חדשות

גם בגשם: ההפגנה נגד נתניהו בבלפור, הדגלים השחורים יפגינו גם באזכרה לבן גוריון

על אף שלראשונה הגשם החזק מלווה את המפגינים, הגיעו מאוד לירושלים כדי למחות מול מעון רוה"מ. סדי בן שטרית פנה לשוטרים: "שהידיים יירעדו לכם לפני שאתם מחלקים דוחות למוחים", הדגלים השחורים ימחו גם בטקס האזכרה לבן גוריון
כפיר אדר |  1
המפגינים חוזרים לבלפור (צילום בן כהן באדיבות קריים מיניסטר)
המחאה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו בבלפור נכנסת לשבוע ה-22 שלה, כאשר הערב (שבת) בצל הגשם שמלווה את המפגינים, התנועות קריים מיניסטר והדגלים השחורים מעמידים במרכז ההפגנות את נושא העימות מול בית משפחת פרקש בקיסריה, שכניהם של משפחת נתניהו.
אחד ממובילי המחאה, סדי בן שטרית כרז במגפון לשטורים במקום: "אתם אזרחים לפני שאתם שוטרים, הילדים שלכם הולכים לבית ספר ויש לכם משפחה שאין לה עבודה והכל בגלל שהנאשם מבלפור לא רוצה להיכנס לבית הסוהר, תפסיקו לשחק את המשחק. שהידיים יירעדו לכם לפני שאתם מחלקים דוחות למוחים. המוחים האלה הם אחים שלכם והם מגינים על המדינה ועליכם, לא אתם עליהם".
הדגלים השחורים מסרו: "זה סוף השבוע ה-22 ברציפות בו אנו יוצאים להפגין ברחבי הארץ, והפעם בצל החשיפה שהפגנות השנאה נגד משפחה שכולה אורגנו מתוך משפחת הפשע של הנאשם. אנו אומרים בקול רם וברור - ישראל צריכה ראש ממשלה ישר שאוהב את עמו, לא נאשם כושל ומסית. בשעה זאת מתחילות ההפגנות בגשרים, בצמתים, בכיכרות, ובשכונות ברחבי הארץ. למרות מז"א גשום, עשרות אלפי ישראלים יוצאים להילחם על דמותה ועתידה של מדינת ישראל. נהרות השנאה מבלפור לא יוכלו לאש התקווה בליבנו. יהיה עוד מאבק ארוך מול ארגון הפשע ומכונת ההסתה המרושעת שהקים הנאשם, אבל אנחנו ננצח!".
אגב, מחאת הדגלים השחורים גם לא מתכוונת לאפשר לטקס האזכרה השנתית לבן גוריון  להסתיים ללא האמירה של המחאה, כאשר צמרת המדינה ורה"מ יגיעו לאזכרה הממלכתית לרה"מ הראשון בשדה בוקר. מהדגלים השחורים נמסר: "אנו נגיע עם שיירות התקווה שלנו לאירוע לדרוש מנהיגות אחרת, מנהיגות שתכבד את ערכי מגילת העצמאות ותשמור על מדינת ישראל יהודית ודמוקרטית".
 
מחר (א', 22/11) צמרת המדינה ורה"מ יגיעו לאזכרה הממלכתית לרה"מ הראשון בשדה בוקר. אנו נגיע עם שיירות התקווה שלנו לאירוע לדרוש מנהיגות אחרת, מנהיגות שתכבד את ערכי מגילת העצמאות ותשמור על מדינת ישראל יהודית ודמוקרטית.
< pic.twitter.com/B3lsqOqFPo

— מחאת הדגלים השחורים (@TheBlackFlags1) November 21, 2020
עוד הסבירו: "על מנחת המסוקים כתבו פעילנו היום באותיות ענק - "לך!" - ומחר נערוך במקום טקס קצר בהשתתפות יריב בן אליעזר, נכדו הבכור של דוד בן גוריון ונציגים מהאזור. ראש ממשלה שיוזם הפגנות שנאה מול בית משפחה שכולה מאבד באותו הרגע את הסמכות המוסרית לשלוח חיילים לקרב. במדינה כמו ישראל, יש לכך משמעות אחת - הוא אינו כשיר, אישית ומוסרית, להנהגה. משאבד אמון הלוחמים, כל יום שרה"מ הזה ממשיך בתפקידו הוא פגיעה חמורה בביטחון המדינה ואיום על עתיד העם".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  גם בגשם ההפגנה נגד נתניהו בבלפור
  רות 11/2020/21
  הגב לתגובה זו
  0 1
  ‏הדגלים השחורים??? ‏שיהיה להם שחור בעיניים כל ימי חייהם לא מעריכים מה שנתניהו עשה למען המדינה. בושה וחרפה, מגעילים. נתניהו נתן את כל נשמתו למדינה , אכולי קינאה . יחי ‏נתניהו מלך ישראל ??לעולם ועד.
  סגור