חדשות

בקבינט הקורונה אושרו פתיחת הצהרונים לכיתות א' ו-ב', מראשון: המספרות ומכוני היופי

קבינט הקורונה יאפשר את החזרה ללימודים בקפסולות וכן גם את מכוני היופי  והקוסמטיקה והמספרות במתכונת "אחד על אחד" ביום ראשון הבא. ההחלטה לגבי פתיחת חנויות הרחוב נדחתה לישיבת הקבינט הבאה ביום חמישי, כמו גם נושא הצימרים
מערכת ice | 
כיתה (צילום freepik)
קבינט הקורונה אישר הערב (שני) את פתיחת הצהרונים לכיתות א'-ב' וכן גם את המספרות ומכוני היופי והקוסמטיקה שישובו לפעילות ביום ראשון הבא. ההחלטה לגבי פתיחת חנויות הרחוב נדחתה ליום חמישי, גם נושא הצימרים שעורר סערה.
אחרי שעות ארוכות של דיונים, הוחלט בקבינט כי בתי הספר ישובו לפעילות במתכונת של הכיתות הנמוכות, קרי א' ו-ב', שיחזרו ללימודים בחצאי שבוע, כך שכמחצית מהתלמידים ילמדו ביום ראשון עד שלישי, והחצי השני בימים רביעי עד שישי. כמו כן, הצהרונים לכיתות א'-ב' ייפתחו גם הם החל מיום ראשון. כיתות ג'-ד' ישובו ללימודים בקפסולות כפי שהוסכם.
לצד אלו, גם המספרות ומכוני היופי ישובו לפעילות ביום ראשון לשמחתן של רבות שקיוו שהמהלך יאושר. ההחלטה שאמורה הייתה להכריע לגבי פתיחת חנויות הרחוב נדחתה לדיון הקבינט הבא שייערך ביום חמישי. ראש הממשלה בנימין נתניהו ובני גנץ תמכו במהלכים, השר יולי אדלשטיין היה בין המתנגדים למהלכים.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה