שיווק ופרסום

קמפיין חדש: "לא נגיף" - בבית הכנסת ישיבה ובבית המדרש, לא סוגרים חלונות!

המטה החרדי במשרד הבריאות מבקש לעורר את המודעות בקרב ציבור מתפללי בתי הכנסת, על חשיבות אוורור חללים סגורים באמצעות פתיחת חלונות גם כשמזג האוויר החורפי מקשה על כך, כחלק מהמאבק בקורונה
כפיר אדר | 
הקמפיין של משרד הבריאות (צילום משרד הבריאות)
המטה החרדי במשרד הבריאות יוצא בקמפיין חדש וחשוב במאבק בנגיף הקורונה במיוחד בקהילה החרדית: "לא נגיף" - בבית הכנסת, בישיבה ובבית המדרש, לא סוגרים חלונות! הקמפיין מבקש לעורר את המודעות בקרב ציבור מתפללי בתי הכנסת, על חשיבות אוורור חללים סגורים באמצעות פתיחת חלונות גם כשמזג האויר החורפי מקשה על כך, במטה ההסברה החרדי מבקשים להדגיש את הסיכון הכרוך בשהיה ממושכת בחלל סגור וצפוף. 
"נגיף הקורונה מועבר באמצעות טיפות הניתזות מהפה ומהאף בעיקר בדיבור. בעוד הטיפות הגדולות מגיעות למרחק של כ-2 מטרים, הרסיסים הקטנים נותרים שעות ארוכות באויר כשהם בחלל סגור ללא זרימת אוויר. שהייה ממושכת במקום צפוף וסגור מגבירה את סיכויי ההדבקה" במשרד הבריאות מבקשים מהמתפללים לדאוג להותיר את החלונות פתוחים ולהרחיק ילדים קטנים מהחלונות בהם אין סורגים".
לנוכח הירידה הדרסטית בכמות הבדיקות במגזר החרדי, מה שעלול להביא להתפרצות חלילה, מדגיש מטה ההסברה כי ניתן להיבדק בכל ספק או חשש של קורונה, ללא מרשם וללא עלות, ואף ללא צורך לשהות בבידוד עד לקבלת התוצאה אם לא חשים בתסמינים או בחום גבוה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה