קצרצרים

הילה ניסן פרידמן, עורכת העלון "שביעי", מונתה לדוברת של נפתלי בנט

ניסן פרידמן תעזוב את העיתון לאחר שבע שנים בהן צבר פופולריות גדולה ותחליף את מתן סידי שליווה את בנט שנתיים. ניסן פרידמן: "הייתה זו זכות אדירה להיות חלק ממערכת שחתומה על קביעת סדר יום בציבור הדתי לאומי"
איתי פת-יה | 
הילה ניסן פרידמן (צילום טוויטר/צבי אשכנזי)
עורכת העלון הדתי "שביעי" הילה ניסן פרידמן מסיימת את תפקידה ומתמנה לדוברת החדשה של ח"כ נפתלי בנט, יו"ר ימינה. ההודעה על המינוי מגיעה לאחר פרישתו של הדובר הקודם של בנט, מתן סידי, שליווה אותו בשנתיים האחרונות.
ניסן פרידמן ערכה את "שביעי" זה שבע שנים, במהלכם צבר העיתון פופולריות גדולה במגזר הדתי. "הייתה זו זכות אדירה עבורי להיות חלק ממערכת מקצועית שחתומה על הישגים רבים, הובלת אג'נדה וקביעת סדר יום בציבור הדתי לאומי", ניסן פרידמן מסרה היום עם ההודעה על סיום דרכה בעיתון. "אני מודה למו"ל שביעי רובי לוזון על האמונה הגדולה בי, החופש המקצועי, הערכיות והחברות העמוקה".
 
קראו עוד ב-ice
מו"ל "שביעי" רובי לוזון: "קיבלתי בצער את הודעתה של הילה ניסן פרידמן על רצונה לסיים את עבודתה כעורכת 'שביעי'. הילה בשבע שנות עבודתה עיצבה את דמותו של 'שביעי' והביאה אותו יחד עם חברי המערכת האחרים להיות העיתון המוביל בציבור הדתי לאומי. משפחת 'שביעי' מאחלת להילה הצלחה בתפקידה החדש ובטוחה כי הילה תתרום ותהווה כח עוצמתי בסביבתו של חה"כ בנט".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה