חדשות

רונן זוהר ימונה לתפקיד משנה למנכ"ל קבוצת שטראוס גיורא בר דעה

מנכ"ל הקבוצה גיורא בר דעה הודיע על מינוי של זוהר לתפקיד. רונן ימשיך לכהן כמנכ"ל שטראוס מים עד סוף השנה, במקביל יחל איתור מנכ"ל לחברת המים
שרון טל | 
רונן זוהר גיורא בר דעה (צילום יחצ סיון פרג')
נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס גיורא בר דעה הודיע היום על מינויו של רונן זוהר לתפקיד משנה למנכ"ל קבוצת שטראוס. זוהר, תושב קדרון, נשוי ואב לשלושה, מכהן בימים אלו כמנכ"ל שטראוס מים, ובמהלך 30 השנים האחרונות מילא שורת תפקידים בכירים בקבוצה.
את דרכו בשטראוס לפני שלושה עשורים החל זוהר כטכנולוג מזון ומנהל מכירות בעלית מלוחים ולאחר מכן התמנה למנכ"ל עלית מלוחים. בשנים 2005-2007 שימש כמנכ"ל מחלבות שטראוס משם יצא עם משפחתו למלא תפקיד בינלאומי כמנכ"ל סברה ואובלה במשך 7 שנים עד 2014. שטראוס הכפילה את עצמה בתקופה זו והתרחבה מארצות הברית לקנדה, מקסיקו ואוסטרליה. ב-2015 שב ארצה והתמנה למנכ"ל שטראוס מים הפועלת בישראל, באנגליה ובסין. כעת ימונה לתפקיד המשנה למנכ"ל הקבוצה גיורא בר דעה. במקביל זוהר יכהן כיו"ר האקזקוטיבה של שטראוס מים - חברת הבת של הקבוצה אשר מובילה את שוק ברי המים בישראל ופועלת באנגליה ובסין. 
מנכ"ל הקבוצה גיורא בר דעה אמר על המינוי: "רונן הוא סמל לדרך, למסלול שאדם ומנהל איכותי יכול לעבור בקבוצת שטראוס ובמידה מסוימת משקף את הדרך שהחברה עצמה עברה בעשורים האחרונים. היכרותו המעמיקה עם העסקים של הקבוצה, ניסיונו הגלובלי בניהול שותפויות, כמו גם ניסיונו המגוון בהובלת תהליכי שינוי מורכבים בכל אחת מהחברות שניהל בשנים האחרונות יסייעו לנו בבניית תהליכים סינרגטיים בקבוצה כדי לבצע את קפיצת המדרגה הבאה". 
עוד אמר בר דעה: "רונן הוביל בכל התפקידים שביצע לקפיצות מדרגה הן בביצועים הפיננסיים של החברות בשורות הצמיחה והרווח, התווה אסטרטגיות והוביל ליישומן, תמיד תוך הפגנת מנהיגות שקרובה לאנשים, בניית צוות מכוון מטרה והנהגת תרבות שאפשרה קפיצת מדרגה והובלה של טרנספורמציה במגוון היבטים ארגונים. רונן ימשיך לכהן כמנכ"ל שטראוס מים עד לסוף שנה זו ובמקביל נחל באיתור מנכ"ל לחברת המים", סיכם בר דעה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה