חדשות

גלילות קפיטל משיקה קרן צמיחה של 170 מיליון דולר

פעילות הצמיחה של גלילות תנוהל על ידי ליאור ליטבק שהצטרף כשותף מנהל בקרן. ליטבק שימש בתפקידו האחרון כשותף בקרן M12, זרוע הון הסיכון של מיקרוסופט, דרכה השקיע בכ-20 חברות בישראל ובחו"ל, מתוכן למעלה מ-12 בשלבי צמיחה מוקדמת
יהודה לוינגר | 
השותפים בגלילות קפיטל (צילום בן יצחקי)
גלילות קפיטל פרטנרס הכריזה היום (שלישי) על גיוס של 170 מיליון דולר עבור קרן הצמיחה הראשונה שלה, Glilot+ (גלילות פלוס). הקרן החדשה משקיעה בחברות תוכנה וסייבר לאחר סבב A, וצפויה להשקיע בכ-15 חברות כשהיא מובילה או מצטרפת לסבבי גיוס מתקדמים בהשקעה של בין 5-20 מיליון דולר.
קרן הצמיחה פועלת במקביל לקרן השקעות הסיד של גלילות קפיטל, שבחודשים האחרונים ביצעה שש השקעות סיד חדשות במיזמים בשלב מוקדם הפועלים מתחת לרדאר. גם קרן הצמיחה ביצעה כבר השקעות ראשונות והינה הקרן החמישית של גלילות קפיטל המנהלת כיום כ-500 מיליון דולר.
גלילות קפיטל הוקמה בשנת 2011 על ידי קובי סמבורסקי ואריק קלינשטיין, המשמשים כשותפים מנהלים בקרן, אליהם הצטרפה כשותפה נופר עמיקם. לקובי, אריק ונופר ניסיון בהקמה וניהול של חברות והם הובילו את הקרנות של גלילות להישגים בעשור האחרון. גלילות קפיטל היא הקרן הישראלית היחידה שדורגה ארבע פעמים על ידי חברת המחקר הבינלאומית פרקין (Preqin) כקרן הון סיכון בעלת הביצועים הטובים ביותר בעולם.
פעילות הצמיחה של גלילות תנוהל על ידי ליאור ליטבק שהצטרף כשותף מנהל בקרן. ליטבק שימש בתפקידו האחרון כשותף בקרן M12, זרוע הון הסיכון של מיקרוסופט, דרכה השקיע בכ-20 חברות בישראל ובחו"ל, מתוכן למעלה מ-12 בשלבי צמיחה מוקדמת. 
קובי סמבורסקי, ממייסדי גלילות קפיטל, מסר כי "לאחר עשור מוצלח אנו מרחיבים את פעילותנו, וכעת נוכל להשקיע ולסייע לחברות הישראליות המובילות בכל שלב בתהליך הגדילה שלהן". על הצטרפות ליאור ליטבק, מסר אריק קלינשטיין: "אנחנו שמחים מאוד שליאור הצטרף אלינו - ליאור הוא תוספת כח משמעותית לקרן ואני בטוח שביחד נדע לסייע לחברות הישראליות המובילות להגיע לגבהים חדשים".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה