דיגיטל וטק

קבוצת הארץ רכשה 50% ממניות הסטארט-אפ "שפה 1"

מדובר בפלטפורמה אינטרנטית ללימוד שפות, שמציעה תוכניות ללימוד ערבית ועברית. "שפה 1" משמשת אנשים פרטיים, בתי ספר, אוניברסיטאות וארגונים עסקיים. הפלטפורמה זמינה גם מחוץ לישראל, במותג Beelango
מערכת אייס | 
בניין מערכת הארץ (צילום אלכסנדר כץ)
קבוצת הארץ רכשה 50% ממניות הסטארט-אפ "שפה 1", שפיתח פלטפורמה אינטרנטית ללימוד שפות "באופן שמדמה לימוד טבעי". לדוברי עברית, "שפה 1" מציעה תוכניות ללימוד ערבית מדוברת, בהן קורס חינמי ללימוד קריאה וכתיבה בערבית. דוברי אנגלית יכולים ללמוד עברית או ערבית.
את "שפה 1" הקימו אלה ולסטרה, שכתבה את התוכנית "שפה מספרת תרבות" (תוכנית ללימוד ערבית בבתי ספר ממלכתיים), ועוסקת בהוראת שפה מזה שלושה עשורים, ויונתן מנשה, שימשיך לכהן כמנכ"ל החברה. כעת יתמקד הצוות בפיתוח קורסים בשפות נוספות, כגון אנגלית לדוברי עברית. "פיתחנו מעל 60 סוגים של פעילויות אינטראקטיביות שכל אחת מהן משרתת מטרה שונה בהטמעת השפה, ואנחנו רואים תוצאות - אנשים מתחילים ממש מהר לדבר", אמר מנשה.
מדוברות החברה נמסר, כי לימודי השפה באמצעות הפלטפורמה מספקים ללומדים לא רק תרגול תחבירי או אוצר מילים, אלא סביבת לימוד מקיפה והיכרות עם התרבות הערבית. האתר מאפשר ללומדים להתנסות בשפה הנלמדת בזמנם הפנוי ובקצב שלהם. "שפה 1" משמשת אנשים פרטיים, בתי ספר, אוניברסיטאות וארגונים עסקיים. הפלטפורמה זמינה גם מחוץ לישראל, במותג Beelango.
"רתימת הטכנולוגיה לשיטות הלימוד מאפשרת ללומדים חוויית לימוד טבעית ותחושת הצלחה", אמר רמי גז, מנכ"ל קבוצת הארץ. "המדד המרשים ביותר של 'שפה 1' הוא ש-70% מהמשתמשים מסיימים את הקורסים".
"אנו רואים בשותפות עם 'שפה 1' הזדמנות עסקית ליצירת הכנסות נוספות לקבוצה וגם הזדמנות חברתית בכך שאנשים יוכלו לתקשר בשפות נוספות", הוסיף עמוס שוקן, מו"ל קבוצת הארץ.

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה