מדיה

הלא טי.וי הפקידה ערבויות והון עצמי: הערוץ הערבי הייעודי יעלה בינואר 2012

בערוץ שצפוי לקבל את רשיון ההפעלה בתקופה הקרובה, נפגשים עם מפרסמים ופרסומאים ומציגים את לוח השידורים. בקשה לצירוף הועברה לוועדה למדרוג
אלכסנדר כץ | 
הלא טי.וי הפקידה את ערבויות וההון העצמי שנדרשו ממנה בידי מועצת הכבלים והלווין. הערוץ החדש צפוי לעלות לאוויר בינואר 2012.

חברת הלא טי.וי, שזכתה לפני 3 חודשים במכרז להפעלת הערוץ הערבי הייעודי, הפקידה את הערבויות וההון העצמי שנדרשו ממנה לצורך קבלת הרישיון לשידור הערוץ ממועצת הכבלים והלוויין. הלא טי.וי צפויה לקבל את רישיונה כבר במהלך השבועות הקרובים.

הלא טי.וי יהיה הערוץ הערבי העצמאי הראשון והיחיד שיפעל ברישיון ציבורי. החברה הוקמה על ידי קבוצה של משקיעים ויזמים ערבים ויהודים - 3סקטורס, בסאם ג\'אבר, רנד, לב גליל, ענני תקשורת, ביסאן הפקות, געפר פרח, \'רשת\', רן אדליסט ועמי הולנדר.

הערוץ ישודר ב-2 הפלטפורמות - HOT ו-yes וכן באמצעות הלוויין עמוס בשידור פתוח. החברה גם הגישה בקשה לצירוף הערוץ לוועדה הישראלית למדרוג, והוא עתיד להצטרף בחודשים הקרובים כך שרייטינג הערוץ יהיה מדיד עם תחילת השידורים בפועל.

בערוץ מנהלים שיחות עם מפרסמים ופרסומאים ומציגים להם את לוחות השידורים המתוכננים.

מנכ\"ל הערוץ ג\'וזיף אטרש מסר כי \"אנו מאמינים כי הלא טי.וי יהווה עבור הציבור הערבי פלטפורמה להצפת הנושאים הבוערים שעל סדר יומו לתודעה הציבורית, ובטוחים כי תוך זמן קצר הערוץ יהפוך למדורת השבט של הציבור הערבי בישראל. כיום אנו בעיצומם של ההכנות לעליה לאוויר ולצורך כך אנו פועלים במקביל בכל החזיתות, החל מתכנון מערך השידורים, גיוס כח אדם מקצועי, בניית לוח השידורים, פיתוח פורמטים וצילום פיילוטים. לשמחתנו גורמים מובילים במשק כבר הביעו נכונותם והתחייבותם לפרסום בהיקפים גדולים החל מהיום הראשון לשידורים״.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה