קצרצרים

רן אקרמן יתפוס את מקומו של אלי זוגלובק כמנכ"ל חברת המזון

אקרמן משמש כיום כמשנה למנכ"ל ועם כניסתו לתפקיד בתחילת ספטמבר, זוגלובק ימשיך לכהן כיו"ר. המהלך נועד לסייע לצמיחת החברה בארץ ובחו"ל. אלי זוגלובק: "המינוי  יאפשר לי להיות מעורב יותר בתהליכי החדשנות בחברה"
איתי פת-יה | 
רן אקרמן, סמנכ"ל כספים ומערכות מידע (צילום סטודיו זוגלובק)
שינויים בצמרת זוגלובק: אלי זוגלובק יפסיק לשמש כמנכ"ל החברה והמשנה שלו רן אקרמן יתפוס את מקומו. הראשון, שימשיך לשמש כיו"ר זוגלובק, הודיע אתמול (ד') על מינויו של אקרמן, כשמטרת המהלך לסייע לתהליכי הפיתוח והצמיחה של החברה בישראל ובחו"ל. המינוי יכנס לתוקף בתחילת ספטמבר הקרוב.
זה תשע שנים שאקרמן מועסק בזוגלובק. את דרכו התחיל ב-2011 כשכיהן כסמנכ"ל הכספים ומערכות מידע. חמש שנים לאחר מכן ב-2016 קודם לתפקיד המשנה למנכ"ל, ובמסגרת זאת הפך לאחראי על תחום שרשרת האספקה והתפעול בחברה. אקרמן היה זה שהוביל את העברת מפעל זוגלובק מנהריה לשלומי וכן את איחוד האתרים של החברה.
 
קראו עוד ב-ice
אלי זוגלובק מסר:  "אני גאה שאנו כחברה יודעים להצמיח את דור מנהלי העתיד מתוך הארגון. השינוי הנוכחי יאפשר לעובדים אשר צמחו והוכיחו את עצמם במהלך השנים בתוך הארגון להתקדם לעמדות ניהול בכירות. המינוי של מנכ"ל לזוגלובק יאפשר לי להיות מעורב יותר בכל תהליכי הפיתוח והחדשנות בחברה, ביניהם בסטארט-אפ החדש שהקמנו בתחום תחליפי הבשר, המבוססים על חלבון מהצומח כשפנינו להרחיב את הפעילות לעולם".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה