שיווק ופרסום

לא רק שופט, גם פרזנטור: צדי צרפתי מככב בקמפיין חדש

איגוד הבנקים משיק קמפיין חדש לעידוד המודעות להונאות ברשת. הקמפיין בכיכובו של צדי צרפתי יהיה תחת הסיסמה: ״בנק, זה לא!״. במקביל לקמפיין, הקים איגוד הבנקים אתר עם מידע על הונאות והכלים שיעזרו להימנע מליפול לאירוע רשת

יהודה לוינגר |  2
צדי צרפתי בקמפיין (צילום איגוד הבנקים)
בעקבות אירועים של הונאות ברשת ופגיעה בפרטיות שהביאה להתחזות בחשבונות הבנק, החליט איגוד הבנקים להילחם בתופעה והשיק קמפיין שמטרתו להגביר את המודעות, בו הוא קורא לגילוי ערנות בכל הקשור להונאות ברשת, התחזות ברשת ובטלפון וגניבת פרטים, במטרה להפחית את חשיפת האוכלוסייה לאירועים כאלה.
באיגוד הבנקים שמו דגש במהלך הקמפיין להעלאת המודעות בקרב אוכלוסיית הגיל השלישי וזאת לבקשת השרה לשיוויון חברתי, חברת הכנסת מירב כהן והמפקח על הבנקים, יאיר אבידן' שהעלו את הנושא במסגרת מפגש עם איגוד הבנקים.
הקמפיין האינטרנטי יעלה במגוון גדול של אתרי אינטרנט, בכיכובו של צדי צרפתי ותחת הסיסמה: ״בנק, זה לא!״.על פי הודעת איגוד הבנקים בחירתו של צרפתי, המככב בתכנית ״זמר במסכה״, הגיעה בעקבות האהדה הרבה בקרב כל קהלי היעד והיותו מדבר בגובה העיניים לקהל המבוגר שהוא רלוונטי מאוד לקמפיין. בקמפיין יציג צרפתי מספר אירועים המעלים חשד כי לא נשלחו מהבנקים כשלאחר בדיקה, צרפתי פוסק: ״בנק, זה לא!״.
במקביל לקמפיין, הקים איגוד הבנקים עבור הלקוחות אתר ובו כל מה שצריך לדעת על הונאות והכלים שיעזרו להם להימנע מליפול לאירוע רשת. הקמפיין מפנה את הלקוחות לאתר, בו ניתן ללמוד מהם הכללים למניעת אירועי רשת. בין השאר, מסב האיגוד את תשומת הלב לסימנים מחשידים של הונאה ברשת ובטלפון, בהם קיימים, בין השאר, אלמנטים של הלחצה בזמן, שגיאות כתיב וניסוח קלוקל, פנייה שאינה אישית, שפה זרה, קישור (לינק) לא מוכר.
מנכ״ל איגוד הבנקים, איתן מדמון, אומר שבתקופת זו חלה עלייה בתדירות מקרי ההונאה וקורא לציבור לגלות ערנות: ״התהליכים הדיגיטליים שאנחנו מבצעים מהמחשב ומהסלולר  ובמקביל, התעצמו גם הניסיונות לבצע הונאות. הבנקים ערוכים היטב להתמודד עם התופעות הללו אבל יחד עם זאת חשבנו כי מחובתנו לסייע לציבור ולהעצים את המודעות לאירועי רשת, במטרה להפחית את חשיפת האוכלוסייה לאירועים אלה״.
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  אהוד ברק
  חנה 11/2020/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מענין שכל הפדופילים למינהם מטנפים משינאה קינאה את נתניהו .במקום שילכו לטיפול .הם הולכים לערוצי השיטנה ומטנפים והם ערוצי השיטנה משתפים פעולה איתם .מענין שערוצי השיטנה .מראיינים את כל הגנבים .המושחתים והפדופילים .וחושבים שיש להם ריטינג .האפסים האלה .תודה לאל שיש את ערוץ 20 .הכי הוגן וישר .ולא החלאות האלה
  סגור
 • 1.
  ברק (ל"ת)
  חנה 11/2020/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור