השוק

סימפליויה רוכשת 70% מחברת נובמד לפי שווי של כ-24 מיליון שקל

כחלק מיישום אסטרטגיית הצמיחה המואצת של החברה שעוסקת בייצור מכשור רפואי המיועד להגן על הצוות הרפואי מפני חשיפה לחומרים מסוכנים, בעת הכנת התרופות והטיפול בחולים, רכשה נתח משמעותי מחברת הפיתוח וייצור מוצרי דיאגנוסטיקה
 
כפיר אדר | 
רפואה ובינה מלאכותית (צילום pexels)
החברה לייצור מכשור רפואי המיועד להגן על הצוות הרפואי מפני חשיפה לחומרים מסוכנים, בעת הכנת התרופות והטיפול בחולים סימפליויה, רוכשת 70%  מחברת נובמד לפי שווי של כ-24 מליון שקל כחלק מיישום אסטרטגיית הצמיחה המואצת של החברה.
הרכישה של נובמד, חברת פיתוח וייצור מוצרי דיאגנוסטיקה, מהווה המשך יישום אסטרטגית הצמיחה המהירה של סימפליויה בתחום האבחון והמכשור הרפואי. סימפלויה נמצאת בשליטת קרן פימי המחזיקה ב- 67%. הפניקס ולאומי פרטנרס שהשקיעו בחברה לאחרונה מחזיקות ב-33%
 
עודד גרינשטיין, מנכ"ל סימפליויה: "בשנים האחרונות הטיפול האונקולוגי מתקדם לטיפול ביתי, הדבר קיבל משנה תוקף בתקופה זו בעקבות מגפת הקורנה במהלכה נמנעו מטופלים להגיע לבתי החולים לקבלת טיפול.  תהליך זה מואץ עוד יותר על ידי כלי אבחון חדשים הממלאים תפקיד חיוני במעבר של מערכות בריאות ברחבי העולם לטיפול מניעתי ולרפואה מבוססת ערך. הרכישה של נובמד תסייע לסימפליויה להקים פעילות דיאגנוסטית שתאפשר איתור מוקדם של מחלות-  החל מזיהום נגיפי וחיידקי ועד לגילוי מוקדם של התקפי לב".
ד"ר אמיל כץ, מייסד ומנכ"ל נובמד ציין בהתייחס לרכישה: "אנו מאוד נרגשים לשלב כוחות עם סימפליויה. נובמד פעלה בשנים האחרונות בעיקר בשוק הישראלי וביססה את מעמדה כספקית מוצרים דיאגנוסטיים לקופות החולים ובתי החולים המובילים בארץ. בשנים האחרונות נובמד השקיעה במחקר ופיתוח מוצרים חדשניים שיקדמו זיהוי ומניעה של מחלות בשלב מוקדם, המיועדים לשוק הגלובלי. שילוב הידיים עם סימפליויה, יאפשר לנו להמשיך לפתח את פורטפוליו המוצרים ולהרחיב את החשיפה העולמית שלנו באמצעות אפיקי השיווק של סימפליויה והמומחיות שלה בתחום המכשור הרפואי".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה