חדשות

גדעון סער גנב לבנט את ההצגה: ימסור הצהרה 10 דקות אחריו. במי יעסקו המהדורות?

שני ראשי מפלגות הימין רוצים לזכות בזמן צפייה במהדורת החדשות עם "הצהרות מיוחדות" לתקשורת, וזאת בעקבות הצהרתו אתמול של ראש הממשלה נתניהו. גדעון סער ונפתלי בנט ראש בראש על מסכי הטלוויזיה
יהודה לוינגר | 
סער ובנט (צילום Yonatan Sindel/Flash90)
יו"ר ימינה, נפתלי בנט, הודיע היום (רביעי) כי ימסור הצהרה פוליטית חשובה הערב בשעת הפריים טיים בשעה 20:10. כמו נתניהו, גם שר החינוך לשעבר מעוניין בשידור במהדורת החדשות כאשר על פי ההערכות ימסור גם במי הוא תומך לראשות הממשלה. 
על פי פרשן חברת החדשות, עמית סגל, בנט יודיע כי לא יצהיר על אף מועמד לראשות הממשלה, אלא ימשיך את מגמת האסטרטגיה של המפלגה בהתעסקות בקורונה בלבד, וזאת כדי לא להשתייך "כן ביבי" או "לא ביבי".
אם בנט חשב שלמחרת פיזור הכנסת הוא יקבל שידור בפריים טיים לבדו ודיונים עליו באולפני החדשות, בא גדעון סער וגונב לו את ההצגה. על פי הודעת המפלגה "תקווה חדשה" גם המפלגה תמסור הודעה "מיוחדת לתקשורת". מתי? 10 דקות בלבד לאחר בנט, בשעה 20:20. על פי הערכות ימסור סער על מצטרף חדש למפלגתו.
בתוך כך, גם ראש הממשלה בנימין נתניהו שקל היום למסור הצהרה נוספת אחרי אתמול, הפעם לא בנושא פוליטי אלא בקשר לסגר שממליץ משרד הבריאות החל מיום ראשון.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה