פרסום ושיווק

שופרסל ממזגת לתוכה את רשת Be

במסגרת המיזוג תימחק החברה מרישומי רשם החברות; גם לאחר השלמת המהלך מותג Be ייוותר כמותג נפרד
איתן גרסטנפלד | 
איציק אברכהן (צילום סיון פרג'; יח"צ)
רשת  {שופרסל} הודיעה על מיזוג רשת הפארם Be לתוכה, עם זאת מדובר במיזוג משפטי בלבד, כאשר מותג Be ימשיך לפעול כמותג נפרד. לדברי החברה מטרת המיזוג נועדה לטובת הגברת הסינרגיה בין שתי החברות תוך ניצול היתרון לגודל של החברה הממוזגת, החברה תימחק מרישומי רשם החברות.
החברה הודיעה כי, תבצע מיזוג סטטורי במסגרתו רשת Be, חברת בת בבעלותה ובשליטתה המלאה, של החברה תמוזג לתוכה ותימחק מרישומי רשם החברות. החברה תמשיך לפעול כמותג עצמאי, לאחר השלמת המיזוג אשר יכנס לתוקף החל מסוף שנת 2019, תוך יצירת סינרגיה מרבית של פעילותה עם פעילות חברת שופרסל. 
לדברי החברה, ניהול הפעילויות של שופרסל ושל Be במסגרת תאגיד אחד יביא לתרומה משמעותית לפעילות מותג Be ולצמיחתו כרשת פארם מובילה בשוק הישראלי. החברה הממוזגת תפעל להקמת מתחמי פארם של מותג BE בתוך סניפי רשת שופרסל באופן שיביא לשיפור חווית הלקוח, הורדת מחירים והרחבת מגוון המוצרים המוצעים ללקוח.

השלמת המיזוג מותנית בקבלת אישור רשות המיסים ובכפוף להתקיימות התנאים המתלים.
איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל מסר: "אנו מצויים בעיצומה של פעילות מואצת לביסוסה של רשת Be כרשת פארם מובילה בישראל, לאחר שנים ששוק זה נשלט על ידי שחקן יחיד. כבר היום, ניכר כי פעילות הרשת הביאה להגברת התחרות, להורדת מחירים ולשינויים שונים בשוק זה. מרגע רכישת הרשת ועד היום, שופרסל פועלת ליצירת סינרגיה מירבית בין פעילות שופרסל ופעילות רשת בי, תוך תמיכה מירבית של יחידות המטה בשופרסל בפעילות בי. בכוותנו להעצים את החיבור בין מותג Be לפעילות חברת שופרסל, ביחידות המטה, בלוגיסטיקה ובמערך הסניפים".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה