קריירה ולימודים

איביי קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר ביצירת סביבת עבודה מכילה ללהט"ב

חברת הענק זכתה בציון 100 במדד השוואתי מהארגונים הגדולים בעולם לשמירה על זכויות של הומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים במקומות העבודה. ראש תחום תקשורת איביי בישראל: "גאים בגיוון הרב שיש בקרב כח העבודה בישראל"
כפיר אדר | 
איביי עם הקהילה הגאה (צילום נועה אוחיון באב)
ענקית המסחר המקוון eBay קיבלה את הדרוג הגבוה ביותר 100 ביצירת סביבת עבודה מכילה ללהט"ב במדד השוואתי שפרסם Human Rights Campaign, 
הדרוג נקבע לאחר בחינת מדדים רבים בהתנהלותו של הארגון, כולל מדיניות מניעת אפליה, גיוון בכוח האדם, ביצוע פעולות הדרכה למנהלים ולצוותים על הכלת עובדים, השוואת התנאים הניתנים לבני זוג של העובדים ללא קשר למינם, מתן תנאים מיוחדים לעובדים טרנסג'נדרים, איסור על סיוע לארגונים לא דתיים שתומכים באפליה על רקע מגדרי ומעורבות בפעולות קהילתיות למען הלהט"ב.
מהארגונים הגדולים בעולם לשמירה על זכויות של הומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים במקומות העבודה.

נועה אוחיון באב 

מיקי סוקולובסקי, ראש תחום תקשורת ב- eBay ישראל, אמר שזהו אות כבוד לחברה לעמוד בצורה מלאה בכל מדדי התמיכה והקבלה של קהילת הלהט"ב. מעבר לעבודה הפנימית בארגון, הענקנו בשנים האחרונות חסות למצעד הגאווה בתל אביב והשתתפנו בו באופן פעיל ואימצנו את ליין המסיבות המזרחי "אריסה", פעלנו כשותפים עם ארגון LGBTech לעידוד קבלת העובדים בענף ההייטק והתייצבנו למען הקהילה במאבקים הציבוריים.

עוד הוסיף: "אנחנו גאים בגיוון הרב שיש בקרב כח העבודה בישראל, שכולל את בני כל הדתות, דתיים וחילוניים, אנשים עם מוגבלויות, טווח גילאים רחב ותרבויות שונות. הגיוון הרחב והייחודיות של כל אחת ואחד תורמים בין היתר ליצירתיות והחדשנות בחברה וכך להצלחתה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה