השוק

וואליו קפיטל רכשה 31% מחברת פינטק בשווי של 20 מיליון שקל

חברת האשראי החוץ בנקאי, העבירה לידייה כמעט שלישי מהחברה העוסקת בניהול ותפעול ארנקים דיגיטליים וכרטיסי חיוב נטענים. כחלק מהעסקה, תינתן האופציה להגדיל את אחזקתה ל-51% תמורת השקעה נוספת של 23 מיליון שקל. וגם: השינוי בדירקטוריון
כפיר אדר | 
יהל בן סירה (צילום לילך ברעם)
וואליו קפיטל, חברת האשראי החוץ בנקאי, רוכשת ב-9.5 מיליון שקל 31% מחברת פינטק, העוסקת בניהול ותפעול ארנקים דיגיטליים וכרטיסי חיוב נטענים – לפי שווי של 20 מיליון שקל לפני הכסף. כחלק מהעסקה, לוואליו קפיטל תינתן האופציה להגדיל את אחזקתה ל-51% תמורת השקעה נוספת של כ-23 מיליון שקל.
במקביל, מצרפת החברה לדירקטוריון שלה את בעל השליטה רני צים ואת שמעון גל, לשעבר ראש החטיבה העסקית בבנק הפועלים, בכך משלימה וואליו את מהלך שינוי השליטה והאסטרטגיה העסקית מאז רכישת השליטה בחברה על ידי רני צים.
יהל בן סירה, מנכ"ל וואליו קפיטל טען: "העיסקה הנוכחית מרחיבה את פעילותה של וואליו קפיטל, הפועלת כיום בתחום האשראי החוץ בנקאי, גם  לתחום הפינטק המתפתח.  הרכישה מקנה לוואליו קפיטל גישה לתשתית טכנולוגית מתקדמת בתחום שירותי ה-Prepaid, תחום צומח המאופיין באוכולוסיות רחבות שהנגישות שלהן לעולם הבנקאי הינה פחותה, בין היתר במגזר הערבי שבו לרני צים, בעל השליטה בוואליו קפיטל, ולחברות שבניהולו יש פעילות ענפה. לצד זאת, אנו רואים בפעילות הנרכשת גם פוטנציאל סינרגיה לתחום פעילות האשראי שלנו".

"בנוסף, אנו מעדכנים היום על חיזוק הדירקטוריון של החברה, ומביאים לאישור האסיפה הכללית של בעלי המניות את מינויים לדירקטורים בחברה של רני צים ושל שמעון גל, לשעבר ראש החטיבה העסקית בבנק הפועלים, לדירקטוריון החברה המביא עימו נסיון עשיר בתחומי העשייה שלנו, שיחד עם הנהלת החברה יובילו את אסטרטגיית הצמיחה וההתרחבות בשנים הקרובות. מינויים אלה, יחד עם יישום האסטרטגיה העסקית החדשה של החברה, משלימים את המהפך של החברה, מאז רכישת השליטה בה על ידי רני צים".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה