קצרצרים

מנכ"ל מזרחי טפחות, אלדד פרשר, הודיע על פרישה

אחרי 7 שנים כמנכ"ל ו-16 שנים בהנהלת הבנק, הודיע היום פרשר לדירקטריון על כוונתו לפרוש בחודשים הקרובים. פרשר: "לתפיסתי זו נקודת זמן מתאימה להעביר את עמדת ההובלה למנכ"ל אחר"
אייס | 
אלדד פרשר (צילום אבשלום ששוני)
ממשיכה התחלופה בצמרת הבנקאות בישראל: מנכ"ל מזרחי-טפחות, אלדר פרשר הודיע היום כי יפרוש מתפקידו בחודשים הקרובים. בזאת הופך פרשר למנכ"ל הבנק הרביעי שמודיע על פרישה מהתפקיד בשנה החולפת.
פרשר, שמכהן בתפקיד המנכ"ל שבע שנים מכהן כבר 16 שנים להנהלת הבנק.

"הצלחתנו לעמוד ביעדי התוכנית האסטרטגית שנתיים מוקדם מהמתוכנן ואישור העסקה לרכישה ומיזוג של בנק אגוד אל תוך קבוצת מזרחי-טפחות, פותחים בפני הבנק הזדמנות לקפיצת מדרגה משמעותית נוספת בשנים הבאות", אמר פרשר בישיבת הדירקטוריון היום, "לתפיסתי, זו נקודת הזמן המתאימה ביותר להעביר את עמדת ההובלה למנכ"ל אחר, שיהיה שותף בגיבוש התוכנית האסטרטגית החדשה שתובא לדיון ואישור בדירקטוריון כבר במהלך הרבעון השלישי של השנה, ויפעל ליישומה יחד עם אלפי המנהלים והעובדים המעולים של הבנק".
המנכ"ל העוזב הוסיף כי "נפלה בחלקי זכות גדולה לנהל את הבנק המצליח ביותר בישראל מזה שנים; בנק שמתקיים בו שילוב אופטימלי של אסטרטגיה מבודלת ותרבות ארגונית ייחודית, עם הון אנושי מקצועי, איכותי ומסור. אני משוכנע שהנוסחה המנצחת הזאת תבוא לביטוי גם בשנים הבאות, ומזרחי-טפחות ימשיך להפגין ביצועים חזקים וצמיחה מואצת, תוך השאת ערך רב לכלל מחזיקי העניין שלו: הלקוחות, העובדים ומחזיקי המניות".
בעקבות הודעתו של פרשר, אמר יו"ר הדירקטוריון של הבנק, משה וידמן, כי יפעל להקמת ועדת איתור למנכ"ל חדש.
 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה