השוק

משה ברקת מעכב את הדחתו של מנכ"ל כלל ביטוח יורם נווה

הממונה על רשות שוק ההון ביקש לבחון את הסוגיה, לאחר שנודעה הכוונה להדיח את המנכ"ל הנוכחי ולהחליפו ברונן אגסי. ועד העובדים: "הדירקטוריון ובעלי מניות דואגים לכיס של עצמם" 
 
שרון טל | 
יורם נווה מנכ"ל כלל, משה ברקת ממונה שוק ההון (צילום מתוך עמוד הפייסבוק של יורם נווה, מתוך אתר gov)

הסערה בכלל ביטוח נמשכת: לאחר שנודעה כוונת גורמים בדירקטוריון להחליף את המנכ"ל הנוכחי יורם נווה, פנה אמש ועד העובדים ליו"ר דני נווה ולממונה על רשות שוק ההון משה ברקת במטרה למנוע את הדחתו של המנכ"ל הנוכחי, הנובעים כפי שתיאר הוועד מ"לחצים של בעלי מניות".

הבוקר, דיווחה כלל ביטוח לבורסה כי הממונה על רשות שוק ההון משה ברקת, ביקש לבחון את הסוגייה, ולכן לעת עתה נבלמת הדחתו של יורם נווההנושא טרם הובא לדיון בפני הגורמים הרלוונטיים בחברה וטרם התקבלה החלטה, כפי שנמסר בהודעת החברה.  
בוועד העובדים ממשיכים להיות מודאגים מההדחה המסתמנת של המנכ"ל הנוכחי יורם נווה, עמו הם ביחסים טובים: "כואב לי לראות את הנסיון הציני והמכוער של גורמים בדירקטוריון ובעלי מניות אינטרסנטים הדואגים בעיקר לכיסם ולעצמם" כתב יו"ר הוועד בהודעה לעובדים. עוד כתב כי הגורמים המעורבים "מעוניינים לפגוע בחברה ובעיקר במערכת היחסים הטובה והמכבדת שבנינו בשנתיים האחרונות עם הנהלת החברה". 
קראו עוד ב-ice

אמש פרסמנו באייס כי יו"ר כלל ביטוח דני נווה מוביל את החלפתו של המנכ"ל יורם נווה, יחד עם גורמים נוספים בחברה, ביניהם בעלי מניות.
 

המועמד המוביל להחלפתו המסתמנת הוא רונן אגסי, שכבר קיבל בעבר הצעה לתפקיד זה וסירב. אגסי מכהן ב-3 השנים האחרונות כראש חטיבת שוקי הון בבנק לאומי, ובעבר שימש כמנכ"ל חברת האחזקות הראל השקעות ומנהל הכספים בקבוצת הראל

מדירקטוריון כלל ביטוח ופיננסים נמסר: "דירקטוריון החברה מחויב אך ורק רק לטובת החברה והשאת תשואות לבעלי מניותיה ומפעיל שיקול דעת עצמאי ואחראי לטובת החברה וכל בעלי העניין שלה כולל עובדיה המסורים של החברה ודוחים על הסף את כל האמירות והרמיזות האחרות".

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה