מדיה

התכנית הזמנית של נאמני עיתון מעריב: פיטורי עובדים, קיצוץ חד פעמי במשכורות

הנאמנים מנסים להימנע מגרעון, אולם בוועד העובדים דרשו מהם לבטל את תכנית הפיטורים, וכך ככל הנראה קרה. היום אחה"צ: אסיפת עובדים בעיתון
אלכסנדר כץ |  3
אחת מהפגנות עובדי מעריב, בקיץ 2012 (צילום: אלכסנדר כץ) (צילום אלכסנדר כץ)
הגרעון שנוצר בשבועות האחרונים, מאז עבר \'מעריב\' לידי הנאמנים עורכי הדין ד\"ר שלמה נס וירון ארבל, צפוי להוביל לפיטורי עובדים וקיצוץ חד פעמי בשכר. כך עולה ממייל ששלח הלילה (בין יום א\' ל-ב\') ועד עיתונאי מעריב לעובדים.

\"הנאמנים הודיעו לנו כי הקיצוץ יהיה חד פעמי וכי ניתן יהיה לתבוע את הכספים שייגרעו במסגרת תביעות החוב האישיות\", כתבו נציגי הוועד לעובדים. \"ועדי העובדים של \'מעריב\' נפגשו עם הנאמנים אמש (יום א\') והודיעו על התנגדותם הנחרצת לכל מהלך של פיטורים, מה שהוביל לביטול מהלך הפיטורים, ואנו נמצאים במשא ומתן בניסיון למזער את הנזקים הנוספים הצפויים לעובדים\".

* לדף הפייסבוק של אייס - לחצו כאן

לכל אורך יום ראשון נפגשו הנאמנים עם מגישי ההצעות לרכישת העיתון או חלקים ממנו. בין היתר נפגשו הנאמנים להליך התמחרות עם נציגי 3 הגורמים שמעוניינים ברכישת רוב פעילות העיתון: קבוצת \'הירש מדיה\' של שלמה בן-צבי, קבוצת \'גרוזלם פוסט\' של אלי עזור, והפרסומאי לשעבר הדר גולדמן. בסוף יום האתמול או היום, אמורים הנאמנים להחליט בסוגיית זהותו של הרוכש הפוטנציאלי, ולמסור את החלטתם לידי שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב ורדה אלשיך בדיון שתקיים ביום שלישי.

ועד העובדים נפגש בימים האחרונים עם נציגי הקבוצות השונות שהגישו הצעות, בכדי לבחון הצעות אלו ולהבין כיצד העובדים יכולים להשתלב בהן. היום (יום ב\') אחר הצהריים יקיים הוועד אסיפת עובדים בדסק החדשות של העיתון, בכדי לעדכן את עובדי \'מעריב\' בפרטי העסקה, ובכוונות הנאמנים.

את תגובת הנאמנים לא ניתן היה להשיג בשל השעה המאוחרת.
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  ועד שמאלני קיצוני, עיתון שאף אחד לא סופר. חי?
  מיקי פרסומאי 22/10/2012 22:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  זה עסק מת, וכדאי לבן צבי להבין שהועד ועובדי העיתון ילכלכו אותו, יפגינו נגדו, ויהרסו את העיתון. הם מומחים בזה.
  סגור
 • 1.
  מסכנים העובדים (ל"ת)
  כבר לא במעריב 22/10/2012 02:24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • יללה, כולם לרחוב. הציבור סולד מהם (ל"ת)
  שלומי 22/10/2012 22:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור