חדשות

שלומי פרילינג, סמנכ"ל הכספים של סלקום, עובר לחברת "פז"

פרילינג ישמש כסמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי בפז: "מודה על האמון ורואה לנכון להמשיך לאתגרים חדשים". עזיבתו באה ימים ספורים לאחר הודעה דומה של סמנכ"ל השירות עמוס מאור
שרון טל | 
שלומי פרילינג (צילום סיון פרג', ויקיפדיה)
גל העזיבות בסלקום נמשך: שלומי פרילינג, מנהל הכספים הראשי של סלקום, הודיע היום, למנכ"ל החברה אבי גבאי ולמועצת המנהלים, על רצונו לסיים את תפקידו לאחר שבע שנות כהונה, זאת ימים ספורים לאחר הודעת העזיבה של סמנכ"ל השירות עמוס מאור. פרילינג יעבור לשמש כסמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי בחברת פז, שבניהול מנכ"ל סלקום הקודם ניר שטרן.
בתקופתו של פרילינג נכנסה החברה לתחום הטלוויזיה, החלה לפרוס סיבים אופטיים, התקשרה בהסכמי שיתוף רשתות עם גולן טלקום ואקספון, רכשה את השליטה ב-IBC ועוד. בתפקידו, פרילינג הוביל בין היתר גיוסי אג"ח, שחלוף סדרות אג"ח, גיוס חוב פרטי, הרחבה עתידית של סדרות והנפקת הון.
מאז כניסתו של גבאי לתפקיד בינואר האחרון, ביצע המנכ"ל שורת שינויים בתפקידים הבכירים של החברה. בין היתר מינה את יניב קוריאט לסמנכ"ל ההנדסה במקום רון שבילי, ואת עטרה ליטבק שחם לסמנכ"ל שיווק ובמקביל סמנכ"לית מצוינות ומובילת חדשנות. השבוע מצטרפים לרשימת עוזבי החברה גם עמוס מאור ושלומי פרילינג.
קראו עוד ב-ice
"היתה לי זכות גדולה לעבוד לצד אנשים מצוינים וחובה גדולה עוד יותר להיות בצוות ההובלה של אלפי עובדים ומנהלים, מוכשרים וטובים כל כך, בתקופה בה שוק התקשורת ידע שינויים רבים" מסר שלומי פרילינג, והודה לאבי גבאי ולדירקטוריון החברה: "האמון שניתן לי אינו מובן מאליו ואני מוצא לנכון להודות על כך ולהמשיך לאתגרים חדשים".
 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה