קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

Content Point - Sponsored

הרחקת יונים ממסתור כביסה

 |  0
הרחקת יונים ממסתור כביסה
home, צילום: pexels
למסתורי כביסה יש לא מעט יתרונות, ובראשם העובדה שמדובר על הגנה מרבית לכביסה הנקייה שלכם. כשהיא יוצאת מהמכונה עם ניחוחות נפלאים וללא כתמים, אתם בוודאי רוצים לוודא שכך יישארו הבגדים לפחות עד לביקור הבא שלהם בסל הכביסה. הבעיה היא שבמקרים רבים אנחנו מוצאים את עצמנו נלחמים ביונים שבוחרות דווקא בפינה הזו כמקום אידאלי להצבת הקן שלהן. אם מסתור הכביסה שלכם חוסם את המעבר כולו, המצב שלכם נפלא. אם לא, כנראה שתצטרכו להתקין פתרון יעיל ומדויק שירחיק את היונים ויאפשר לכם לשמור על הבגדים הנקיים והריחניים מכל משמר. איך עושים את זה?

מתקינים דוקרנים או רשת
ישנן כיום שיטות שונות להרחקת יונים, כאשר הנפוצה מכולן היא התקנת דוקרנים. בפשטות, הדוקרנים הופכים את הסביבה לנעימה ונוחה פחות עבור היונים שמבקשות להקים קן ולהתמקם בבית כדיירות מן המניין. בהיעדר שטח מרווח שבו תוכל לבנות לעצמה בית, תצטרך היונה להמשיך במסע ולחפש מקום אחר להשתלט עליו. חשוב לזכור שניתן לרכוש דוקרנים ולהתקין אותם לבד, אבל אם אתם רוצים לבחור דוקרנים איכותיים ועמידים שיחזיקו מעמד במשך שנים, וגם לבצע התקנה מצוינת שתשיג את המטרה, חברה מקצועית היא פתרון מועדף. אגב, גם רשת יכולה לעזור לכם במידה זהה, אם כי מדובר במענה שהוא לא תמיד אסתטי.

פתרונות אפשריים נוספים
אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם היא הצבת דחליל במסתור הכביסה, אם כי במקרים רבים נעדיף להימנע מהדרך הזו משום שהיא לא מוסיפה לעיצוב הבית או למראה מרפסת השירות. הבעיה הגדולה עוד יותר היא שהיונים לומדות מהר מאוד שמדובר בדחליל ולא בבן אנוש, כך שהמלכודת שלכם תחזיק מעמד לפרק זמן קצר בלבד, אם בכלל. כפי שאתם יכולים להבין, פתרונות יש בשפע, אבל הדרך היחידה לבחור את הפתרון הטוב ביותר, זה שישיג את המטרה וגם יבטיח לכם שקט לאורך זמן, בית נקי והיעדר ריחות רעים או כיני ביצים, היא להיעזר בגורם מקצועי. כך תוכלו לגלות מה בדיוק החלופות שלכם, מה מתאים לתנאי השטח, איך ישפיע כל פתרון על מראה הבית ואיזו תוצאה תוכלו להשיג. מה שבטוח הוא ששיטות להדברה אינן קיימות, ואין כל סיבה להשתמש בהן, שהרי המטרה היא להרחיק את היונה. כשהיא רחוקה מכם, היא ממש לא מזיקה, ולמען האמת, היא אפילו נעימה למראה.


תגיות   בית בריאות משפחה

הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
אין משרות רלוונטיות להצגה

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה