חדשות

שאשא ביטון מצטרפת לבנט? ימינה: "פייק"

גורמים פוליטיים ניסו להפיץ שמועה על מעברה של חברת הכנסת מהליכוד לזו של בנט, אולי לקראת לחצים לקראת מעברים נוספים. הדיווח הוכחש על ידי מפלגת ימינה עצמה "לא היה ולא נברא". ברדוגו: "לא קורונה לא עוסקים?"
יהודה לוינגר |  4
יפעת שאשא ביטון, נפתלי בנט
מקורות פוליטיים העבירו ידיעה מעניינת היום (שלישי) על הצטרפותה של חברת הכנסת מהליכוד, יפעת שאשא ביטון, לבנט ומפלגת ימינה לקראת הבחירות הבאות.
הכתבת הפוליטית של וואלה, טל שלו, כתבה בשם "מקורות פוליטיים המעורבים בדבר", כי התקיימו מגעים בשבועות האחרונים בין השניים וכי "בנט הציע לשאשא ביטון עולם ומלואו, מה שתרצה בתמורה לחבירה אליו". לדברי המקורות, גם מקום בכיר בצמרת והבטחה למינוי עתיקי לתיק החינוך.
הפרשן הפוליטי של גלי צה"ל, יעקב ברדוגו צייץ על כך בחשבון הטוויטר שלו עם ביקורת על בנט: "ימינה ׳לא קורונה. לא פרנסה. לא עוסקים׳ אלא שכעת מתפרסם בוואלה:  בנט הציע בשבועות האחרונים ליפעת שאשא ביטון להשתלב במקום ה-2 בבחירות הבאות והבטחה לתיק החינוך".
במפלגת ימינה הכחישו את בואה של יו"ר סיעת כולנו, שלא מצאה את עצמה בליכוד, והגיבו על הפרסום של וואלה: "לא היה ולא נברא", והוסיפו על התמונה תווית "fake news".
נותרה השאלה: מי הם אותם גורמים המעורים שמנסים לערער את מצבה של שאשא ביטון בליכוד, או שמנסים ליצור שמועות על חברי כנסת מהליכוד שיתחילו לעבור לימינה של בנט?
תגובות לכתבה(4):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  ביטן ושקד
  תמר נחמה 12/2020/02
  הגב לתגובה זו
  0 0
  על זה נאמר" אמרתי לכם "מאותו רגע שהתעוררו מחלוקות בתוך הליכוד והיא התחילה להתנגד לכל הנאמר בליכוד ידעתי שזקד בונה עליה בסוף הם יחד לא יעברו את אחוז החסימה
  סגור
 • 3.
  שאשא ביטון - לעומתית בליכוד
  מלכה 12/2020/01
  הגב לתגובה זו
  1 0
  בדיוק כמו שכחול לבן לעומתיים בממשלה. שאשא ביטון מתאימה בול לבנט, תעזור לו לטפל בקורונה בדיבורים ולא במעשים. כי, זה מה ששניהם יודעים לעשות - לדבר ולברבר.
  סגור
 • 2.
  לך תשתף פעלה אם מרי רגב (ל"ת)
  דפק 12/2020/01
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
 • 1.
  שאשא ביטון
  יוסף 12/2020/01
  הגב לתגובה זו
  2 0
  מי שלוקח את הגברת המדהימה זוכה אישה ישרה לא עושה חשבון להבדל מאחרים עם שיקול דעת לרב נכון .לא צעקנית מאמין ביושרה .תסתכל עליה ועל הצעקניות אתה תרגע .למדה את זוהר מכלוף מה זה דרך ארץ צעק איים בסוף שינה גרסה לא שמעה לראש הממשלה ובצדק הלוואי עלינו הרבי שאשא ביטון
  סגור