פרסום ושיווק

מה צפוי השבוע בוול סטריט - יומן אירועים

היקף מכירות הבתים והזמנות מוצרים בארה"ב, המדיניות המוניטרית בגוש האירו ומדד המחירים לצרכן ביפן - הסקירה המאקרו כלכלית של ביזפורטל
עדי ברזילי |  1
וול סטריט (צילום iStock)
השבוע שעבר נסגר בירוק בוהק כשהשווקים שברו את שיא כל הזמנים. איך יראו הימים האחרונים של 2019? הנה תחזית השבוע בשווקים:
 
נתחיל בארה"ב, שם יתפרסם ביום שני היקף המכירות של בתים חדשים כשהצפי הוא לירידה וביום שלישי היקף הזמנות מוצרים לחודש נובמבר, שגם כאן ההערכה היא שנראה ירידה לרמה של עשירית האחוז.
בשלישי הבורסה תיסגר מוקדם וברביעי וחמישי לא יהיה מסחר כלל לרגל חג המולד. מעבר לזה לא צפויים אירועי מאקרו השבוע, מלחמת הסחר בהפוגה ותהליך ההדחה של טראמפ ימשיך רק בפברואר עם עדותו בסנאט.
נעבור לאירופה, שם גם כן הבורסות יהיו סגורות לרגל החג, וביום שישי יפרסם הבנק המרכזי האירופי את המדיניות המוניטרית שלו. לראשונה בהובלת הנגידה החדשה, לגארד. נראה כי הבנק יצביע על המשך האטה בכלכלה בגוש האירו בעקבות ההאטה בתעסוקה ובשכר והירידה באינפלציה. גם באירופה עד סוף השנה לא צפויה דרמה כשהדיונים על הברקזיט נקבעו לשבוע השני של ינואר.
ולסיום ביפן יתפרסמו בשישי מספר נתונים על הכלכלה, ביניהם מדד המחירים לצרכן, היקפי הייצור התעשייתי והמכירות הקמעונאיות. מדד המחירים צפוי להישאר ברמה של 6 עשיריות האחוז אך היקפי היצור והמכירות צפויים לגדול.
עד כאן הסקירה המאקרו-כלכלית של ביזפורטל - שבוע מסחר מוצלח לכולם
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מה יהיה גורביץ
  חזי 23/12/2019 16:11
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ממשיכים להדפיס כסף ולהעלות את הבורסות. זה מזכיר לי את שנת 2000 ....ניו איקונומי..... לא חשוב מה מייצרים מה קונים מה מוכרים .....ואין בכלל פחד...פחחחח קוראים לזה : בועה
  סגור