השוק

ישראכרט צמצמה את מסגרות האשראי מבנק הפועלים בהיקף של כ-2.45 מיליארד שקל

חברת האשראי השלימה את התהליך לפריסת מסגרות אשראי מובטחות מהמערכת הבנקאית בהמשך להפרדות מהבנק. מתחילת השנה חתמה על מספר הסכמים לקבלת מסגרות אשראי מובטחות בהיקף כולל  של כ- 2.55 מיליארד שקל מבנקים שונים

כפיר אדר | 
ישראכרט (צילום pixabay)
ישראכרט ממשיכה לפעול להרחבת מגוון מקורות האשראי שלה, כאשר מתחילת השנה חתמה על מספר הסכמים לקבלת מסגרות אשראי מובטחות בהיקף כולל של כ-2.55 מיליארד שקל מבנקים שונים. לאחר השלמת, המהלך ישראכרט צמצמה את מסגרות האשראי מבנק הפועלים בהיקף משמעותי של כ-2.45 מיליארד שקל.
קבוצת כרטיסי האשראי ישראכרט פועלת לגיוון מקורות האשראי שלה וזאת במטרה לקדם את מתווה ההתנתקות מבנק הפועלים, לגוון את מקורותיה המימוניים ולהפחית את מחירי קווי האשראי השוטפים. מקורות האשראי של ישראכרט משמשים את החברה לפעילותה השוטפת בתחומי ההנפקה, הסליקה והאשראי וכן לפיתוח מנועי הצמיחה שלה, ובראשם האשראי לאנשים פרטיים ולמגזר העסקי.
לאחר פעולת צמצום המסגרות, היקף מסגרות האשראי מבנק הפועלים יעמוד על כ- 3.2 מיליארד שקל, וזאת תוך הארכת תוקף מסגרת האשראי המובטח לשנה מיום החתימה עד ליום 31 בדצמבר 2021 ושמירה על תנאי מסגרת האשראי.

 
ערן וקנין, סמנכ"ל הכספים של ישראכרט מסר: "המהלך מושלם לפני דרישת בנק ישראל מהבנקים לעמוד במגבלת לווה בודד גם ביחס לחברות כרטיסי האשראי אשר היו מוחרגות מההוראה הבנקאית בעבר. לצד הפחתת היקף מסגרות האשראי מבנק הפועלים, הגדלנו בעקביות את היקף מסגרות האשראי מבנקים אחרים, כך שמתחילת השנה ועד היום חתמנו על הסכמים לקבלת מסגרות אשראי מובטחות בהיקף כולל של כ- 2.55 מיליארד שקל ובריבית אטרקטיבית".
עוד הוסיף: "מהלכים אלה של צמצום מסגרות האשראי מבנק הפועלים, ומנגד הגדלת מסגרות האשראי מבנקים אחרים מאפשרים לנו לגוון את מקורות האשראי, לתחר בצורה טובה יותר את כלל השחקנים בשוק ובכך לתרום להוזלת עלויות המימון של החברה".
 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה