פרסום ושיווק

נתיבי ישראל תובעת מפרסמים לא חוקיים בצדי הדרך

החברה הממשלתית הגישה תביעה על סך 10 מיליון שקלים נגד חברות המפרסמות בצדי הדרך בניגוד לחוק. עו"ד חפץ שמובילה את התביעה: "המטרה - למגר באפון נחרץ את המגפה שחושפת את משתמשי הכביש לסכנות"
אייס | 
שילוט בצידי הכביש (צילום פדרו)
החברה הממשלתית "נתיבי ישראל" נלחמת בשילוט הבלתי חוקי המסכן את חיי משתמשי הדרך, ולצורך כך הגישה תביעה תקדימית על סך 10 מיליון שקלים נגד חברות פרסום שלטי החוצות.
 
בכתב התביעה טוענים בנתיבי ישראל כי חברות המדיה מבצעות עבירה פלילית בכך שעוברות על חוק השילוט, אשר קובע כי אין להציב שלט פרסום הנשקף מכבישים בינעירוניים (למעט 'נתיבי איילון' שהחורג מהחוק).
 
עו"ד ענבל חפץ, בכירה בלשכה המשפטית של חברת נתיבי ישראל: "כחברה ממשלתית אנו יוצאים בצעד תקדימי עם אמירה ברורה לבעלות השלטים", אמרה עו"ד ענבל חפץ, בכירה בלשכה המשפטית של נתיבי ישראל, שמובילה את המהלך. "זוהי תביעה ראשונה מסוגה, ומטרתה למגר באופן נחרץ את המגפה שגדלה מיום ליום לממדים אדירים ברחבי הארץ".
 
"לשון החוק אינה נתונה לפרשנות", הוסיפה עו"ד חפץ, "התקנת שילוט פרסום הנצפה אל כביש בינעירוני ללא היתר כדין מהווה עבירה על חוק הדרכים שילוט ואף עבירה פלילית ולנושאי משרה בתאגיד ישנה אחריות בגינה. המפרסמות חושפות את משתמשי הדרך לסיכון בטיחותי ממשי, תוך שהן גורפות רווחים עצומים לכיסן".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה