כסף וצרכנות

סטרטאפ ישראלי מיגן 400 אוטובוסים בבריטניה מפני קורונה

באוטובוסים התיירותיים בבריטניה ואירלנד הותקנה מערכת לניטור של האוויר בכל מקרה של חריגה: מסכנת שריפה ועד חדירה של גזים, ועל פי מחקר היא בעלת יכולת השמדה של חיידקים ונגיפים כולל הקורונה בשיעור של 99.9%
יהודה לוינגר | 
אוטובוס ממוגן קורונה (צילום Aura Air)
מיגון אוטובוסים מפני וירוס הקורונה דרך טיהור אויר. הסטרטאפ ישראלי, אורה אייר (Aura Air) השלים פרויקט למיגון 400 אוטובוסים בבריטניה ואירלנד באמצעות טכנולוגיה ייחודית לטיהור אויר בחללים סגורים.
חברת "אורה אייר" שהוקמה על ידי האחים אביעד ואלדר שניידרמן, מייצרת את המערכת בישראל בשיתוף תעשיות בית אל. מוצרי החברה נמכרים ללקוחות ארגוניים דוגמת בתי ספר, תחנות רכבת, משרדים וגופים גדולים בארץ, באירופה, ארה"ב ובמזרח הרחוק וכן לאנשים פרטיים באמצעות אתר החברה
המערכת שהושלמה בבריטניה ואירלנד, הותקנה באוטובוסים תיירותיים, שהוסבו בחודשים האחרונים להסעה של עובדים חיוניים למקומות עבודתם בצורה בטוחה בכדי לא לסכן אותם בנסיעות בתחבורה הציבורית.
 
איך זה עובד? המערכת מבצעת ניטור של האוויר בחלל האוטובוס כולל טמפרטורה, לחות, כמות פחמן דו חמצני גזים אורגנים ועוד ומשווה אותם את הנתונים לאוויר החיצוני. בכל מקרה של חריגה, כולל סכנת שריפה או חדירה של גזים לתוך האוטובוס מקבל הנהג התראה מיידית. המתקן עובד כך שהוא מבצע חמש פעמים בשעה תחלופה מלאה של כל האויר באוטובוס. במחקר שנערך בבית החולים שיבא נקבע כי המערכת בעלת יכולת השמדה של חיידקים ונגיפים שונים כולל נגיף הקורונה בשיעור של 99.9%.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה