קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

Content Point - Sponsored

מה צריך לבדוק לפני ששוכרים מחסן?

 |  0
מה צריך לבדוק לפני ששוכרים מחסן?
rent, צילום: יח"צ
מדי קיץ זה קורה, בכל שנה מחדש. דירות נמכרות, אחרות מושכרות ובעלי בתים נאלצים להתפנות לכמה שבועות כדי להשלים את מלאכת השיפוץ שתשדרג את הבית ותהפוך אותו לארמון. זוהי תקופה מרגשת מאוד, עם המון שינויים וחידושים, אבל גם עם לא מעט אתגרים. הבעיה הגדולה ביותר היא העיכובים שמתרחשים כשדירה אחת עדיין לא מוכנה ובאחרת השיפוץ טרם הסתיים. מה עושים בזמן הזה? התשובות לפניכם.

מאחסנים את הציוד במקום בטוח
בזמן שהפועלים ממשיכים לעבוד על הדירה ובעודכם ממתינים לדיירים שאמורים להתפנות מהדירה שאליה תעברו ממש עוד מעט, מחסן להשכרה הוא הפתרון. למעשה, אם תעבדו נכון ותבחרו מחסן שמתאים לצרכים שלכם במיקום נוח ועם אבטחה מתאימה תוכלו לשכוח מהצרות, להמשיך בשגרה ולחכות בשקט למפתח שיגיע ולהשלמת העבודות בבית. סביר להניח שבינתיים אתם אורזים את הציוד ומכינים את הדירה למי שאמור לקבל אותה במקומכם או לקבל השיפוצים שצפוי להגיע. אז לא, אתם לא צריכים להשאיר ציוד בשום מקום, למכור או למסור לתרומה. קניתם ריהוט יקר וציוד בעל ערך רב, אחסנו אותם וחזרו אליהם בבוא הזמן. יש רק שני טיפים מרכזיים שיעזרו לכם לעשות את זה נכון.

שמירה מלאה על הציוד שלכם
הנושא הראשון הוא, כמובן, נושא האבטחה. מאחר ובמחסן שבו תבחרו תשמרו ארגזים עם פריטים יקרי ערך וגם בעלי משמעות רגשית, אתם לא יכולים להשאיר אותו ללא שמירה מתאימה. ודאו מראש שיש במקום שומר, שמצלמות אבטחה מתעדות את כל הנעשה, וכן שקיימים אמצעי הגנה כמו שער חשמלי ומערכות נעילה מתקדמות. בנוסף, אל תשכחו לשים לב גם לסוגיות נוספות הקשורות לבטיחות, לרבות בטיחות אש, כך שבמקום רצוי שתהיה היערכות מתאימה למקרה שחלילה תפרוץ במקום דליקה.

מיקום אטרקטיבי
כשאתם מחפשים מבנה תעשייתי להשכרה אתם שמים דגש רב על המיקום ועל נוחות הגישה אליו. בצדק. זוהי הנקודה החשובה שיש להתייחס אליה גם כשאתם מחפשים מחסן שבו יישמר הציוד שלכם. מחסן בגודל המתאים, עם הגנה מרבית וגם במיקום אידאלי יעזור לכם להיות שקטים לאורך התקופה כולה. יתרה מכך, אם תבחרו מחסן ביעד מרכזי ונוח תוכלו לדאוג להובלה מתאימה בלי לרוקן את הכיס, וגם להגיע אל המקום בעצמכם כדי להוציא פריטים אישיים המאוחסנים בו, אם תצטרכו.


תגיות   השכרה

הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
אין משרות רלוונטיות להצגה

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה