פרסום ושיווק

המפקחת על הבנקים, ד"ר חדווה בר, הודיעה על סיום תפקידה

בר נכנסה לתפקיד בשנת 2015, והובילה את התחרות בתחומי הבנקאות, בין השאר באמצעות שינויים מבניים והסרת חסמים; תסיים את תפקידה ב-15 באפריל 2020 
נועם בראל |  5
ד"ר חדוה בר, המפקחת על הבנקים (צילום גלית סברו)
המפקחת על הבנקים, ד"ר חדוה בר, תסיים את תפקידה ב-15 לאפריל 2020, בתום קדנציה של כחמש שנים.
בר נכנסה לתפקיד בשנת 2015, והובילה את התחרות בתחומי הבנקאות – בין השאר באמצעות שינויים מבניים והסרת חסמים, קידמה ההתייעלות במערכת הבנקאית ועודדה אימוץ טכנולוגיות חדשות על-ידי המערכת הבנקאית.
ד"ר חדוה בר: "אני מודה לנגיד פרופ' אמיר ירון ולנגידה לשעבר פרופ' קרנית פלוג, על הזכות הגדולה שנתנו לי להוביל את הפיקוח על המערכת הבנקאית בשנים האחרונות, ועל השותפות המלאה והגיבוי שהעניקו לי לאורך כל הדרך בהובלת הצעדים שביצענו; ולצוות העובדים והמנהלים בפיקוח ובבנק ישראל, ולחבריי בהנהלת הבנק - על העבודה המאומצת והרבה, שנעשית במקצועיות ומתוך תחושת שליחות.
אני מסיימת את תפקידי בתחושת סיפוק לאור העובדה שקידמנו שינויים תשתיתים רבים שאת פירותיהם משקי הבית והעסקים כבר התחילו להרגיש, וחלקם יבשילו ויורגשו בהדרגה בשנים הקרובות. במקביל, חיזקנו את היכולות של הפיקוח על הבנקים והבנקים עצמם בניהול הסיכונים החדשים המתפתחים, ובראשם סיכוני סייבר וטכנולוגיה. המערכת הבנקאית עברה בשנים האחרונות תהליכי שינוי גדולים לטובת ציבור הלקוחות, תוך שהיא שמרה על היציבות ותמכה בצמיחת המשק". 
נגיד בנק ישראל, פרופ' אמיר ירון: בשם בנק ישראל ובשמי אני מודה לד"ר חדוה בר על כהונתה כמפקחת על הבנקים. חדוה פעלה בתקופה מכוננת מבחינת המערכת הבנקאית תוך שמירה על יציבותה וקידום התחרות והחדשנות בה. חדוה ידעה לאזן במיומנות ובמקצועיות בין הצרכים של כל השחקנים במערכת, ולשרת את האינטרס הציבורי על הצד הטוב ביותר. אני מאחל לה הצלחה ומשוכנע כי תמשיך לתרום לכלכלת ישראל גם בהמשך דרכה".
תגובות לכתבה(5):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  המפקחת
  יהודה 25/12/2019 22:09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מוכן להתערב עם כל אחד שהג"וב הבא שלה הוא מנכל של איזה בנק
  סגור
 • 4.
  חדווה בר
  אחד מהעם 03/12/2019 22:32
  הגב לתגובה זו
  2 0
  מההתחלה המנוי למפקח על הבנקים היה שגוי לאור התנהלותה בבנק לאומי,בדומה למנוייה של גליה מאור למנכ"לית בנק לאומי לאחר הנזק שגרמה בהיותה המפקחת על הבנקים - הפסדי מניות הבנקים - ברוך שפטרנו משתי נשים רעות אלו !!!
  סגור
 • 3.
  הג'וב הבא
  רונית 01/12/2019 13:52
  הגב לתגובה זו
  2 0
  מעניין איזה ג'וב הוצע לה במערכת הבנקאית כמו קודמיה במקום לדאוג לציבור דאגה לכסא הבא שלה....
  סגור
 • 2.
  אחרי הכשלון במניעת מיזוג בנק איגוד.....
  רו"ח 01/12/2019 13:20
  הגב לתגובה זו
  2 0
  אחרי הכשלון במניעת מיזוג בנק איגוד..... הולכת הבייתה
  סגור
 • 1.
  מיזוג בנקים
  צדק 01/12/2019 12:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בטח הולכת למזרחי
  סגור