חדשות

למדה את הלקח? מה עשתה אבתיסאם מראענה בצפירה?

לאחר ההצהרות הפרובוקטיביות שלה בטרם היבחרה לכנסת כי לא עמדה בעבר בצפירה ואף ביזתה את זכרון הנספים במספר התבטאויות, תועדה היום חברת הכנסת ממפלגת העבודה כשהיא מדליקה נר לזכר הנספים, האם היא עמדה בצפירה?
מערכת ice |  6
איבתיסאם מרעאנה
חברת הכנסת מטעם מפלגת העבודה, אבתיסאם מראענה, עוררה לא מעט פרובוקציות בעבר. כזכור, מראענה התבטאה בעבר נגד השואה וכתבה שלל התבטאויות ברשתות החברתיות שבהן היא ביזתה את זכר הנספים.
כזכור, מראענה כתבה בעבר: "לא עמדתי בצפירה, הייתי בנהיגה בזמן שכל המדינה כמעט עמדה דום. אני החלטתי להמשיך לנסוע. ואלה היו 2 דקות מופלאות בזמן הצפירה, הכביש היה ריק, אני המשכתי לחשוב על הדברים שעניינו אותי באמת". בפוסט נוסף כתבה: "מעניין איך השואה השפיעה על חיי המין של ניצולות השואה?". 
אלא, שנדמה כי חברת הכנסת התחילה לחזור בה. בריאיון ל-ice חברתה למפלגה, עו"ד אפרת רייטן-מרום סיפרה על תהליך שמראענה עוברת, מראענה עצמה הודיתה בריאיון נוסף ביום הבחירות כי "מה שהיה היה". היום, מראענה תועדה כשהיא עומדת בזמן הצפירה ולאחר מכן מדליקה נרות לזכר הנספים.

תגובות לכתבה(6):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 6.
  כסף,כסף,כסף
  מיצי 04/2021/14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כסף , כסף, כסף
  סגור
 • 5.
  יש לה דמעות תנין אם משכורת של ח"כ היא תמכור את כולם (ל"ת)
  שמיל 04/2021/09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 4.
  איבתיסאם מרעאנה
  משה לוי 04/2021/08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא משנה איזה הצגות תעשה .בושה שבמפלכת העבודה יש אדם כזה .דעות לא מחליפיםמרבע שעה לפני הבחירות יש כאן משהו יותר מהותי .שנאה מושרשת צריכה שיקום ארוך .הייתי מציע שהגב' תעשה עבודה למען ניצולי שואה .אולי אז אפשר יהיה להאמין לה.עד אז היא כתם במפלגת העבודה .אני סיימתי עם המפלגה הזו שחוץ מהשם אין לה שום קשר למה שהייתה מפלגת העבודה בשעוציה היפות.
  סגור
 • 3.
  פרשנות
  ישראל 04/2021/08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מליניאק כשאתה מדבר אני מרגיש בחילה
  סגור
 • 2.
  אסור לקנות את ההצגה שלה. חובה לפסול את חברותה בכנסת (ל"ת)
  מגיב שקול 04/2021/08
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור
 • 1.
  מזעזע, אנחנו מדינה של משוגעים שנותנים לה לכהן בכנסת.
  שונאת ישראל 04/2021/08
  הגב לתגובה זו
  3 0
  לערבים מגיע יצוג בכנסת. נקודה. פסילתם זה לא פתרון.להיפך. צריך 0דוט להגיש נגדה תלונות לחא הפסקה ותביעות עד שימאס לה להיות בחיים הציבוריים הכל כחוק.
  סגור