פרסום ושיווק

יהושע TBWA במגעים לרכישת משרד הפרסום M&C Saatchi

רמי יהושע במגעים לרכישת המשרד של אלון הוכדורף וצור גולן, הפועל עצמאית בישראל משנת 2015. השאיפה היא כי M&C Saatchi תמשיך לפעול בצורה אוטונומית על תקן של חברת בת של קבוצת יהושע
שרון טל | 
רמי יהושע אלון הוכדורף צור גולן (צילום יהושע TBWA ויח"צ)

איש הפרסום רמי יהושע במגעים לרכישת משרד הפרסום .M&C Saatchi כך נודע ל"אייס". על פי גורמים בשוק הפרסום, בעת האחרונה נוצר הקשר בין יהושע TBWA לפרסומאים של M&C סאצ'י אלון הוכדורף וצור גולן, והמגעים מתקדמים מאוד. הרכישה אמנם טרם יצאה לפועל רשמית, אך צוות המשרד של סאצ'י כבר עברו לשבת במשרדי יהושע TBWA בתל אביב, מה שיכול להעיד על הבאות.

M&C Saatchi השיקו את פעילותם בישראל ב-2015, בין היתר בזכות הקשר של הפרסומאי אלון הוכדורף עם הקבוצה הבינלאומית, מימי עבודתו בלונדון. ב-5 השנים האחרונות פעלו כמשרד עצמאי וטיפלו בתקציבים של חברות בולטות כמו רולדין, רב בריח, ורדינון, גרייט שייפ ונוספות. כעת נראה שבמשרד מחשבים מסלול מחדש, לאחר חודשים קשים לענף הפרסום כולו.
שתי חברות הפרסום קשורות לפירמות בינלאומיות ולכן השאיפה הינה כי M&C Saatchi תמשיך לפעול בצורה אוטונומית על תקן של חברת בת של קבוצת יהושע, עם חיבור של אפילייט לרשת העולמית.
אלון הוכדורף אישר את המגעים ומסר ל"אייס": "אנחנו ממשיכים להתנהל כM&C Saatchi. אכן מתנהל מו״מ בינינו לבין קבוצת יהושע, שמולם יש לנו קשר שוטף מעולה בגלל הקשר האישי עם נבו כרמי וגיא שמחון בכל מה שקשור לתכנון ורכישת מדיה באמצעות TMF".
אלון הוסיף: "המו״מ כפוף לאישורים של התאגיד של אם & סי סאצ׳י אליו אנחנו משתייכים בחו״ל ול-Due Diligence מקומי כמובן. בעת הזו יש ערך מוסף לשותפים אסטרטגיים. אנחנו מכירים את קבוצת יהושע מקרוב, סומכים עליהם ומאמינים שהחיבור אליהם טומן בתוכו פוטנציאל לסינרגתיות ולערך מוסף, ללקוחות שלנו ולנו כמשרד. היו לנו פניות ממספר גופים במהלך החודשים האחרונים, אך ברמת ה- DNA הרגשנו כי רמי יהושע והצוות שלו מייצגים את החיבור הטבעי והנכון לרוח המשרד שלנו".
M&C Saatchi נוסדה ב-1995 כפירמת פרסום בינלאומית על ידי האחים מוריס סאצ'י וצ'רלס סאצ'י, יחד עם ג'רמי סינקלייר ביל מוירהד והמנכ"ל דיוויד קרשו. זאת לאחר התפטרותו של מוריס סאצ'י מקבוצת משרד הפרסום סאצ'י וסאצ'י שהקים עם אחיו צ'רלס בשנת 1970. כיום נסחרת החברה בבורסה בלונדון.

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה