קצרצרים

אורן הוד מצטרף לגזית גלוב וישמש כמשנה למנכ"ל

המנכ"ל של אפריקה מגורים יכנס עם סיום תפקידו הנוכחי ביוני הקרוב לחברת הנדל"ן ויתמנה גם לתפקיד סמנכ"ל התפעול. אחרי עשור בתפקיד הקודם וחמש שנים באי.די.בי, יהיה אחראי על פעילות גזית גלוב בישראל ובאירופה
איתי פת-יה | 
אורן הוד (צילום כרמל שירן)
חברת הנדל"ן גזית גלוב מצרפת לשורותיה משנה חדש למנכ"ל. אורן הוד, מנכ"ל אפריקה מגורים, יאייש את התפקיד וכן ישמש במקביל כסמנכ"ל תפעול.
רק לפני שבוע וחצי הודיע הוד על סיום כהונתו באפריקה מגורים, בה סגר כמעט עשור בו פעילות חברת הנדל"ן הוכפלה. קודם לכן הועסק בקבוצת אי.די.בי בתקופת בעל השליטה נוחי דנקנר, שם שימש סמנכ"ל הכספים של החברה הנכדה נוה גד. להוד תואר ראשון מהטכניון בלימודי הנדסה אזרחית.
עם עזיבתו את אפריקה מגורים ביוני הקרוב, יצטרף הוד לגזית גלוב, בה יפעל תחת המנכ"ל חיים כצמן, ויהיה אחראי על פעילות החברה בישראל ובאירופה. 
גזית גלוב פועלת בתחומי רכישה, השבחה וייזום של נדל"ן למגורים ונדל"ן מניב, ולצד אלה בישראל ואירופה לחברה פרוייקטים גם בארצות הברית ובברזיל.
אורן הוד מסר "אני שמח להצטרף לקבוצת גזית גלוב, חברת נדל"ן גלובאלית ובעלת מוניטין של שנים, המשמשת דוגמא בתחומי עיסוקה, ושמח לתרום מניסיוני הרב בתחומי הנדל"ן והתפעול לקבוצה בכל אזורי פעילותה. אני נכון לקראת האתגרים הניצבים בפני כולנו בימים אלה, ומודה לדירקטוריון החברה על האמון וההזדמנות להיות חלק מסיפור ההצלחה של גזית גלוב".
ממנכ"ל גזית גלוב וסגן יו"ר הדירקטוריון חיים כצמן נמסר "אני מברך על הצטרפותו של אורן להנהלה הבכירה של גזית. תפקיד המשנה למנכ"ל ו-COO הינו תפקיד חשוב בקבוצה, ומאפשר לנו לעבות את ההנהלה הבכירה והמצומצמת של החברה, בעיקר בשים לב לשינויים האסטרטגיים והמבניים שהקבוצה עברה ועוברת בשנים האחרונות, הגידול באחזקות הישירות של הקבוצה בנכסים, הכניסה המתוכננת לתחום הנדל"ן למגורים להשכרה והגדלת היקפי הבנייה המתוכננת בקבוצה".
"חשיבות התפקיד מתחדדת לאור כל האתגרים העומדים בפנינו בימים אלה. לאורן יש ניסיון עשיר בתחומי העיסוק של הקבוצה, לאור ניסיונו רב השנים בחברות נדל"ן מובילות בשוק הישראלי, ואין לי ספק שהוא יוכל לתרום מניסיונו בתחומי הבנייה בכלל, והבנייה למגורים בפרט, כמו גם בשאר תחומי הפעילות של החברה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה