קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות
פרסום ראשון

בעקבות הארכת המהדורה המרכזית: 'חדשות 2' ו'רשת' נדרשות לספק הסברים

המהדורה הוארכה אתמול ב-14 דקות במסגרת מאבקה של 'רשת' ב'כלבוטק' של ערוץ 10. בתום ההליך עשויה הרשות ה-2 להטיל קנסות בעשרות אלפי ש'
 |  0
בעקבות הארכת המהדורה המרכזית: 'חדשות 2' ו'רשת' נדרשות לספק הסברים
הארכת מהדורת החדשות של ערוץ 2, לא עוברת חלק. לאייס נודע כי הרשות השנייה פנתה הבוקר (יום ה') ל'חדשות 2' ולזכיינית הערוץ 'רשת', ודורשת לקבל הבהרות לגבי השינוי בלוח השידורים של ערוץ 2, במסגרתו הוארכה המהדורה עד ל-21:14.

על פי תקנות הרשות השנייה, אסור לקצר או להאריך מהדורות אם לא חלו אירועים יוצאי דופן, או לא התקבל אישור הרשות. בעבר נאלצה הרשות להתמודד עם מספר מקרים בהם אורכן של מהדורות החדשות שונה ללא אישורה, וזאת לטובת הפרוגרמינג של הזכייניות המסחריות שמשדרות באותו יום. במצב הנוכחי הרשות השנייה יכולה להטיל על עיצומים כספיים בעשרות אלפי שקלים.

הארכת המהדורה אתמול התרחשה לאחר בקשת 'רשת' מחברת החדשות, במסגרת המאבק של הזכיינית ב'כלבוטק' של ערוץ 10. גם בשבוע שעבר הוארכה המהדורה ב-11 דקות, מול השקת 'כלבוטק'. ב-2 הערבים האלה, רביעי אמש, ורביעי בשבוע שעבר, אמורה הייתה 'רשת' לשדר משדר פרה-גיים לפני משחק חצי גמר ליגת האלופות, וב-2 המקרים היא ויתרה על המשדר אותו מפיק ערוץ הספורט, הציבה תכניות שקוצרו לפחות מ-20 דקות שידור, ובעיקר ויתרה על זמן פרסום גדול, על פי הערכות בשוק, של מאות אלפי שקלים.

אם במהלך של השבוע שעבר עוד היה היגיון, וזאת כדי לפגוע בהשקת 'כלבוטק' (שרשמה בסופו של דבר 24%) הרי שאתמול שידר ערוץ 10 תכנית רגילה של 'כלבוטק', והרייטינג עמד על 16%. פרק מקוצר מאד של 'כלוב הזהב' הניב 25.7%, אבל בגלל שהתכנית הייתה קצרה מ-20 דקות, היא לא תיכלל בטבלת הרייטינג הרשמית.

מהרשות השנייה אישרו כי התבצעה פנייה ל'חדשות 2' ול'רשת'. ב'חדשות 2' סירבו להגיב, מ'רשת' לא התקבלה תגובה.
הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
תקציבאי חסוי תל אביב שלח קו”ח
מנהל מכירות חסוי כל הארץ שלח קו”ח
מפיק חסוי המרכז שלח קו”ח
מנהל לקוחות פרומרקט המרכז שלח קו”ח
מפיק אירועים פרומרקט המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה