עסקים

דני נווה פנה לדירקטוריון כלל ביטוח וביקש לעזוב את תפקידו כיו"ר באופן מיידי

היו"ר שפעל לאחרונה להדיח את המנכ"ל יורם נווה פנה לדירקטוריון בבקשה לסיים מיידית את תפקידו. המהלך מגיע ימים ספורים לאחר שהדירקטוריון סירב לדון בהחלפת המנכ"ל
שרון טל | 
דני נווה (צילום מתוך יוטיוב כלכליסט)
טלטלה בחברת הביטוח כלל: יו"ר החברה דני נווה, ששמו נקשר לאחרונה בניסיון להדחת המנכ"ל יורם, נווה, פנה אל דירקטוריון כלל אחזקות וביקש לאפשר לו לעזוב מיד את תפקידו כיו"ר ולא להמתין לאסיפה הכללית הקרובה – שכן הודיע כבר שאינו מעוניין להעמיד עצמו לקדנציה נוספת.
יש לציין כי חברי הדירקטוריון מצויים בסכסוך ביניהם על רקע פרשת ההדחה של המנכ"ל, ונוכח המצב הם צפויים להיענות לבקשתו של היו"ר נווה ולאפשר לו לעזוב את תפקידו באופן מיידי.
דני נווה נימק את בקשתו לעזוב בהחלטת דירקטוריון כלל ביטוח שלא לדון בהחלפת המנכ"ל יורם נווה בשנת 2020, ומבחינתו אינו יכול להמשיך ולשאת באחריות העסקיות של החלטה זו, על כן ביקש לסיים את תפקידו, בכפוף לאישור הנדרש מהדירקטוריון.
"ביום 14.6 הודעתי כי תוצאותיה העסקיות של כלל ביטוח, מחייבות את החלפת המנכ"ל, כדי להשיג תפנית עסקית משמעותית כבר בשנת 2021. מאחר שזה נמנע ממני, הודעתי שאין בכוונתי להציג את מועמדותי לכהונה נוספת באסיפות הקרובות. כעת לאור החלטת דירקטוריון כלל ביטוח מיום ה-25/6/20, שלא לדון בכך בשנת 2020, אינני יכול להמשיך ולשאת באחריות לתוצאות הנובעות מכך". 
"אני פונה בזאת לדירקטוריון כלל חברה לביטוח ולדירקטוריון כלל החזקות עסקי ביטוח, בהתאם להוראות ההסכם בינינו לעניין תנאי הפסקת כהונה, המקנות לחברות את הסמכות להביא לסיום ההתקשרות במהלך תקופת ההודעה המוקדמת, כולה או חלקה, לסיים לאלתר את ההתקשרות ביננו בעניין כהונתי כיו"ר דירקטוריון בשתי החברות. ככל שתפעילו סמכותכם כאמור, הריני להודיע כי אין בכוונתי להמשיך ולכהן כדירקטור בשתי החברות". סיכם היו"ר נווה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה