חדשות

אוסנת מארק ל-ice: יש שיח נגד ספרדים ורואים מה עושים לי בתקשורת

חברת הכנסת אוסנת מארק לא נבהלת מהביקורת נגדה: "עושים את זה בגלל היותי ספרדייה ובגלל מי שאני שגדלתי באופקים". על נתניהו: "מי יחליף אותו? יאיר לפיד החייל במחנה? ראש הממשלה הוא טאלנט עולמי" |  ראיון
יהודה לוינגר |  215
אוסנת מארק (צילום פלאש 90/יונתן זינדל)
חברת הכנסת מהליכוד, אוסנת מארק, מתייצבת לצידו של ראש הממשלה ולא פוחדת להסתער על יריבים פוליטיים כדי לשמור על הליכוד. על יפעת שאשא ביטון: "בחורה פופוליסטית שתמשיך לקפץ בין מפלגות", תוקפת את ליברמן:  "מונע רק משנאה תהומית לנתניהו", ומבהירה שהליכוד לא יוותר יותר על תיק המשפטים: "גם במחיר של הליכה לבחירות כל חצי שנה".
"הם לא מבינים איך מי שגדלה בעיירת פיתוח יכולה להחליט על סדר יום"
שבוע מרגש עבר על חברת הכנסת אוסנת מארק, שבוע שהתחיל עם המולדת של הוריה, מרוקו והסכם השלום, ועד ההצבעה על הסדרת ההתיישבות הצעירה, המולדת הנוכחית. לאחר הסכם השלום עם מרוקו כתבה מארק בחשבון הטוויטר שלה על החשיבות שיש לה לכך באופן אישי "כמי שהוריה עלו ממרוקו ועזבו חיי שפע ופאר כדי לממש את החזון הציוני".
אבל מעבר לכך יש לכך נקודה שמארק מדגישה: "אני חושבת שיש בכך הזדמנות", אומרת חברת הכנסת ל-ice, "הרי כל הזמן מדברים על המרוקאים שעלו לארץ כי לכאורה לא היה טוב להם. אבל ההורים שלי, וזה סיפור שחוזר על עצמו אצל המון עולים שעלו ממרוקו, המלך דאג ליהודים שם ותמיד היו יחסים טובים והם השאירו חיי נוחות מאוד גדולים, ועלו מתוך ציונות ולא היה להם קשה שם, להיפך, דווקא בארץ הם התמודדו עם קשיי קליטה מטורפים. אני מאוד מברכת את ראש הממשלה, זה אחד ההסכמים החשובים  עם מדינה מוסלמית וגם יצור קשרים מסחריים ותיירות".
הצבעת בעד הסדרת ההתיישבות צעירה בישראל, למרות שעלתה טענה שהליכוד ייתנגד? "אין סיכוי, אנחנו עבדנו בשיתוף פעולה עם כל ההתיישבות הצעירה, גם בשדולה למען ארץ ישראל שאני בה באופן קבוע, גם בוועדת חוקה, כדי להזיז את הדברים. אני באופן אישי מאוד בעד להסדיר את ההתיישבות: אלו אנשים שנשלחו בשנות ה-90 על ידי המדינה ונשארו בלי מים ובלי חשמל ואני מאוד שמחה שאתמול הצלחנו להעביר את הצעת החוק בקריאה ראשונה וגם מקווה שנצליח בקריאה שנייה ושלישית עוד במושב הזה". 
הבאת להצבעה שלך גם סממן דתי, שזו מצווה? "כן, יישוב ארץ ישראל זה אחד מהמצוות הכי חשובות שיש, מצווה דאורייתא, אז אני לגמרי מתחברת. אני גם גרה במעלה אדומים, וזה אחד הדברים שהכי חשובים לי".
במעבר לפוליטיקה, מה עמדתך על העזיבה של גדעון סער? היא הייתה צפוייה? "העזיבה של גדעון סער לא הייתה צפויה, אני אגיד לך למה: הוא התמודד בתוך הליכוד מול ראש הממשלה, וכאשר אתה מתמודד - אם אתה מפסיד אתה לא בורח, אתה נשאר בבית. מה שעשה גדעון ולא בפעם הראשונה, זה לנצל את ההזדמנות שהליכוד נמצא בסיטואציה לא נוחה. גם כאשר הגישו את כתבי האישום לנתניהו ואז באותו היום צייץ "אני מוכן" להתמודדות, ופעם שנייה עכשיו שמדינת ישראל עוברת משבר מאוד גדול: כלכלי ובריאותי, זה לא היה אחראי לצאת. אנחנו צריכים למנוע את הבחירות בכל כוחנו, על מנת לא להכניס את מדינת ישראל לתוך סחרור, וגדעון פשוט מנסה לאתגר את המערכת הפוליטית עוד יותר. אז זה לא מכבד מצד אחד, ומצד שני אין פה שום דבר שעושה טוב לאזרחים, בסוף האזרחים במדינת ישראל יצטרכו לבחור האם הם בצד הימני של המפה עם ראש ממשלה אחראי ועם מפלגה אידאולוגית, מסורתית ושורשית או שעוד פעם להשתייך לכת ההזויה של רק לא ביבי".
ישנה טענה שסער הקים את הליכוד ב' - בלי חברי הכנסת המזרחיים, ועם שמות כמו אוסנת מארק, מירי רגב וכדומה: "אני גאה להיות אוסנת מארק ושייכת לליכוד, וגם גאה בזה שחושבים שהליכוד בנוי מאנשים המאוד איכותיים האלה: אוסנת מארק, מירי רגב, דודי אמסלם, מיקי זוהר. אלה אנשים שצמחו מלמטה ואף אחד לא הצניח אותנו, אנחנו לא נסיכים: צמחנו מלמטה בתוך התנועה ובתוך הליכוד, זה הליכוד האמיתי".
יש עדיין שיח של אשכנזים-מזרחים בפוליטיקה? "יש שיח כזה של ספרדים ואתה רואה מה עושים לי בתקשורת, אבל זה לא מבהיל אותי בכלל, ועושים את זה בגלל היותי ספרדייה ובגלל מי שאני שגדלתי באופקים, והם לא מבינים איך מי שגדלה בעיירת פיתוח יכולה לקפוץ ולהחליט סדר יום. השיח קיים, יש מי שיתכחש אליו אבל הוא קיים".
לא רק גדעון סער, גם את ח"כ יפעת שאשא ביטון תקפת על עזיבתה? "שאשא - ביטון זו בחורה פופוליסטית שהבינה שהיכולת שלה לשרוד בתוך גלגל הפוליטיקה שואף לאפס, ועשתה סיבוב עלינו בליכוד שנכנסה למקומות משוריינים. היא ידעה שאם היא תתמודד אין לה שום סיכוי, ועכשיו מצאה מפלגה חדשה: הייתה בכולנו, התחברה לליכוד, עכשיו גדעון סער - היא תמשיך לקפץ מפה לשם. הדבר המפחיד יותר  זה שהיא השאירה חוב של 3.5 מיליון שקל במפלגת כולנו, חוב שאף אחד לא ישלם אותו -  אז זו הפוליטיקאית הנקייה שמנסה רק להתריס נגדנו. היא -  הגל השני שנכנסו לסגר רשום על שמה - ועכשיו שמעתי שהיא על החיסונים מאגפת מימין ומשמאל. ברוך שפטרנו, שמחה שיפעת שאשא ביטון לא בליכוד".
ליברמן מנסה להתאחד עם גדעון סער, בנט ולפיד כדי לנסות להפיל את נתניהו: "ליברמן הוא בן אדם שמונע רק משנאה תהומית לבנימין נתניהו. בסוף, איזו איזו אופציות יש כאלטרנטיבות לנתניהו? יאיר לפיד החייל במחנה? מי יכול להחליף את בנימין נתניהו? אף אחד. הבן אדם הוא טאלנט עולמי ובסוף מה עושים? מנסים כולם להתאחד נגדו, זה גם לא יצלח...זה לא יקרה גם בעוד הרבה שנים".
"איילת שקד שחשבנו שהיא ימנית, ביססה את המעמד של הפרקליטות"
חברת הכנסת אוסנת מארק חברה בועדה למינוי שופטים, אבל בג"ץ ניצח בסיבוב הראשון כאשר דחה את עתירתה שלה ושל שרת התחבורה מירי רגב. שבוע שעבר, כזכור, נטשו מארק ורגב, את הישיבה של הועדה בעקבות מינוי של שופטים, שלטענתן הינם בעייתיים. לאחר שעזבו את הועדה, הצביעו שאר הנוכחים בעד המינוי שעבר.
רגב ומארק עתרו לבג"ץ, שדחה את העתירה ואישר את בחירת הועדה (שיושבים בה שופטי עליון).
בסוף כן עשיתם טעות בליכוד עם תיק המשפטים, עשיתם אולי טעות שהזנחתם את מערכת המשפט? "לא הייתה טעות. בשנים קודמות היו קואליציות שלא הייתה אפשרות לזוז, עם יאיר לפיד שהיה שומר של שומרי הסף, והיה כחלון שגם היה שומר של שומרי הסף, ואיילת שקד שחשבנו שהיא ימנית ותעשה דרמה בתוך מערכת המשפט - גם היא שיתפה פעולה איתם וביססה את המעמד של הפרקליטות ושל מערכת המשפט".
מארק מוסיפה התחייבות ברורה לגבי עתיד תיק המשפטים: "הפעם, אם יהיו בחירות - הליכוד לא יוותר על תיק המשפטים, גם במחיר שננסה בחירות כל חצי שנה, הליכוד ייקח את משרד המשפטים בכל מחיר, ולא יוותר לשום מפלגה אחרת חד וחלק".
על מה שקרה בוועדה למינוי שופטים, אומרת מארק: "לא עשינו טעות. הגשנו בג"ץ והשופטים שפטו את השופטים, וזה באמת ההבדל בין אקטיביסטים לשמרנים: שהשמרנים נצמדים לחוק, וסעיף 4ג' קובע מה הוא הפורום החוקי כדי לקיים את הועדה, והאקטיביסטים מכניסים פרשנות, הנשיאה הביאה פרשנות של עצמה שגם ב-6 נוכחים זה אפשר. בכל מקרה אמון הציבור במערכת המשפט של הציבור הוא כל כך למטה  אז בפסק דין הזה הם דרדרו עוד יותר את האמון".
אם כבר מערכת המשפט, בתקופה האחרונה את בסדרת תביעות, נגד סדי בן שטרית ואריאנה מלמד וכדומה: "זה עקרוני. השיח המתלהם, הבוטה, והתת רמה והפייקים שהם מפיצים באופן שיטתי זה מה שצריכים לשנות. אנשי ציבור  גם חשופים, אנחנו גם אנשים שיש להם בית ויש בעל ומשפחה ורעייה וזה גועל נפש מה שקרה כאן. אתה לא יכול להגיד מה שאתה רוצה ואתה לא יכול לכתוב דברים לא נכונים ואם תעשה ככה אני אתבע אותך. כל איש ציבור צריך לקחת את על עצמו, אם אומרים דברים לא נכונים אל תשאיר באוויר".
ובמקרה כל מי שתבעת שמאלנים? "אז מי יתקוף אותי?" צוחקת מארק, "רק האנשים של השמאל".
תגובות לכתבה(215):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 194.
  חושבת שאת פשוט לא ראויה, מביישת אותנו הנשים בכלל
  אני אישה מזרחית 12/2020/22
  הגב לתגובה זו
  1 0
  די עם הבכיינות, יש קומץ טיפשים שמאמין לך ואוהב את הברוטליות בה את ומירי רגב משרתות את הנאשם מבלפור. תתביישי ותעלמי מחיינו.
  סגור
 • 193.
  גברת לשון ארוכה
  אבי 12/2020/20
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כל מה שאת משדרת היא לשון ארוכה, חנפנות יתרה וחוסר אמינות. לדעתי את מהווה נטל די רציני לליכוד.
  סגור
 • 192.
  בכינית לא רוצים אחת כמוך. (ל"ת)
  מירית נוי 12/2020/20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 191.
  לא יעזור לך בלונדה
  צהוב בנשמה 12/2020/20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אל תתבייכני, אני ספרדי משני הצדדים ולא מרגיש שום התקפה על ספרדים או ההפך התלונות עלייך בגלל שאת פוגעת בשלטון החוק בגלל שאת מגינה על נאשם בגלל שאת זורעת שנאה ובגלל שאת צעקנית
  סגור
 • 190.
  אכן יש שיח עדתי משום שאתם המזרחיים מעירים אותו
  ורדה 12/2020/20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בשנות השישים העולה חדשה אכנזיה שהגיעה ארצה במכסיקו גדלתי ולמדתי בכיתה שכל ילד היה ממוצא שונה ולאף אחד לא הפריע לכולנו לא היה כדור לשחק בו והיינו משחקים הקלאסי חמש אבנים גוים ועוד והיום יש לי במשפחה טורקי בולגרי מצרי מרוקאי ואילו מצרי והנכדים כולם ישראלים כף לנו וגבירתי המעבדה תפסיקי להתבכיין
  סגור
 • טען עוד
 • 189.
  תוקפים אותך בגלל שאת סתומה ולא בגלל שאת מזרחית (ל"ת)
  מזרחי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 188.
  על שאשא ביטון אמרת "שלום ולא להתראות"
  הצחקת 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שאשא-ביטון תמשיך לכנסת הבאה. את לא. היא תגיד לך שלום ולא להתראות כשתחזירי את הכרטיס המגנטי שלך לכניסת. ביי.
  סגור
 • 187.
  תפסיקי להתבכיין
  הצחקת 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הגברת שאשא ביטון מאותו מוצא כמוך. היא זוכה לכבוד והערכה בזכות עבודה קשה, ממלכתיות, עיקביות, אמונה בדרכה, בצניעותה, בסירובה להתכופף מול לחצים פופוליסטיים. היא כלמה שרצוי שפוליטיקאית תהייה גם אם אני לא מסכים עם חלקים מהאידאולוגיה שלה, היא הכל מה שאת לא עכשין ומה שלא תהיי גם בעתיד. למה? כי את לא היא. כי אין לך את זה.
  סגור
 • 186.
  יורדים עלייך לא כי את מרוקאית אלא בגלל שאת עארסית הארדק
  מויש 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יש לך פה גדול לא כי את מרוקאית אלא כי את עארסית עם פה של פריחה. את אישה דוחה לא כי את מעיירת פיתוח אלא כיאת עארסית עם פה גדול. את בלתי ניסבלת כי הלשון שלך תקועה עמוק בשושנה של הביביקטטור.
  סגור
 • 185.
  מסכנה
  אילן 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אוסנת די נמאס לשמוע אותך זה חוזר תמיד בדלל שאני מזרחית מעירת פיתוח אז תתקדמי אנחנו בשנת 2000 ולא בשנות ה 50 אתם בשלטון 50 שנה ולא עשיתם כלום כי המנהיג שלכם רוצה שתתמסכנו זה טוב לו למנדתים
  סגור
 • 184.
  מה, אוסנת מארק מתבכיינת, בגלל ספרדיה
  יוסף 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  הלו הלו, ח"כ אוסנת מארק, גברת אדרי, ראשית, את לא ספרדיה, את מזרחית, למדי לדייק. לא מתעביםאותך בגלל זה, מציע לך במקום לעסוק בצעקות, הכפשות והאשמות, טענות כלפי כל מי שמעז לבקר את ביבי, שאלי מדוע ולמה התקשורת מתעבת אותך, ואת אורלי אבוקסיס ואת מירי רגב ואת החבורה הצפונאפרו, לעומת ח"כ ד"ר שאשא ביטון, אישיות, השכלה, נימוסים, לא מתלהמת, לא מכפישה, מתייחסת לגופו של עניין ולא לגופו של אדם, ובניגוד אליכם, היא עצמאית, לא שפוטה של ביבי ולא מלקקת לביבי ולא מתחנפת לביבי. זה המתכון, אל תסתתרי מאחורי עדה. נראה שהחבורה הצפונאפרו הגיעה מצולקת מרגשי נחיתות וטראומות עדתיות, די, אתם גדולים בגיל
  סגור
 • 183.
  כמה עוד אפשר להתמסכן ולילל
  נתי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  3 0
  אישה בזויה, מבזה גם את המרוקאים, לא מבינה שתוקפים אותה בגלל שהחמצון של השיער כדי להיראות אשכנזיה עלה לה למוח. היא מפלגת גורמת לשנאה העם. לי אין שום בעיה עם אף עדה, יש לי בעיה איתך.
  סגור
 • 182.
  מסכנה גם את מרגישה נחשלת לכן את מז..נת את המדינה (ל"ת)
  מביט 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור
 • 181.
  למרוק
  ברזילי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  קוראים לי משה ברזילי. קודם אברג'יל אבל מה מתביש. אז החלטתי יחד עם יעקב אביטל(קודם אבוטבול אבל מה מתביש) להחליף למשהו אשכנזי יותר. חוץ מזה שמעתי שאחרי הסכם השלום עם סודן יחזירו לשם את הסודנים. מפחד מה יקרה אחרי ההסכם עם מרוקו.
  סגור
 • 180.
  אישה מסוכנת ומסיתה בטירוף.
  רפטור 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  3 1
  שמישהו יסביר לה שהיא קודמה ברלל הפליה מתקנת.
  סגור
 • 179.
  תגובה
  עפר פרת 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  השיח הוא נגד בהמות כמו אסנת מארק ומירי רגב ולא נגד מזרחים. ראו את התגובות הנהדרות שמקבלת שאשא ביטון שגם מזרחית...
  סגור
 • 178.
  סמארק
  יהודי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  גברת סמארק. את שנואה לא בגלל מזרחיותך. אלא פשוט משום שאת פה ג'ורה.
  סגור
 • 177.
  אטילה משרישה
  לאומן ציוני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  3 0
  את לא ליכוד את מפלגת ביבי הפחדן/ שקרן שיזרוק אותך וחברים לכל הרוחות אחרי שמשתמש בכם אמן במהרה בימינו
  סגור
 • 176.
  תמיד באים בטענות
  מצי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  פריבילגית מזרחית בכיינית
  סגור
 • 175.
  תלכו כפרה
  יוסף פדידה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 2
  לגברת הנכבדה אוסנת מארק אין לך מה לדאוג. כל הקנאים ילכו כפרה לרגליים שלך את המרוקאית נשמה גבוה.
  סגור
 • 174.
  יש שיח נגד טפשים (ל"ת)
  יובל אורן 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 173.
  את לא מזרחית, את עושה בושה
  Sami 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  בושה
  סגור
 • 172.
  את מתחזה לרוסייה בגלל רגשי נחיתות? (ל"ת)
  בוזגלו 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 171.
  הייתי בטוח שאת רוסיה שהתקלקלה...
  ולאדימיר 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  האמת, שאלתי את עצמי מי זו הרוסיה הזו שהפכה לישראלית וולגרית...
  סגור
 • 170.
  יפעת שאשא מרוקאית כמוך,מדוע מעריצים אותה. (ל"ת)
  רחל 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 169.
  הזיה
  אילן 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  בושה למדינה שאלה מנהיגיה.
  סגור
 • 168.
  תכונה העיקרית של המרוקאים היא התבכיינות.
  בני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  אין אף עדה הדומה לה.
  סגור
 • 167.
  לא איכפת לנו שאת מיזרחית, הבעיה שאת מטומטמת. (ל"ת)
  מוטי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 166.
  תוקפעם אותך כי את פשוט פוליטקאית גרועה ובן אדם לא חכם (ל"ת)
  ספרדי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 165.
  ברגע שלמישהו לא הולך, הוא מתחיל עם יללות הקיפוח
  גילה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  ככה גם חברת הכנסת האומללה הזו. רואה שהיא סתם בובה ושאין לה שום עתיד ממשי, ומתחילה לטעון שמקפחים אותה. איזו עליבות.
  סגור
 • 164.
  איזה יופ
  וולף 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  לקמצן החולני (מבלפור) יש תמיכה מבחינתו הקולני (אוסמארק). ממש צמד חמד.
  סגור
 • 163.
  אוסנת, מה ש"עושים לך בתקשורת" לא קשור
  אחת העם 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  למוצאך, אלא להיותך קולנית, צעקנית, וולגרית ולא העיפרון הכי חד בקלמר. אם את חושבת שזה קשור למוצאך, אז את עצמך עידה על עצמך. אגב, בגלל שם משפחתך אני חשבתי בהתחלה שאת אשכנזיה. מה לעשות, גם אצלנו האשכנזים יש נשים וגברים צעקניים, וולגריים ועפרונות קהים.
  סגור
 • 162.
  פשוט בושה.
  יותם 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  מתקרבנת. בכיינית. מאשימה. מנסה לפלג. סכנה למפעל הציוני.
  סגור
 • 161.
  אוסנת סמארק את הזבל של הספרדים (ל"ת)
  ספרדיה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 160.
  יש שיח נגד הבביסטים הלא חכמים
  גיגי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  את הולכת ומגינה מתח כל עץ רענן ומכל מרפסת על ראש ממשלה גנב שקרן לוקח שלמונים ובוגד במדינה . איך אאת רוצה שידברו עליך?
  סגור
 • 159.
  כמה, כמה, כמה אפשרלהתפרנס מ "אכלו לי שתו לי"? (ל"ת)
  טליה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 158.
  לא בגלל שאת מרוקאית
  שלמה פ 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אנחנו מזלזלים בך, לא בגלל שאת מרוקאית. אלא בגלל שאת פשוט אישה טיפשה. וטיפשים, מריחים אותם מרחוק.
  סגור
 • 157.
  אסנת בלי בקורת עצמית בכלל.פוגעת בדימוי המזרחיות ומזרחי (ל"ת)
  בליכוד 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 156.
  מי שבתפקיד מריונטה של אחרים,צעקנית וממציאה כזבים,לא יעז (ל"ת)
  גם אם הייתה שבדית,אש 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 155.
  ספרי לעצמך סיפורים.את מי מענין אם את מאופקים?אני משלומי
  בעית,התלהמות והרמה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אני גדלתי בשלומי. זה לא קשור.ח"כ אסנת מארק תמיד מתחננת. מתחננת בצורה דוחה אוטומטית.זה דוחה וגם השקריםלה שנחשפו בכמה תכניות והדיקחום של דף מסרים אוטומטי בלי להפעיל שום מחשבה עצמית. לכן מזלזלים בה. לא בגלל אופקים!!! היא יכולה להמציא כדי למצוא חן בעיני כמה אנשים. אם הייתה מכבדת אנשים גם כשהם לאבדעות שלה. לא מתחננת בכל ראיון ומעלה טיעונים שיבססו את הדעות ולא שקרים שונים שוב חשוב,היו מתייחסים אליה אחרת
  סגור
 • 154.
  הרווחת את ההתייחסות אלייך ביושר!
  אלימלך זורקין - חסמב 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הצטרפת למקהלה הישנה שהקולות בה כבר חלודים - לקחו לי אכלו לי שתו לי!!!!!!
  סגור
 • 153.
  היחס הוא לפי האישיות
  גד 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ולא לםי המוצא. מארק מביאה צורצ דיבור מתלהמת ברמה נמוכה. לכן, אני לא,סובל אותה. גם את ריקלין ואראל סגל אני לא סובל, למרות שאינם ספרדים, בגלל צורת הדיבור
  סגור
 • 152.
  כל הכבוד להורים של הלקקנית עלו מתוך ציונות
  ייייייישששששש 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אבל למה כל הזמן ללקק לנוכל המושחת עם 3 כתבי אישום: שוחד, מרמה והפרת אמונים!! אה היועץ תפר לו תיקים כן היועץ "השמאלני" שבא מבית ימני חרותניק שבגין היה מתבייש בנוכל המושחת
  סגור
 • 151.
  שיח בגלל שאת סטומה ללא קשר לספרדים (ל"ת)
  אזרח 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 150.
  יורדים עליך
  פלטי בן ליש 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  לא כי את מזרחית אלא בגלל שאת מאותגרת שכלית.
  סגור
 • 149.
  מבלבלת במוח
  צהוב בנשמה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  גברת סמארק, לא מתנכלים אלייך בגלל שאת מיזרחית (גם אני) אלה בגלל שאת תוקפת את בית המשפט בגלל שאת מגינה על מושחט בגלל שאת מחבלת במינהל תקין בגלל שאת זורעת שנאה ופילוג בעם
  סגור
 • 148.
  את בושה לספרדים (ל"ת)
  אזרח שומר חוק 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 147.
  תתבגרי
  א 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אין גבול לרגשי הנחיתות שלך תתבגרי
  סגור
 • 146.
  גבורה
  האדם הסביר 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בווווווווום כל האמת לפנים!!!
  סגור
 • 145.
  עצוב
  מתילדה שבת 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  עצוב שהדבר הזה מתוקף תפקידו אמור גם לייצג אותי
  סגור
 • 144.
  מאיפה הגיעה הפוסטמה הזאת...???...!!!
  הן ציון 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סייג לחוכמה שתיקה...
  סגור
 • 143.
  את באמת חושבת שזה בגלל שאת ספרדיה מאופקים??
  פז 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אולי זה בגלל שאת חסרת נימוס ורסן עם פה ללא מעצורים? אולי כי פשוט את לא נעימה?
  סגור
 • 142.
  סמארק , את בושה למזרחיים. (ל"ת)
  בוזגלו 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 141.
  מה את רוצה מהאשכנזים
  מעורב 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שכחת מה ביבי אמר על המזרחיים? שיורקים עליהם והם חושבים שאלו גשמי ברכה לא אני אמרתי, ביבי המלך שלך אמר,
  סגור
 • 140.
  אוסנת
  מני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בכנסת הבאה את לא תהי בטוח אז כל הליקוקים שלך לא יעזרו.
  סגור
 • 139.
  אשכנזים מזרחיים מה זה משנה
  אני מעורב 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  גם שם משפחה אשכנזי וגם שיער צבוע בלונד בוהק, אם לא היית מתבכיינת כדרכם של המזרחיים ומתחנפת לביבי כדרכם של המזרחיים הייתי בטוח שאת אשכנזיה,
  סגור
 • 138.
  דברים מקוממים ומתריסים
  דנה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נראה שהגזענות העיקרית היום היא הגזענות של המזרחים נגד בני עדות אחרות. נחשפתי לא מעט להתנהגויות גזעניות נוראיות כלפיי אשכנזים, רוסים,אתיופים, ערבים וכל זה מבני עדות המזרח, בעיקר מרוקאים.והם עוד מעזים לומר שיש היום נגדם גזענות כשהם הרוב השולט היום! הבושה פשוט נגמרה.
  סגור
 • 137.
  הבל הבלים
  רוז 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  תמשיכו לבכות ספרדים ואשכנזים. בושה וחרפה שעדיין מנסים חהשיג דברים על התבכיינות של עדות. די נגמר! תשיגו דברים במעשיכם בלבד. או עדות ועדר אחרי"מלך" או מילים שיפה שעתם להעלם מהעולם
  סגור
 • 136.
  מה לך ולספרד
  מוישיק 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  את סתם מרוקאית שחורדינית. אף אחד לא נגד הספרדים. אנשים נגדך בגלל ההתנהגות הבהמית שלך.
  סגור
 • 135.
  זה לא בגלל שאת ספרדיה אלא הסגנון דיבור. מירב כהן מרוקאי
  ניר 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מירב כהן מרוקאית והציבור אוהב אותה. היא עושה למען הציבור ולא מתלהמת.
  סגור
 • 134.
  תחזרי לאופקים
  1 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אופקים מתאימה לך ולסיפורים שלך. שם בלונדיניות מתקבלות
  סגור
 • 133.
  מיקי זוהר דופק את כל ישראל. פריפריה ומרכז
  רוני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מונע בגפו הוזלה של מחירי ביטוח. עזרה גדולה לפריפריה הוא לא.
  סגור
 • 132.
  מה לעשות, הציבור לא אוהב שחורדיניות
  מיכאל 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הבעיה של אסנת מארק זה לא המוצא המזרחי שלה אלא ה-IQ שלה ושל כמה מחבריה המזרחיים. מה לעשות ואנחנו התרגלו לחברי כנסת ברמה אחרת וגם אם אנחנו לא מסכימים איתם, הויכוח הוא תרבותי ואינטליגנטי ולא משנה אם הם נולדו להורים מפולין או ממרוקו
  סגור
 • 131.
  מראק אשת ביבים (ל"ת)
  אור 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 130.
  התבלבלת...
  אגא 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  זה לא הגלל שאת ספרדיה או שאת מאופקים, זה בגלל שאת בלתי נסבלת ומנפנפת במוצאך כתרוץ
  סגור
 • 129.
  פרסום
  ברי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מדוע אתם לא מפרסמים תגובות? אלא רק מה שמדובר ומדבר על תגובות ולייקים של השמאל זה בהחלט שקוף.אין איזון
  סגור
 • 128.
  מארק ????
  א.ב.ג. 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כמה חארטטות וליקוקים היא יכולה לשפוך. פוליטקאית ? חחחחחח. אם להורים שלך היה על כך טוב, הגיעו לאופקים ??? הגעת לאן שהגעת רק בזכות....... הליק... נקווה שבבחירות הבאות תתעופפי למקום שממנו הגעת
  סגור
 • 127.
  בגידה באמון
  ברי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לכלל הטוקביסטים, אי אפשר להתעלם שלמעשה מי שבגד בביבי ומכר אותו בעבור נזיד עדשים אלה הם האשכנזים שהוא עצמו קירב.ומי שנשאר נאמן לו עד כה וגם מאמין בו אלה הם המזרחיים והספרדים
  סגור
 • 126.
  זה לא בגלל שאת ספרדיה.
  צ 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  זה בגלל שאת זקוקה להשתלת מוח.
  סגור
 • 125.
  טו
  אבי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 1
  לאוסנת מארק יש דעה, כבוד ומשרד עורכי דין לכל מי שחשב אחרת . ולכם צרות עין ושנאת חינם שלא ניגמרת 2020 זה מה שנישאר לשמאל להציע.
  סגור
 • 124.
  עיר פיתוח
  רמי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  עיר פיתוח זה בסדר. גם השופט מני מזוז מעיר פיתוח, מנתיבות... אבל ההבדלים ביניהם תהומיים: היא פשוט מטומטמת והוא חכם. הוא משכיל והיא בורה. הוא עשה רבות בחייו והיא מלקקת תחת מקצועית
  סגור
 • 123.
  עכשיו את מבינים עם מי יש לנו שיח
  לני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אני ספרדי ואני מתבייש בך אפס של אדם . את והפלסינאים תאומים זהים , הם לא מפספסים שום הזדמנות לצאת מהבכינות שלם ואת את ועוד מיליוני מזרחיים לא מפספסים לצאת מהמזרחיות שלכם. היית ערביה יהודיה ונשארת יהודיה ערביה . אפס נשאר אפס תמיד . אישה נוראית וסכנה לישראל
  סגור
 • 122.
  זה לא בגלל שאת ספרדיה, זה בגלל שאת מטומטמת (ל"ת)
  צפוני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 121.
  סתומה
  אב 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הרוויחה ביושר את כל מה שאומרים עליה. והתירוץ שלה הוא המוצא שלה. כמה מטומטמת אפשר להיות?
  סגור
 • 120.
  מי היא בכלל
  אזרחית דואגת 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  פשוט אישה הזויה שנתנו לה במה בטעות מקווה שתעלם מחיינו מהר. היא מעלה את נושא המזרחים יותר מכולם ומנופפת בדגל המזרחיות. תתביישי לך את מפלגת ולא מחברת עזבי אותנו בשקט
  סגור
 • 119.
  ציון טוב מאד בדקלום דף המסרים
  שפוי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ח"כית נכבדה, ראשית את לא ספרדייה. את יוצאת ארץ מוסלמית, מרוקו. אפילו לא מזרחית כי מרוקו במערב. כל נאומייך מטרתם הפריימריס של הליכוד, אם יהיו, בהם תדרשי להתמודדת ברשימה הארצית. ביחוד כפי שהתחזיות קשה להאמין שנראה אותך שוב בכנסת.
  סגור
 • 118.
  ד.נ.א.
  המועצה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נכון.והכל אמת.3 דורות הגזענות שלטה מדור לדור.מ 48 יותר מ 70 שנה.אז נא לא לבוא אלינו בתלונות ולבקש את קול הבוחר. שילומים מגרמניה קיבלתם.?מה עם הזוועות של ילדי תימן.איפה היושרה של השמאל לפני שהוא רוצא לקבל את הקול המזרחי. ניצולי השואה חיים בתת רמה איפה הכסף הלך.בושה שאין עליה סליחה
  סגור
 • 117.
  מלכלכת את אופקים
  אלה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אופקים ומזרחיים זה בסדר. פה מלוכלך זה לא בסדר. כל כך פשוט. אז תמשחכי לצבוע לבלונדיני, רק שתעי הפה המלוכלך תמיד יסגיר אותך
  סגור
 • 116.
  אוסנת מארק
  אבי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כל מילה עליה מיותרת, מנסה להגיע לשיא דרך התחנפנות, דרך ליקוקים, בליקוקים ובחנפנות מגיעים לתחתית הבור, אחרי שביבי יזרוק אותך כולם יזכרו ויזכירו לך איזה אדם שפל ונמוך את, תוכלי להתהדר שהיית חברת כנסת, אבל עם מי? עם מירי רגב, מכלוף זוהר, עם דודו אמסלם, עם אוחנה, כל אלו הם הבררה של העדה המרוקאיית, הם מציגים את עצמם כנציגי העדה, אבל בעדה בזים להם, ליקוק והתחנפות זו לא מעלה טובה בעדה המרוקאית, אתם יוצאי הדופן מהכיוון הרע, קרוב מאד, ממש מעבר לכותל הסוף המר שלכם. כל אחד מכם יחזור לחור שלו, ושם תביימו את חייכם, ותוכלו להגיד לנכדיכם שהייתם חברים של הגנב ביבי.
  סגור
 • 115.
  קודם כל דברי עברית כהלכתה..
  אהובה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אישה גסת רוח. נלעגת המדברת עברית עילגת. עוד טיפוס עולה מבית היוצר של ביבי.
  סגור
 • 114.
  אוסנת מארק
  אבי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הטימטום של האשה הזו כל כך גדול מתחרה רק בטימטומים של מכלוף זוהר ומירי רגב, ודי מצליחה גם נגד אמסלם, אין קשר לזה שהיא מוצא מזרחי, אין קשר לזה שהיא מאופקים, יש קשר והדוק לזה שהיא רוצה להתקדם דרך ליקוקים והשמצות זו הדרך של השפלים באנשים, זו הדרך של גרועים באנשים, זו הדרך של אלו שלא מוכנים לשקיע בעבודה, בלימודים ולנתבלט בהישגים, אלא מחפשים את הדרך הקלה. בסיום דברי, אונת מארק, מכלוף מיקי זוהר, דודאמסלם, אוחנה, מירי רגב כולם יעלמו מהבמה בנפול ביבי. הם לא הינו מרוב טפשותם שהוא מנצל אותם לצרכיו האישיים, וברגע שהוא לא יצטרך אותם יותר הם יחזרו למאורות ןהחורים מהם הם הגיחו.
  סגור
 • 113.
  אוסנת מארק
  פוני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כמה שטויות ברצף של הגב' אוסנת אתם 13 שנה בשלטון!!!! מה עשיתם כדי "לתקן" את מערכת המשפט????? תירוצים יש לכם למכביר שטויות ואי אמיתות למכביר שבי בשקט ותכנני צעדיך ללא פרסום והבטחות שאינך יכולה לקיים או שהדבר לא תלוי בך."אנחנו לא נוותר על תיק המשפטים" זה מה שביבי אמר לך בדף המסרים. ואם זה לא יקרה מה תגידי ,שדבריך הוצאו מהקשרם אכיל אותנו בנאומים ללא תוכןי את לא שליחת ציבור שלי.,אלא של החונטה
  סגור
 • 112.
  מזרחית ? תירוץ נפלא לבורות לעילגות לחנופה הדוחה .
  רירי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  די מספיק קחי אחריות תסתכלי על עצמך תקשיבי לדברייך אי את כל חוט שידרה את לא מייצגת מזרחים זה תירוץ קלוש ומעצבן בורות, חנופה, מסרים מוכתבים מעוררים בחילה זהו זאת הסיבה .
  סגור
 • 111.
  מטומטמת
  יוני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא ידעתי שהיא ספרדיה לפי השם חשבתי שכנזיה אבל מיום הופעתה בתקשורת מטומטמת עם קבלות
  סגור
 • 110.
  ספרדיה
  ספרדי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מתייחסים אלייך כך לא בגלל המוצא שלל אלה בגלל ההתנהגות הבהמית שלך
  סגור
 • 109.
  אוסנת מרק
  מושה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  היית מתה להיות ספרדיה.כולה צפון אפריקה אולי את פרנקינית.
  סגור
 • 108.
  "גם במחיר בחירות כל חצי שנה.."
  בכיינית 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בטח בחירוץ כל חצי שנה.לא מכיסך.מה אכפת לך.ליכוד רקוב.מלקלקי נהנתניהו. ולא לא בגלל היכן שגדלת.בגלל איך ומה שאת אומרת. בכיינית
  סגור
 • 107.
  תיקשורת
  אלי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הישטלטות על תיקשורת ע"י שמאל קיצוני תביא בסוף למלחמת אחים. מדינת אברמוביץ, דרעקר, קרא, רינה מסריח, דקל... מי בחר בהם? מי הם שיחתיבו לעם מה לעשות, במי לבחור? מי הם??? סופר שקרנים בשרות אש"פ, ברק, אולמרט, מוזס
  סגור
 • 106.
  אין שום שיח נגד מזרחים בתקשורת
  חכם חנוכה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין שום קשר בין הטמטום והטפשות של מארק לבין מזרחיות. מדובר בתופעה קשה שיש לעקור מהשורש...
  סגור
 • 105.
  רובהעליה ממרוקו היא של דלת העם כשמנהיגי העדה ומקורבי המ (ל"ת)
  איציק 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 104.
  לא התבלבלת???
  מי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי קורא לאנשים אשכנאצים?????ומט צפיץ שנאה לאנשים? רק דברייך לא עצם היותך לא אשכנזייה.מספיק עם ההתבכינות.
  סגור
 • 103.
  מלבה גזענות מאינטרס פוליטי
  רוני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גברת מארק תתעוררי אנחנו במאה ה 21 וגם 72 שנים מקום המדינה. אנשים מכל העדות כולל מזרחיים וספרדים הגיעו לעמדות הכי בכירות במדינה - בממשלה, במגזר הציבורי, במגזר העסקי, בצבא. בכל מקום! רק למרבה הצער נשארו אינטרסנטים קטנים כמו, מלחכי פנכה קטנים ועלובים, שעושים בקיפוחהעדתי המדומה, בשיסוי ופלגנות קרדום לחפור בו. אני מתפלל ליום שאנשים רדודים כמוך (לא חשוב מאיזה מוצא הוריהם) לפוזיציה שאת נמצאת בה היום.
  סגור
 • 102.
  לא עושים לך בגלל שאת ספרדיה, יודע כי את מטומטמת (ל"ת)
  צפוני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 101.
  כת הזויה=אנאכיסטים מפיצי מחלות (ל"ת)
  אותו דף מסרים 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 100.
  אסנת מארק
  אבי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אני ממוצא ספרדי, ולא הייתי רוצה שאחת כמוך, ללא שכל, ללא שפה, כלכך רדודה תייצג אותי, פשוט שיח מגעיל, זורע שנאה וקיטוב בעם, גועל נפש.
  סגור
 • 99.
  סמארק (ל"ת)
  P 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 98.
  מה?
  מזרחי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין שיח. בתור מזרחי... כל המזרחים המתיימרים בכנסת... אתם אפילו לא דומים לי. אפס ערכים. אפס מוסר. קחו את השג העדתי ודחפו אותו לתחת חבורה של מפלגים
  סגור
 • 97.
  סובלת מרגשי נחיתות
  ישראל ש. 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין שיח נגד ספרדית. הספרדים זוכים להערכה רבה ובצדק יש שיח נגד אנשים חדלי אישים המבטלים את עצמם הופכים למריונטות. למרבה הצער רובם יוצאי עדות המזרח.
  סגור
 • 96.
  גועל נפש
  עדי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כל אחת כזאת דאינה מתביישת גועל נפש.13 שנות דיקטטור הון שילטון וגו'בים. איפה את חיה.הדיור הציבורי.בני עדות מזרח עם דיור בשכירות משנות ה 50 שכר מתחת חשכר מינימום בשילטון הליכוד המסואב והמושחת גועל נפש.מי בנה הרים והקים את המדינה.בת מאשפתות אילולי השמאלנים שהם הימין האמיתי בונה הארץ ההתישבות.מה עשה הליכוד.פה גועל נפד הפודל של ביבי .לקקנים.מארוקיה עירקיה .תמניה.מושחתים הבייתה
  סגור
 • 95.
  בגלל זה את צובעת לבלונד להיראות כמו לובה הקופאית (ל"ת)
  שקוקי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 94.
  בחירות כל חצי שנה...
  עובדיה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בחירות כל חצי שנה אם לא נקבל את תיק המשפטים!!! מעניין מאוד
  סגור
 • 93.
  אסנת, כל הופעה ואמירה שלך מרגיזה ומייאשת אותי ואת חבריי
  גד 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  צר לי שהילדים שלי נחשפים לאנשים כמו מארק, רגב, זוהר ו אמסלם. אנחנו מנסים לחנך אותם לנימוסים, עזרה לזולת ואהבת האדם ואתם הורסים לנו.
  סגור
 • 92.
  ראש נבוב
  קלמן 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שכחה שהמילה הנפוצה אתה אשכנזי בן של נאצי וחבל שלא חיסלו את משפחתך באושוויץ. שמעתי מילדותי ואני דור רביעי בארץ. היא סך הכל בלונדינית עם עבר שחור. גרתי בצריף ללא חשמל ורעבתי כי לא היה מה לאכול ואני ימני ולביבי לא הצביע .בגין היה מורי ורבי. היא לא רק גזענית היא אנטיאשכנזים. ובא לציון גואל אמן.
  סגור
 • 91.
  די!!!!
  רונה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אנחנו במאה ה -21. כבר מזמן נגמר אשכנזים מזרחים. היה גם נשיא מזרחי... ואם ביבי יזוז תינתן הזדמנות לבני כל העדות להתמודד על התפקיד. אלא שאשכנזי כמוהו נוא שמעכב את האחרים אז על מה את מלינה? ואת שחורדינית- למה? למה לא תתהדרי בצבע שיערך המקורי? אני שחרחורת גאה. שחורה ונאווה לא כי שמש שזפתני אלא כי מרוקאים הביאוני לעולם. והם מלאי גאווה. לא שמעו על מסכנות...
  סגור
 • 90.
  מי שמדבר
  חיים 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מטפלים בך לפי רמת האינטלגנציה שלך
  סגור
 • 89.
  כלום
  ציפי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בן אדם כלום עם הרבה רגשי נחיתות ואינטיליגנציה אפס . לזה קוראים "נבחרי ציבור".
  סגור
 • 88.
  לא צודקת
  עדי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אוסנת, התקשורת וגם המגיבים לא תוקפים אותך בהיותך ספרדיה או מאופקים, מה השטויות האלה? תוקפים אותך כי את מטומטמת, תוקפים אותך כי את לא עצמאית, ולא רציונאלית, תוקפים אותך כי את תלויה נטו בבלפורסטים. כי את וטיפשת ועיוורת. אין לך אוצר מילים , המילים היוצאים מפיך שווים לקליפת שום. אין לך דעה משלך, למה לא תוקפים יפעת? למה לא תוקפים גילה? למה לא תוקפים שקד? בושה מצידך שבשנת 2020 מעלה עניין הספרדים. יש בקרבם אנשים מלח הארץ, נשים וגברים, נערים ונערות, לא מבין מה האמירה האומללה יכולה לסייע לך.
  סגור
 • 87.
  חוץ מהמרוקאים, כול עדות המזרח הפסיקו לנגן על קיפוח...
  בושה לעדה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  איך זה, שעדיין בשנת 2020 יש עוד אנשים כמוך שטוענים שמקפחים אותה בגלל היותה מרוקאית. רק ראי סביבך כמה מעדות המזרח נמצאים בכנסת, כמה היו לפנייך וכולם מרוקאים. איך הם התקבלו ומתקבלים בחברה בעיקר בגין פועלם למען העם ואיך את וחברייך המרוקאים האחרים מדברים, מתבטאים ובעיר מדגישים שיעשו הכול למען המפלגה וביבי. ואני אפילו לא דיברתי על הטון והשיח והמילים הבוטות והמכוערות שמחזירות אותנו לשכונות הנבערות בדרום צרפת. לא למדתם כלום מארלי ביטון? ומה עם העם?? בושה....בושה... בושה וגועל
  סגור
 • 86.
  גזענות
  שועלה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האם היותך ממוצא מזרחי ומעיירת פיתוח מהווה תעודת ביטוח כנגד כל חיסרון שיש בך? הסיבה לביקורת נגדך היא התנהלותך הגסה והתבטאויותייך האומללות והאגרסיביות - קחי אחריות. יש הרבה אנשים טובים, משכילים ונאורים ממוצא ספרדי וכן, גם מעיירות פיתוח - את לא אחת מהם. הנטייה לייחס כל דבר למוצא אתני היא בעצמה סוג של גזענות. תתחילי להיות בת אדם ותראי איך הכל משתנה.
  סגור
 • 85.
  לא להצית להבה
  חיים 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גברת ניכבדה בישראל יש ממאות זוגות מעורבים מי שמצית את הבעיה זאת את והחברות שלך אולי תפסיקו
  סגור
 • 84.
  בושה
  וגאל 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מתבייש בך בשם העדה הספרדי ת והאנושות הספרדים חכמים
  סגור
 • 83.
  תפסיקי ללכלך על אחרים.
  לגב' אסנת 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לידיעתך הסגר השני הגיע בעקבות הטאלנט העולמי שלך החשוד בפלילים! נ.ב את לא מגיעה לקרסוליים של ד"ר יפעת שאשא ביטון.
  סגור
 • 82.
  את לא ספרדיה
  צהוב עולה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יהודיה ממוצא ערבי שצובעת את שערה לבלונד בכדי להראות כמו אירופאית.... ג'ב מארק היקרה גזענים יש בכל עדה כי אנחנו עם גזען!
  סגור
 • 81.
  השיח הוא לא נגד ספרדים
  חואן דה לה שמטה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הוא נגב ערבים והיא יהודיה ערביה. והשיח נגד ערבים הוא מאנשים כמוה.
  סגור
 • 80.
  אסנת מארק
  אישה בושה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  את בושה למין הנשי ולמין האנושי. חבל שיש נשים כמוך בכנסת.לשם הבהרה, הכנסת זה לא שוק. יש להתנהג בהתאם. ולכן מקומך לא שם. ויפה שעה אחת קודם. את מזהמת את כבוד המשכן . בושה!!!!!
  סגור
 • 79.
  אסנת מארק
  טמי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  צפוי שחברת הכנסת מארק תייצר משנה שתאפשר לה להמשיך ולהרגיש ככ טוב עם עצמה עד כדי זחיחות הדעת,שלא באמת מדעת. בהפוך על הפוך היא לחלוטין מצליחה להוכיח עד כמה הגזענות זו תפיסת עולמה. כמה נוח להסתיר בורות, עילגות,גסות רוח תחת הכותרת/מותג נטפחים אלי כי אני ספרדיה. עייפנו מהקשקוש הזה. אם טיפת יכולת ביקורתית היתה שוכנת בקדקדה הייתהיכולה אולי לראות עד כמה היא עושה מעצמה צחוק .עד כמה היא נלעגת.. עוד לא מאוחר לתקן תתקדמי.
  סגור
 • 78.
  משפחת הנשיא המנוח י. נבון
  צ 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עלתה ממרוקו לפני 150 שנה וכמו רוב המרוקאים שעלו לאורך השנים עברו כל מה שקרה פה ותרמו בלי להפוך למקצועני טענות קיפוח כמו אסנת מארק המכפישה והפוליטיקאים מהליכוד חבריה.תתביישי.
  סגור
 • 77.
  אישה מכוערת עם לשון דו שימושית ארוכה. שמוצאת מפלט במוצא
  דניאל 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  העדתי שלה כדי להסביר למה היא מעוררת כל כך הרבה בוז ולעג.
  סגור
 • 76.
  סמארק
  ישי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אסנת מארק. כנראה שלא טילטלו אותך די כשהייתי בגן ( לא מזמן). iQ נמוך מאד שכמוך. give us a break ברקודה טיפשה אחת.
  סגור
 • 75.
  השיח נגדך הוא לא כי את ספרדיה
  גל 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אלא כי את בנאדם פח
  סגור
 • 74.
  אסנת יקירתי אין קשר למוצאך את פשוט בהמת אדם (ל"ת)
  יודע דבר 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 73.
  מייצגת ספרדים?
  ר נה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  למה את חושבת שאת מייצגת ספרדים? כל אדם שפוי לא משנה עדתו כששומע או רואה אותך מתבייש בושה עמוקה לאן הגענו.
  סגור
 • 72.
  גם הגברים סובלים, יש הפליה נוראית לרעת הגברים (ל"ת)
  אזרח 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 71.
  היא עושה את זה לעצמה
  רפי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בעצם שהיא טוענת שהיא ספרדיה היא כבר מחריגה את עצמה ומתביישת במוצע שלה. לא ספרדיה ולא מזרחית. מרוקו היא מדינה ערבית. אז אוסנת היא ממוצע ערבי יהודי. פשוט. כי במרוקו יש גם ערבים מוסלמים. וערבים נוצרים.
  סגור
 • 70.
  יצור מוזר, האסנת הזאת.... (ל"ת)
  טל 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 69.
  כשאין מה להגיד חוזרים לעדות
  אבינועם 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כד חלול
  סגור
 • 68.
  אוסנת מארק
  נטו 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  את מתבלבלת זה לא בגלל שאת מזרחית / ספרדית,,,,זה בגלל הפה הצרחני הצעקני שלך את בלתי נסבלת,,,,ראי את ד"ר יפעת שאשא ביטון שלא הגיעה מרמת השרון,,,תלמדי ממנה להתנהג,,לדבר בנימוס בלי להתחנן,,,,כך עובדים,,,היא בשקט שלה ובתרבות השיח מגיעה לתוצאות הרבה יותר טובות ממךוהיא גם תצליח הרבה יותר ממך,,,,אז בואי,,,,תחשבי,,תלמדי,,ותפנימי,,,זה לא אופקים,,,זאת אוסנת,
  סגור
 • 67.
  יש קו ייצור בליכוד שמייצר כוכבי על ברצף
  מדען חלל 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הדמיון בין הח"כים החדשים של הליכוד מדהים
  סגור
 • 66.
  החימצון דפק לה את השכל מסכנה (ל"ת)
  אחד 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 65.
  !!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!! 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הבכיינות חוזרת הקיפוח מי מפצל את העם מי קורה לשמאל לקיבוצים חמוצים מי יוצר הפרדה בעם מי מפיץ שינאה בין האזרחים הילדים מתתתנים אשכנזים עם ספרדים משפחות מעורבות והשילטון משסע תקראו את ההיסטוריה מה עדו כאן ניצולי השואה שהיגיעו מאירופה בושה לכם ראש הממשלה לא סופר אותכם אתם יודעים את האמת רק נאחזים בכיסאות תיתעוררו
  סגור
 • 64.
  אני נולדתי במרוקו.עליתי בגיל 16 לא הרגשתי מקופח.די עם ה
  אלברט 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ביבי אשכנזי בן של אשכנזים משחק איתכם אבל לא איתי למאז עליתי ארצה לא ציפיתי ולא חיכיתי שהממשלה תעזור לי אלה דאגתי לעצמי.בשום מדינה בעולם לאחר עשור להקמת לא עזרו לעולים כפי שעשו בישראל מהנסיעה עד לשיכון,אוהל,צריף, שיכון,עבודה,שפה,-רק אנשים שחיכו שאחרים יעשו עבורם הם המתבכיינים היום ואז מאשימים את האחרים הקל ביותר זה לאומר אחר אחראי למצבי.זה לא כך בחיים.כל אחד אחראי לעצמו.כפי שתכין את מיתתו כך תישן.אז בבקשה אל תספרי סיפורים
  סגור
 • 63.
  שפל המדרגה
  יואל 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  פופוליסטית מלקקת נבובה חסרת מחשבה מונעת מדפי מסרים מדקלמת מה שביבי רוצה. מנסה בכח להשאר ברשימה. תוקפת את מערכת המשפט שביבי איפשר לה להגיע לעצמאותה משך 7 שנים בלי למצמץ עד שהתחילו החקירות. בושה שרכיכה כזו מקבלת בכלל יחס מהתקשורת
  סגור
 • 62.
  זבל
  תמר 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חבל לטרוח לקרוא את התובנות של הגברת. היא חלק מנבחרת הכלומניקים שמסובבת את ביבי ומייצגת נאמנה את הקהל השבוי שמצביע לביבי.
  סגור
 • 61.
  אוסנת מרק
  יוסף 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האמת כל הזמן חשבתי שאת פולניה שער גינגי ומבטא אנגלי .מה הקשר למוצא בבקורת את מבקרת חצי עם האם בגלל מוצאם ?אוסנת היקרה אהבתי את זה שנבחרת בחוק הנרווגי אבל ובאמת את מגזימה בהתקפותיך תתמתני ותמתני את הצד האחר .חומר למחשבה
  סגור
 • 60.
  אוסנת מרק (ל"ת)
  יוסף 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 59.
  ממי את לא ספרדיה את מרוקאית וערביה יהודית
  פפי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מה לעשות? את לא טובה כל כך בלדבר אמת.
  סגור
 • 58.
  ה'
  הני 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  איזה תת רמה ,את גב. פילוג, שנאה ופחחחח
  סגור
 • 57.
  אם לא היית מתנהגת כמו בהמ. הכל היה נראה אחרת. מסכנה.
  אסי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אכלו לך שתו לך. גם במרוקו היית מגיעה לפרלנמנט? חלומות באספמיה. שבי בשקט, תעשי את עבודתך ותפסיקי להתחנף כמו החברה הטובה שלך לאשכנזי ואשתו.
  סגור
 • 56.
  פרקליטות
  מלכה 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי שמבסס את מעמד הפרקליטות הוא שמאלן בעיני אסנת מארק.בזיון שאלו חברי הכנסת.אם נחן מי מהמזרחים מתלוננים על אפליה.גזענות.אלו המרוקאים.הם שמלקקים לביבי השכם והערב.לא הייתה פרשה קשה יותר מפרשת ילדי תימן...אז שיפסיקו להתלונן על קיפוח.אכלו לי שתו לי.כשאני קוראת ראיון שכזה אני מתביישת כאישה מזרחית.מי שיוצא נגד ביבי הוא בוגד.הוא פופוליסט.הורי עלו מתימן ואפילו לא פעם אחת שצעתי אכלוי שתו לי.למדו אותי לעבוד.ללמוד.לכבד את האחר.להיות נחושה וחרוצה ולא לבכות ולילל שכולם אשמים חוץ ממני.אז גבר. מארק..בכנסת הבאה מי יספור אותך.
  סגור
 • 55.
  פרקליטות
  מלכה 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי שמבסס את מעמד הפרקליטות הוא שמאלן בעיני אסנת מארק.בזיון שאלו חברי הכנסת.אם נחן מי מהמזרחים מתלוננים על אפליה.גזענות.אלו המרוקאים.הם שמלקקים לביבי השכם והערב.לא הייתה פרשה קשה יותר מפרשת ילדי תימן...אז שיפסיקו להתלונן על קיפוח.אכלו לי שתו לי.כשאני קוראת ראיון שכזה אני מתביישת כאישה מזרחית.מי שיוצא נגד ביבי הוא בוגד.הוא פופוליסט.הורי עלו מתימן ואפילו לא פעם אחת שצעתי אכלוי שתו לי.למדו אותי לעבוד.ללמוד.לכבד את האחר.להיות נחושה וחרוצה ולא לבכות ולילל שכולם אשמים חוץ ממני.אז גבר. מארק..בכנסת הבאה מי יספור אותך.
  סגור
 • 54.
  אישה וולגרית וטיפשה לא מתאימה להנהגה אבל אולי כן לליכו
  שלמה גרוס 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין לאישה כזו מקום בפוליטיקה מעניין איך היא הגיע לראשות ועדה
  סגור
 • 53.
  את לא ספרדיה. סתם מרוקאית
  א. אמרוקאים 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מרוקאית שגם המרוקאים מעדיפים לעבור לצד השני של הרחוב כשהם פוגשים אותך. את מייצגת את כל מה שבזוי. בנאדם קטן ומכוער. את פשוט בושה! אל תלכלכי את הספרדים בהתנהגות שלך. את לא דומה להם בשום דבר.
  סגור
 • 52.
  מילים
  מירה 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  תתחילי לשקול מילים.כולה חודשיים בכנסת וקיבלה ג'וב מביבי למנות שופטים שיהיו לו נוחים למשפט.לכאורה. אף אחד מלבדך לא מזכיר מהיכן הגעת-אופקים-להתנגח בך.את תמיד מעלה טיעון לקיפוח.ישראל ה 2 שולטת מהמינויים של מקורבים וחברי מרכז כלומניקים כמוך.איך הצלחת לעבור מבחני לשכת המשפטים שאין בך כלום רק רעש.הליכוד מזמן לא מלכד.
  סגור
 • 51.
  מרורקו
  רינת 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מרוקו היתה טובה ליהודים למה שלא תחזרי למרוקו.
  סגור
 • 50.
  לכי מפלצת לחברה שלך בהמה (ל"ת)
  ויקטור 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 49.
  אוסנת מארק
  עידית 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מסתבר שהגב למדה שככל שהיא מתבהמת ככה היא חושבת שהיא מתפרסמת הסגנון המתלהם הרכיבה על הגל העדתי הסגידה לדביל מבלפור זה מראה על פרימיטיביות שלא קשורה מהיכן שההורים שלה הגיעו
  סגור
 • 48.
  מארק
  בן לולו 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הבלונד לא עוזר לך. רגשי נחיתות לעד
  סגור
 • 47.
  אני ספרדי ואני מתבייש בך בהמה גסה רוח וטיפשה (ל"ת)
  מי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 46.
  גזענית
  ישראליי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חלאס עם הבכי על ספרדים אכלו לי שתו לי. עשרות שנים בשלטון והבכי המושרש לא פוסק. אני אפילו לא קורא את הכתבה. חבל לבזבז את הזמן.
  סגור
 • 45.
  החוק למניעת אלימות כלכלית במשפחה
  עמית 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אני מקווה שתשלמי מחיר ראוי על כך שמנעת את חקיקתו של חוק שהוא מהמוצדקים והמוסריים שיש
  סגור
 • 44.
  אסנת מארק
  רוני בשארי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  למה רק מרוקאים פרימיטיביים מקיפים את.ביביהו
  סגור
 • 43.
  אסנת מארק
  רוני בשארי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אסנת אני מזרחית ןאת בושה למזרחיים. צרחנית כמוך מקומה בשוק
  סגור
 • 42.
  מסכנה
  יוני 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  רק אצל פוליטיקאי מסכן או דתי שמחפש לשנורר מהמדינה יש עדיין ספרדי ואשכנזי. אתם חיים עדיין במאה ה-19 ואולי ב-18. שהייתי חייל לפני כחמישים שנה כדורי האויב לא בדקו האם אתה אשכנזי או ספרדי חילוני או דתי. לי ולחברי ילדינו לא יודעים להגדיר האם הם אשכנזים או ספרדים האם נכדינו מרוקאים רומנים רוסים תימנים? רק מוח חולה של פוליטיקאים מסוימים עדיין נדבק העבר של לפני אנו באנו ארצה ושהשם ישמור.
  סגור
 • 41.
  היא רוקדת על הדם
  חצי חצי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האישה הזו מוכנה לראות את אזרחי מדינת ישראל הורגים אחד את השני העיקר שהיא ומפלגתה ימשיכו לשלוט. ארץ ישראל הושמדה כבר פעם בגלל שנאת חינם, ובזכות אנשים כמוה יש סיכוי גדול שזה יקרה בפעם השלישית.
  סגור
 • 40.
  אוסנת
  רמי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  את פשוט סמרטוטה ריצפה
  סגור
 • 39.
  איך מי שהIQ שלה נמוך משל תינוק בן יומו יכולה לכהן בכנסת
  מרוקאי חכם ונבוך 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ולמה מצביעי הליכוד בוחרים בה? זו השאלה. יש גם מרוקאים חכמים ולא מביכים כמוה. בגין וז'בוטינסקי מתהפכים בקברם.
  סגור
 • 38.
  בחיים לא הייתי מזהה אותה כספרדיה. התחפשה לרוסיה מצויין. (ל"ת)
  קווזימודו 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 37.
  חלאה מזוהמת.
  אורייה 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הנה זו הסיבה שכל כך הרבה שונאים מקללים ומתעבים מרוקאים. היא מייצגת את הביוב ופח האשפה של העדה. הפועל יוצא לה מהפה. חלאה מזוהמת. ביבי הוא פח אשפה ופושע שהחלאה תומכת בוא. טלאנט של ביוב. רק ברברים דוגמת מארק מהרי האטלס יתמכו הפושע. אני מאחל לה סבל רב לה ולמשפחתה המזוהמת
  סגור
 • 36.
  תפסיקו לבכות כידופקים אותי מזרחי (ל"ת)
  דודי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 35.
  תפסיקו לבכות כידופקים אותי מזרחי
  דודו 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  די די לבכי אני מזרחי ומרוקאי דופקים אותי בכל מצב את אפס גדול גם אם היית אשכנזיה את סתומה ולקקנית 00000
  סגור
 • 34.
  לא נכון
  אזרח 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  השיח הוא נגדך את לא ספרדיה את מגרבית. את רחוקה שנות אור מהספרדים צ'חצ'חית.
  סגור
 • 33.
  אוסנת
  יורם 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מה שטוב בבחירות האלה הוא שיש סיכוי טוב מאד שגברת מרק תיעלם מהנוף הפוליטי .
  סגור
 • 32.
  הייתי מגדירה אותך מבכיינת סידרתית וזה ממש לא קשור למוצא
  אני 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שלך. כספרדיה את מביישת ומבזה את הספרדים/מזרחיים עם צורת הדיבור שלך , עם ההגנה האין סופית שלך ובהחלט הצורה שאת מצדדת במושחת בטח כעו"ד. את מבזה את כל המורשת הספרדית המפוארת .
  סגור
 • 31.
  השד העדתי
  גאי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כמה קל להדביק את זה על העדתיות ולא להסתכל במראה
  סגור
 • 30.
  תיק המשפטים
  Asyeco 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מתי בפעם האחרונה הסתכלת במראה .כמה רוע יש בך .אם תקבלו את תיק המשפט ,זהו הלך על העם .ואפשר לקחת את הרוע שלך לימ"מ שתוציאי את הרפש על אוייבים במקום על העם. ובנוסף חייבים לעשות לך ולחברייך העויינים אבחון פסיכיאטרי לטובת העם ולשימור הדרך ארץ במדינה יעויינת
  סגור
 • 29.
  דפוקה בראש
  יואב 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נחותה רגשי נחיתות ועלובה
  סגור
 • 28.
  אוסנת מארק
  wiledson 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  היית מתה להיות ספרדיה. את בת ליוצאי מרוקו ונדבק בך חיידק הקיפוח . צואה אנושית שזרמה הפוך והגיע לבית הנבחרים .
  סגור
 • 27.
  אכלו לי שתו לי (ל"ת)
  דני 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 26.
  פחחחחח. בושה לאינטליגנציה. החמצן שרף את המוח... (ל"ת)
  ס 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 25.
  לא בגלל מוצאך. בגלל טמטומך. (ל"ת)
  ירון 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 24.
  עושים לי...שותים לי....
  רוני 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עושים לך ושותים לך לא כי את ספרדיה, אלא כי את בהמה גסת רוח נבערת מדעת, בורה ועם הארץ, שמדקלמת דפי מסרים של הבוס שלך ומשפחתו המושחתים והמאוסים
  סגור
 • 23.
  את לא ספרדיה ולא מייצגת ספרדים
  ברכה 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ערס הוא אדם שדורש שיכבדו אותו, אבל הוא לא יכבד אף אחד.
  סגור
 • 22.
  בושה לפוליטיקיאים
  איש חינוך 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כאיש חינוך אני מתבייששיש פוליטקאית כמוך בבית המחוקקים בישראל. אין קשר בין זה לבין המוצא שלנו.
  סגור
 • 21.
  עלאק שתו לי...אכלו לי...
  נ. פאר 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אני ספרדי....חוויתי בילדותי כמו רבים אפלייה....אך התחתנתי כמו רבים מחבריי עם אשכנזיות...וילדינו התערבבו...התפתחנו והגענו ללא פוליטיקה לתפקידים משמעותיים... חלק ממשפחת הוריי הם פרופסורים ובעלי שם...כמו בדומה למרבית חבריי הספרדים שגדלנו במחנות העולים...אך התערבבנו....לצערינו חלקם של יוצאי מרוקו נותרו עדיין בעיקר בפריפרייה תקועיים בתוך עצמם...זאת למרות שכבר 40 שנה הליכוד בשילטון...ואגב כולו על טהרת הנהגה אשכנזית....אך את אסנת יחד עם חברייך מיקי..אוחנה..רגב..אמסלם..קרעי... מנסים לשסע....הלוא אתם חלק מהשילטון המושחת...אתם נהנתנים וחסרי עמוד שידרה ולקקנים....עופו לנו מהעניים...כי לא באתם לשרת אותנו אלא רק את עצמכם ....
  סגור
 • 20.
  כשתפסיקי לחרטט את השטויות שלך יתייחס ואליך (ל"ת)
  ממש 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 19.
  פוליטיקה של ביבים.
  Y 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  45 1
  אתם אינכם מייצגים את הספרדים, אלא התפנוקים וסידור לחיים. היכרנו את בעבר ממפלגת מפא"י המושחתת, היו קונים ספרדים בג'ובים כדי שיובילו את הטיפשים אלמהקלפי. מילא הייתם ימין אמיתי, גם זה לא.
  סגור
 • נכון מאוד
  נכון 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מושחתת לכי!
  סגור
 • סופר שקרן
  אלי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סופר שקרן
  סגור
 • 18.
  Jeanpierrot@yahoo.com
  GreenMarlin 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  27 2
  קישקוש ברמה תרום פעוטון. עוד פעם המערבים ממגרב משתמשים בטענות של גיזענות. כאשר נגמר להם השכל עוברים לפופוליזם. זה מכובד.
  סגור
 • 17.
  אסנת
  יחיאל 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  43 7
  נראה שאין גבול להתלהמות וההסתה של שופטי נתניהו. הם עדיין לא מבינים שהוא לאורך כל ההיסטוריה שלו משתמש במלחכי שאריות מצלחתו וברגע שהוא לא זקוק להם הם מושלכים לפח האשפה של נפגעי נתניהו. והם מצטברים לרבים מאוד. גברת אסנת היא עוד אחת בשורת המנוצלים
  סגור
 • חחחחחחח !!! (ל"ת)
  צפוני 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 16.
  יש שיח נגד מושחתים, תוכים, וטיפשים שבמקרה התגלגלו לכנסת
  עמי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  58 4
  אגב שאלתי ביביסט אצלי בעבודה אם הוא היה קולט את אוסנת לעבודת ניקיון ויסלחו לי המנקות , הוא צחק לי בפרצוף שהוא לא קולט נעליים
  סגור
 • נכון מאוד
  הבדיחה על חשבוננו 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בכיינית
  סגור
 • 15.
  בושה לממשלה שאחת כמוך נמצאת בה. (ל"ת)
  נירית 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  67 1
  סגור
 • מפאי
  אזולאי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אותך לא הייתי קולט גם בשרוך נעלים אדם טיפש וחמר,
  סגור
 • 14.
  מבישת את המזרחיים השפויים ,סמרטוט של ביבי האשכנזי (ל"ת)
  מזרחי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  69 3
  סגור
 • אז מה אם את אינטילגנטית. את לא מייצגת אותי בשום צורה
  יש לה דיבור נגוע 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אני מתביישת שיש מזרחים כמוך בכנסת. צר לי שזה הייצוג שלי כאשה מזרחית בכנסת ובממשלה.
  סגור
 • מסכימה. בושה לעדה היפה שלנו (ל"ת)
  מרוקאית בדם 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • נא לדייק
  אזרח 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  היא לא ספרדיה היא מגרבית יש הבדל עננננק
  סגור
 • לגמרי! אמרת הכל (ל"ת)
  הגר 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  12 9
  סגור
 • עוד מסיתה שעולה על גל העדתיות.
  זהבית 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שפת הגוף שלך מלמדת על הזלזול והשנאה שיש בך לאחרים. "הפוסל במומו פוסל".
  סגור
 • 13.
  ספרד
  מסה 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  3 1
  המלך. בוחה
  סגור
 • 12.
  מרקש
  יוסי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  37 1
  את החוב של שאשא ביטון אפשר לסגור עם ארגז שמפניה ורודה..אבל מה נעשה עם הטמטום והברבריות שלך?? את מביישת את עדות המזרח..לכי לטפס קצת בהרי האטלס.. עדיין לא שמת לב חתיכת ראש קש שביבי אסף סביבו את כל מלחכי פינכה שכמומכם.אפסים מאופסים, עדיין לא התקדמתם למאה הקודמת..כל חצי בחירות בשביל תיק המשפטים? או שאת מטומטמת, או שאת סתומה,מה שבטוח את מגעילה.למה לא תכנסי לפח הגדול וקחי איתך את מכלוף זוהר,מירי רקב ואמסלם..
  סגור
 • תגובה שווה תביעה (ל"ת)
  שפוי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • רוב המתקרבנים הם מרוקאים.
  הגר 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  48 3
  לא עירקים, לא סורים, לא תמנים, לא מצריים. האמת...נמאסתם...כמו תקליט שבור. העיקר שאת בלונדינית מלידה אסנת...
  סגור
 • אמת לאמיתה
  מלכה 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נכון מאדד
  סגור
 • כמה שאתה צודק
  נ. פאר 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אני ספרדי מהבלקן...חבריי שהגיעו מעיראק סורייה ממצריים ומטורקייה....הם וילדיהם הם ישראל הראשונה...אך אתם מהרי האטלס עדיין לא התערבבתם בתוכנו...קחו את האליטות שלכם שמרביתם נסעו לצרפת קנדה וארהב... הם לבטח הבינו למה לא עלו איתכם לישראל...מתוך שחייו איתכם במרוקו........
  סגור
 • 11.
  התבלבלת קצת!
  מותק! 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  28 1
  ספרדיה?..לא את מרוקאית עם פה מלוכלך! לא משליכה ממך גם על מרוקאים חס וחלילה אבל אם את רוצה להיות מגדרית אז ספרדים הם יוצאי ספרד..פורטוגל...בולגריה יוון ןתורכיה! מזרחים הם יוצאי עירק אירן ואסיה! המזרחים מהמזרח התיכון הם: מרוקו. טוניס..מצרים..אלג'יר!! בבקשה ללמוד על הנושא קצת לפני שאת מתחילה עם האכלו לי ושתו לי! אני ספרדיה ובעלי מזרחי אז נא לא להתחיל איתי ב"אשכנזיה"
  סגור
 • 10.
  הפוך גוטה הפוך!
  גל 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  24 1
  את פשוט גסה כוחנית וטועה ומטעה מלקקת פינכה ברמה הנמוכה ביותר שיש. הבלונד המזויף לא משלים סטראוטיפ כי את לא יפה ולא טיפשה את נוראית ומזיקה.
  סגור
 • 9.
  דוחה. ריקה מבפנים. (ל"ת)
  דליה 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  20 1
  סגור
 • 8.
  פה גדול לראש טיפש=אוסנת מארק
  דליה 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  30 1
  סתם עושה רעש ורוכבת על משהו שהיה וניגמר. סתם מדברת שטויות ונמאס להקשיב לפופוליסטית אהבלה.
  סגור
 • הסתה זה לא סתם רעש... (ל"ת)
  רפטור 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • אסנת מארק
  רוני בשארי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  צודק הכותב
  סגור
 • 7.
  תנוחי
  מישהו 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  21 2
  שם המשפחה שלי בן דהאן. ואת בושה אחת גדולה.אם יש לך טיעונים הגיוניים=תעלי אותם. האכלו לי/שתו לי מתאים לשנות ה80{כמו הבלונד שלך דרך אגב} מקווה שתעלמי מהכנסת כמה שיותר מהר
  סגור
 • 6.
  פשוט אין תגובה
  שפוי 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  17 1
  זהו שהיאפשוט לא מעניינת אף אחד .. לא רלוונטית לכן אין תגובה ..
  סגור
 • 5.
  אהבלה, אבל לא יותר מיאיר גולנים ובכ"ז תחת גליוטינה תקשו (ל"ת)
  נירה לוי 12/2020/17
  הגב לתגובה זו
  3 6
  סגור
 • 4.
  לא טוב
  טוב 12/2020/17
  הגב לתגובה זו
  25 1
  יא מושחתת יש שיח נגד העולים מברית המועצות ונגד יהודים שעלו מרוסיה ומאוקראינה מולדובה גאורגיה קווקז אזרבייגאן ועוד שבלי סוף אומרים להם לחזור לרוסיה כי הם לא יהודים ואת מדברת על השיח נגד הספרדים. אותו השיח הספרדי מדבר על האשכנזים ומנסה בכל כוחו להשתלח בהם בגזענות רדיקלית שבאה בגלל אנשים כמוך וכמו ביבי רגב ביטן אמסלם ביבי שרה יאיר זהר הנגבי גולן וכל הליכודניקים שיושבים איתך במפלגה בחוואה.
  סגור
 • 3.
  גב׳ מארק
  ח”ן 12/2020/17
  הגב לתגובה זו
  28 0
  תודה שגילית לי כי תוקפים אותך בשל היותך ״ספרדיה״! לתומי סברתי כי עושים זאת בשל התנהגות דוחה ומגעילה מצידך, מתלהמת ומברברת! כעו״ד התאכזבתי לראות שאינך מבינה את החלטת בג״צ ותולה בה שיקולים זרים - ז ה מה שמפחית את האמון במערכת ואנשים כמוך עושים זאת במכוון כי זה משרת את האג׳נדה הפופוליסטית שלהם! קטונת!
  סגור
 • 2.
  מקווה שהליכוד יתמלא בעוד הרבה אנשים כמוה
  וקטור 12/2020/17
  הגב לתגובה זו
  9 11
  למה? כי אני מהמחנה הנגדי. מדבר מפוזיציה.
  סגור
 • לאן נגיע עם אנשים כמוה, אתה רוצה מדינת עולם שלישי. (ל"ת)
  מוטי 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • כבר קרה
  אלה 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הליכוד כבר מלא בהם...
  סגור
 • התכוונת לבהמות כמוה אני מניח (ל"ת)
  ניר 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  לא עניין של ספרדים ואחרים פשוט להסתכל במראה ולהבין .. (ל"ת)
  איש 12/2020/17
  הגב לתגובה זו
  22 1
  סגור
 • היא מאלה שמחפשים אשמה בחוץ ולא בפנים (ל"ת)
  גל 12/2020/18
  הגב לתגובה זו
  21 1
  סגור
 • סתם אדם פגום. (ל"ת)
  רפטור 12/2020/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור