פרסום ושיווק

ביטוח רכב של כלל ביטוח

כתיבת מומחים | 
ביטוח רכב הוא ללא ספק אחד מסוגי הביטוחים הנפוצים והמוכרים ביותר שיש – כל בעל רכב בישראל מחויב ברכישת ביטוח רכב חובה, ורובם המכריע של בעלי הרכבים רוכשים ביטוח רכב מורחב – ביטוחים המתווספים לביטוח החובה, דוגמת צד ג' ומקיף. בעוד מדובר בביטוח הכרחי ונפוץ כל כך, פועלות אינספור חברות בארץ המציעות פוליסות שונות של ביטוח רכב, בתנאים שונים ובמחירים שונים. כפי שנראה מיד, חברת כלל ביטוח" – אחת מחברות הביטוח הגדולות והמצליחות בישראל – מציעה מספר סוגים שונים וייחודיים של ביטוח רכב אותם שווה לכל בעל רכב להכיר.
תעריף המותאם לקילומטראז' ופוליסה הכוללת מצלמת דרך מובנית
ביטוח רכב של כלל ביטוח מציע לציבור הנהגים הישראלי כיום, פוליסות ביטוח הרכב הסטנדרטיות וה"שגרתיות", אלו שניתן למצוא בכל חברת ביטוח אחרת, גם אם לא תמיד באותו תעריף אטרקטיבי... אך לכלל ביטוח גם מספר מסלולים מעניינים ומסקרנים אחרים המציעים ללקוחות תנאים המתאימים להם ספציפית בצורה טובה יותר.

דוגמה טובה לכך היא מסלול "כלל מטראז' ", המותאם במיוחד ללקוחות אשר נוסעים ברכבם יחסית מעט באופן ממוצע, ואינם מעוניינים לשלם בדיוק את אותו התעריף כמו נהג אשר נוסע פי כמה וכמה ברכבו. לנהגים המשתמשים ברכבם בהיקף מצומצם מספר יתרונות בכל הנוגע להסתברות שיהיו מעורבים בתאונה, ולכן גם התעריף שהם משלמים יכול להיות נמוך יותר. היגיון זה מוסכם הן על הלקוחות והן על חברת ביטוח כמו כלל, מה שמאפשר לה להציע תכנית אטרקטיבית מסוג זה.

דוגמה מעניינת נוספת היא תכנית ביטוח רכב כלל VAR, במסגרתה מקבל הלקוח מחברת הביטוח מצלמת דרך אותה הוא מתקין ברכבו. מצלמות לרכב הופכות נפוצות יותר ויותר בשנים האחרונות בישראל ובעולם המערבי כולו, ומשמשות לתיעוד המתרחש בכביש בזמן הנסיעה, מה שמתגלה כשימושי במיוחד במקרים של תאונות דרכים, כמו גם עבירות תנועה מסוימות. כך, במידה והרכב מעורב בתאונה ניתן לראות בדיוק מה אירע ועל מי מוטלת האחריות, מה שמסייע לחברות הביטוח ולנהגים גם יחד. נהגים הבוחרים בפוליסה זו נהנים מיתרונות מסוימים הניתנים בתמורה להצבת המצלמה ברכב, מה שכאמור מייעל את ההתנהלות כולה ומסיר ספקות מיותרים.
חברת ביטוח גדולה וסוכן (ויחס) אישי
מאפיין ספציפי אותו מדגישים בכלל הוא כי למרות שמדובר בחברת ביטוח גדולה ביותר המתנהלת מול אלפי לקוחות שונים מדי יום, לקוחות החברה המתעניינים בביטוח רכב זוכים ליחס אישי ולהתנהל מול סוכן אישי המטפל בתיק שלהם ספציפית. זה לא רק נותן תחושה טובה ללקוח, זה גם מייעל את ההתנהלות כולה וחוסך הרבה מאוד עגמת נפש שעלולה בקלות להיווצר כתוצאה מהניסיון לעבוד מול חברות גדולות ותאגידים למיניהם.
לסיכום, כלל ביטוח מציעה מספר מסלולים אטרקטיביים שונים, כמו גם יחס אישי ותעריפים תחרותיים ביותר, לקהל הציבור המעוניין בביטוח לרכב. בפעם הבאה שאתם מחדשים את ביטוח הרכב שלכם, שווה לבדוק מה יש לכלל להציע לכם...
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה