פרסום ושיווק

אסנת רונן מונתה כיו"ר פרטנר לאחר עשור בדירקטוריון

דירקטורין חברת התקשורת הודיע על מינויה של רונן במקומו של אדם צ'זנוף אשר הודיע בתחילת השבוע על התפטרותו, על רקע חזרתה הצפויה של האצ'יסון לשליטה בחברה
ערן סוקול | 
אסנת רונן, יו"ר דירקטוריון פרטנר (צילום ישראל הדרי)
דירקטוריון חברת התקשורת {פרטנר}, הודיע על מינויה של אסנת רונן כיו"ר הדירקטוריון במקומו של אדם צ'זנוף אשר הודיע בתחילת השבוע על התפטרותו על רקע חזרתה הצפויה של חברת האצ'יסון מהונג קונג לשלוט בחברה.
רונן מכהנת כדירטורית בפרטנר החל משנת 2009 והיא מונתה מטעם בעלי המניות הישראלים המייסדים של החברה.
במקביל, רונן מכהנת כדירקטורית בחברות נוספות, בהן פוקס-ויזל, דיסקונט קפיטל חיתום, וכן נמנית על מייסדי חברת וויצ'ק. בעבר כיהנה רונן כדירקטורית בבנק מזרחי-טפחות, שם שימשה כיו"ר ועדות הביקורת והכספים. כמו כן, הייתה שותפה כללית בקרן ההשקעות Viola וכיהנה, בין היתר, בתפקידים בכירים בלאומי לישראל BM וכמשנה למנכ"ל לאומי פרטנרס.
לרגל המינוי אמרה אסנת רונן: "בשם חברת פרטנר אני מבקשת להודות ליו"ר הדירקטוריון היוצא, אדם צ'זנוף, על תרומתו הרבה להצלחת החברה. לאחר עשור בו שירתתי את פרטנר כדירקטורית, אני מבקשת להודות לדירקטוריון על האמון שנתנו בי בבחירתי לתפקיד יו"ר החברה. פרטנר נמצאת כרגע בעמדה מצויינת בזכות היערכות נאותה ובניית אסטרטגיה שמותאמת למצבו הנוכחי של שוק התקשורת. לפרטנר הנהלה מצויינת, ואני בטוחה כי החברה, ביחד עם הנהלתה בראשות המנכ"ל איציק בנבנישתי, עובדיה והדירקטוריון, ימשיכו להצעיד את החברה להישגים".
כאמור, רונן תחליף את צ'זנוף אשר הודיע בתחילת השבוע על התפטרותו, על רקע חזרתה הצפויה של חברת האצ'יסון מהונג קונג לשליטה בחברה, לאחר שקיבלה מחיים סבן בחזרה את מניות השליטה. יחד עם צ'זנוף, התפטרו עוד שישה מנציגי סבן בדירקטוריון.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה