פרסום ושיווק

פרטנר שוקלת הנפקת מניות בהיקף של 250 מיליון שקל

ברקע לגיוס ההון שביצעה המתחרה סלקום, פרטנר מתכננת להגדיל את הונה במטרה להגדיל את השקעותיה בתשתיות הסיביים האופטיים ותחום ה-TV
עמית נעם טל | 
איציק בנבנישתי (צילום יח"צ)
חברת התקשורת {פרטנר} הודיעה כי דירקטוריון החברה אישר בחינה של אפשרות של גיוס הון למשקיעים בישראל בהיקף של 250 מיליון שקל, בדרך של הנפקת מניות. 
במסגרת מהלך גיוס ההון, החברה צפויה להנפיק גם מניות ל"גורמים ישראליים" באמצעות הקצאה פרטית, על מנת לעמוד בתנאי הרישיון של החברה, לפיהם בכל עת וגם לאחר מועד ההנפקה 5% מהון המניות של החברה יוחזקו על ידי גורמים ישראליים, המאושרים על ידי משרד התקשורת. 
נציין כי המהלך מגיע לאחר שמוקדם יותר החודש ביצעה החברה המתחרה סלקום גיוס הון של 300 מיליון שקל (לכתבה המלאה). כזכור, סלקום ביצעה את הגיוס במטרה לחזק את הונה העצמי, נוכח היקף החוב הפיננסי נטו הגבוה של החברה, אשר עמד על כ-2.7 מיליארד שקל נכון לסוף הרבעון השלישי - לעומת הון עצמי של כ-1.6 מיליארד שקל. עם זאת, הסיטואציה בפרטנר שונה, והגיוס הקרוב צפוי לשמש את החברה להמשך ההשקעה בפעילות השוטפת: השקעה בתשתית הסיבים האופטיים והשקעה ב-TV. 
נזכיר כי החברה פרסמה בחודש שעבר את תוצאותיה לרבעון האחרון: ההכנסות הסתכמו בכ-825 עלייה שנתיתשל כ-0.4%. בבחינת מגזרי הפעילות: ההכנסות משירותים צמחו ב-1% ביחס לרבעון המקביל, ההכנסות משירותים במגזר הסלולרי ירדו ב-2%, ההכנסות משירותים במגזר הקווי צמחו ב-6% וההכנסות מציוד ירדו ב-1%.בשורה התחתונה, הרווח הנקי של פרטנר ירד בכ-73.1% והסתכם בכ-7 מיליון שקל לעומת 26 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד (לכתבה המלאה). 
הנתונים הפיננסים של פרטנר ברבעון האחרון

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה