משפט

משפט נתניהו יידחה לאחר הבחירות. הדיונים יתקיימו שלוש פעמים בשבוע

בית המשפט קיבל את בקשת עורכי דינו של ראש הממשלה לדחות את הדיונים במשפט נתניהו ל-5 באפריל. עוד קבע בית המשפט כי הדיונים יתקיימו בתדירות של שלוש פעמים בשבוע. הבקשה לביטול כתב האישום נדחתה
אורן שטרנברג |  3
נתניהו משפט (צילום צילום מסך)
בית המשפט קבע כי הדיון בשלב ההוכחות במשפטו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, יתחדש לאחר סיומה של מערכת הבחירות- ב-5 באפריל. בכך, הצליחו עורכי דינו של נתניהו להגיש את מבוקשם, קרי דחיית העיסוק במשפט עד לאחר הבחירות.
לצד זאת, בית המשפט דחה את בקשת הפרקליטים לביטול כתב האישום, לאחר שטענו כי חקירת נתניהו נפתחה ללא אישור היועץ המשפטי לממשלה. בשבוע שעבר הגיש עורך דינו של נתניהו בועז בן צור, בקשה לבית המשפט כי יפסול מאות ראיות בתיק 4000.


על פי החלטת בית המשפט, לאחר חידוש הדיונים בחודש אפריל, יתקיימו הדיונים במשפט ראש הממשלה במשך שלוש פעמים בשבוע.
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  משפט דרייפוס
  שישישי 02/2021/24
  הגב לתגובה זו
  0 1
  משפט נתניהו משפט דרייפוס משפט נתניהו משפט דרייפוס. השופטים המושחתים משתפים פעולה עם הפרקליטות המושחתת והיועץ המשפטי לממשלה המושחת וחוקרי המשטרה המושחתים. כל החקירות נגד ראש הממשלה בוצעו בניגוד לחוק ואושרו על ידי השופטים המושחתים בניגוד לחוק. כל החלטות השופטים המושחתים מתקהלות במשוא פנים עיוות הדין והטיית הדין לצד הפרקליטות המושחתת והיועץ המושחתים. כולם מאפיה וארגון פשע מאורגן שתופרים תיקים הזויים ליריבים פוליטיים.השופטים המושחתים נותנים הנחיות הוראות והדרכה לפרקליטות המושחתת לתיקון כתבי האישום התפורים והשקריים לשיפור עמדות כדי להכשיר את כתבי האישום התפורים והשקריים וההזויים כדי להרשיע את ראש הממשלה על לא עוול בכפיו. הכל תפור ומתואם להרשעת ראש הממשלה כדי לעשות הפיכה שלטונית. משפט נתניהו משפט דרייפוס.
  סגור
 • 2.
  יש! אכלת אותה, נוכל!
  מאיר קרן 02/2021/22
  הגב לתגובה זו
  7 0
  איך אמר בגין המנוח? יש שופטים בירושלים.
  סגור
 • 1.
  ביבי המנצח
  אילן 02/2021/22
  הגב לתגובה זו
  1 3
  ביבי יצא המנצח. אם הוא יבחר, נגמר המשפט, אני הייתי אומר לכם מראש אם הייתם שואלים אותי, לא להתעסק עם ביבי, אמרתי לכם שהוא יעשה לכם בית ספר, ביבי זה לא גואל רצון שקברתם בגלל קנאתכם בו, מי יכול להחזיק 32 נשים וכולן מאושרות.
  סגור