חדשות

נתניהו קורא לפולארד: "מצפה שתגיע בקרוב", בנט: "ישראל היא ביתו"

ראש הממשלה בירך את המרגל הישראלי שהוסרו מעליו הסנקציות ורשאי לעזוב את ארצות הברית: "מבקש לחזק אותו ואת אסתר, יחד עם כל אזרחי ישראל", יו"ר ימינה: "ושבו בנים לגבולם", הנשיא ריבלין: "מחכים לו ולמשפחתו"
כפיר אדר |  1
גונתן פולארד בריאיון לחדשות 12 (צילום קשת 12)
בדרך לעלייה? כל המגבלות על ג'ון פולארד, מי שישב בכלא האמריקאי במשך כשלושה עשורים באשמת ריגול למען ישראל, הוסרו באופן מלא וכעת הוא רשאי לצאת מתחומי ארצות הברית ועשוי להגיע ארצה.
ראש הממשלה בנימין נתניהו בירך את פולארד: "אני מברך על כך שהוסרו המגבלות מעל ג'ונתן פולארד. תודה לשגריר ישראל בארה"ב רון דרמר שניהל את המגעים באחריות וברגישות מול הממשל האמריקני. אני מצפה שג'ונתן פולארד יגיע בקרוב לישראל ומבקש לחזק אותו ואת אסתר, יחד עם כל אזרחי ישראל. שבוע טוב!".
 
תודה לשגריר ישראל בארה"ב רון דרמר שניהל את המגעים באחריות וברגישות מול הממשל האמריקני. אני מצפה שג'ונתן פולארד יגיע בקרוב לישראל ומבקש לחזק אותו ואת אסתר, יחד עם כל אזרחי ישראל.
שבוע טוב!

— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) November 21, 2020
נפתלי בנט, יו"ר מפלגת ימינה גם כן בירך: "ושבו בנים לגבולם. מדינת ישראל חבה חוב עמוק ליונתן פולארד שנתן למעננו למעלה מ30 שנים מחייו, ואנחנו מחכים לראותו מתייצב על אדמת ישראל שהיא-היא ביתו בהקדם האפשרי. מחכים לך, יונתן".
עורך דינו של פולארד, אלן דרשוביץ מסר לאחר שלא נמצאה מצד הממשל האמריקאי סכנה בהורדת הסנקציות, כי: "הוסרו מעליו המגבלות, הוא יכול לעבור לאן שירצה - כולל ישראל, הוא ישמח להגיע לישראל - זה היה החלום שלו".
הנשיא רובי ריבלין בירך על הסרת ההגבלות מג'ונתן פולארד: "לאורך כל השנים כאבנו את כאבו וחשנו אחריות ומחויבות להביא לשחרורו וכעת ניתן לברך בפה מלא 'ברוך מתיר אסורים', אחרי שנות מאסר ארוכות וקשות שלאחריהן שנים תחת מגבלות. אנו מחכים לו ולמשפחתו בבית, לחיים חדשים בבריאות ושלווה".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  המרגל שחזר מהכפור
  בר 11/2020/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אם כל הכבוד, פולארד הוא בוגד אמריקאי שקיבל לטובת ישראל תמורת שכר. מרגל שנתפס, אינו מצפה שמעבידיו יודיעו אותו. אלו כללי המשחק. שברת שילמת. עכשו ביבי עושה עליו סיבוב פוליטי. פולארד מעניין את ביבי כקליפת השום. לטובת ישראל והילדים עם ארה"ב כדאי שביבי לא יעשה הופעות טלביזיוניות בעניין. זה לא לטובת ישראל. כדאי שפולארד ישאר במקומו. אנחנו לא חסרים אותו ושכמותו.
  סגור