פרסום ושיווק

בסימן תנודתיות: אלו הארועים שישפיעו על השווקים השבוע

ריבית גוש האירו, סקר התעסוקה האמריקאי, מדד המחירים לצרכן ועוד - הסקירה המאקרו כלכלית של ביזפורטל
עדי ברזילי | 
וול סטריט (צילום iStock)
מדדי המניות המובילים בוול-סטריט פתחו את ספטמבר בירוק, אבל התנודתיות עדיין גבוהה. לקראת פתיחת שבוע המסחר, ריכזנו את האירועים המרכזיים שיעמדו במוקד העניינים:
 
ביום שלישי יתפרסם סקר המשרות הפתוחות בארצות הברית לחודש יולי. בחודשים האחרונים שוק התעסוקה נחלש מעט ונכון לעכשיו הצפי הוא לירידה נוספת מהחודש שעבר ל-7.3 מיליון משרות בלבד.
עוד בארצות הברית, ביום רביעי יתפרסם מדד המחירים ליצרן שצפוי לרדת מעט, וביום חמישי יתפרסם מדד המחירים לצרכן שצפוי לרדת לרמה של 0.2% ובכך להעלות את האינפלציה השנתית לרמה של 2.1%.
וביום שישי יתפרסמו גם מדדי המכירות הקמעונאיות בארצות הברית והצפי הוא שנראה ירידה מאחוז ביולי, לעשירית האחוז באוגוסט. כל הנתונים הללו כמובן ישפיעו על החלטת הריבית של הפד בשבוע הבא, כשנכון לעכשיו ההנחה שהיא תעודכן למטה.
ונעבור אירופה, שם ביום חמישי יפרסם הבנק המרכזי את המדיניות המוניטרית וההערכה היא כי נראה הורדת ריבית על הפקדות למינוס חצי אחוז, הרמה הנמוכה ביותר בכל הזמנים. וכי הבנק יחזור באוקטובר לתכנית הרכישות.
ולסיום סין. על רקע התעצמות מלחמת הסחר שהביאה לירידה בייצוא של הענקית מהמזרח, יתפרסמו במדינה ביום שלישי מדדי המחירים לצרכן. הצפי הוא לעליה לחצי אחוז באוגוסט מה שיביא לאינפלציה שנתית של 2.6%.
עד כאן הסקירה המאקרו-כלכלית של ביזפורטל - שבוע מסחר מוצלח לכולם
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה