קריירה ולימודים

מיקרוסופט הודיעה לעובדיה: תוכלו לעבוד מהבית גם לאחר תקופת הקורונה

ענקית התוכנה תאפשר לעובדים להמשיך לעבוד מהבית בהיקף של לפחות 50%. ראש חטיבת משאבי האנוש בחברה שלחה למנהלים מסמך שממנו עולה כי עובדים יוכלו לבקש אישור מיוחד לעבוד מבתיהם גם 100% מהזמן 
 

יואב איילון | 
Microsoft (צילום pixabay)
ענקית התוכנה מיקרוסופט הודיעה לעובדיה כי גם לאחר תקופת הקורונה הם יוכלו לבחור אם להמשיך לעבוד מבתיהם, בהיקף של לפחות 50%. עם פרוץ המשבר, מיקרוסופט הייתה אחת החברות הראשונות שאפשרו לעובדים עבוד מהבית.
ראש חטיבת משאבי האנוש בחברה, קתלין הוגאן, שלחה למנהלים במיקרוסופט מסמך המפרט את הקווים המנחים של המהלך. מהמסמך עולה כי העובדים יוכלו לבקש אישור מיוחד לעבוד מהבית גם 100% מהזמן, כאשר שיקול הדעת בנושא ניתן למנהלים. 
​הקווים המנחים החדשים של מיקרוסופט לא יכללו את כל העובדים מן הסתם, שכן יש מי שעבודותיהם דורשות נוכחות פיזית במשרדים, דוגמת עובדי מרכזי המידע של החברה. כמו כן, מיקרוסופט לא חשפה בדיוק כמה עובדים צפויים ליישם את הנהלים החדשים.
כאמור, בתחילת הגל הראשון של הקורונה בחודש מרץ, אפשרה מיקרוסופט לרוב עובדיה לעבוד מהבית. בחודש מאי, היא האריכה את המנדט עד אוקטובר, אך אפשרה ל-163 אלף עובדים ברחבי העולם לחזור באופן התנדבותי למשרדים, בצורה מדורגת. ביולי הודיעה החברה כי לא תפתח לחלוטין את משרדיה עד ינואר, לכל המוקדם.
כזכור, גם חברות כמו פייסבוק וטוויטר שלחו את עובדיהן לעבוד מהבית בעקבות משבר הקורונה, כשטוויטר אף הגדילה לעשות והודיעה לעובדיה שיוכלו להמשיך לעבוד מהבית כל עוד ירצו בכך. לפי ענקית התוכנה, מדובר במודל עבודה היברידי שקרוב יותר למודל המיושם בפייסבוק, ושונה מזה של טוויטר.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה