שיווק ופרסום

מברוקלין לישראל: משרד הפרסום האמריקאי החרדי Media OTG פותח שלוחה בארץ הקודש

החברה פעילה בתחום הפרסום בניו יורק יותר מ-15 שנה וכעת החליטה על התרחבות ארצה. מנכ"ל המשרד אייזיק איידליס: "לקוחותינו בשוק האמריקאי מברכים על פתיחת השלוחה, שתאפשר להוביל מהלכים בינלאומיים" 
שרון טל | 
אייזיק איידליס מנכ"ל Media OTG (צילום יחצ)
הכלכלה העולמית מתאימה את עצמה למציאות הכלכלית החדשה. כחלק מיתרונות הגלובליזציה וההתארגנות המחודשת של חברות עם ההתמודדות הכלכלית החדשה החליטה הנהלת משרד הפרסום האמריקאי הוותיק Media OTG הפועלת זה למעלה מ-15 שנה בארה"ב לפתוח את השלוחה הישראלית שלו, במטרה להעניק ללקוחות המשרד, חברות ענק בשוק האמריקאי הפועלות גם בישראל, לקבל את שירותי המשרד גם בישראל תוך שהם מדברים בשפה פרסומית זהה ובאסטרטגיה אחידה בכל השווקים בעולם תוך התאמה לכל אחד מהשווקים.
מנכ"ל ובעלי משרד הפרסום Media OTG אייזיק איידליס אומר "לקוחות המשרד המלווים על ידינו במשך שנים בפעילותם בשוק האמריקאי מברכים על המהלך של פתיחת השלוחה הישראלית שלנו.
האפשרות שלהם להפעיל את מערך הפרסום, היח"צ, הקד"מ והאסטרטגיה שלהם תחת קורת גג אחת מאפשרת להם להוביל מהלכי שיווק ופרסום בינלאומיים בצורה מקצועית ויעילה. אנו בטוחים ניתן ללקוחותינו את השירות המקצועי והטוב ביותר בישראל בדיוק כמו פעילותנו בארה"ב" במהלך כל שנות פעילותנו, תוך התאמה לדרישות הלקוחות והשוק". 
על לקוחות משרד הפרסום Media OTG נמנים חברות מקסי הלט, גפן, מהדרין, קדם, סימילאק, בינגו, גולדן פלוי, טוב טעם, ברון הרצוג ועוד.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה