קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות
פרסום ראשון

זהבי פשרני: 'צינור לילה' צפויה להתנצל בפני נתן זהבי על "המתיחה המאיימת"

אחרי שגרם לו "לחוש מאוים ומוטרד", ערוץ 10 הגיע לפשרה עם זהבי והתביעה תמחק, ולשדר הערב התנצלות. בגלל הסכם סודיות, לא ידוע אם זהבי יפוצה
 |  0
זהבי פשרני: 'צינור לילה' צפויה להתנצל בפני נתן זהבי על "המתיחה המאיימת"
פשרה בין 'צינור לילה' לנתן זהבי: לאייס נודע כי הפקת התכנית עשויה כבר הלילה (יום א') לשדר התנצלות בפני זהבי על המתיחה שעבר בסוף 2012 שדר הרדיו והעיתונאי הוותיק, והתביעה שהוגשה לפני 4 חודשים על סך 60 אלף שקלים, צפויה להימחק.

כזכור, באותה מתיחה מ-22 בספטמבר 2012 ששודרה בתכנית של גיא לרר, קיבל זהבי 2 שיחות טלפון חסויות בהן הושמעו לו הקלטה מסרט הקולנוע חגיגה בסנוקר עם הביטויים "אני מודיע לך שאם עד הערב אני לא מקבל את הכסף במזומן, אני מוסר את זה לטיפול", "עד הערב", "אתה זוכר שיש לך אצלי איזה צ'ק קטן", ועוד.

כעבור כשבועיים פנה זהבי, באמצעות פרקליטו שלומי ויינברג, למנכ"ל ערוץ 10 בזמנו יואב הלדמן, ללרר עצמו וליועצת המשפטית של הערוץ דבורה קמחי, ודרש מכתב התנצלות ופיצוי בסך 5,000 שקלים שייתרמו לספריית העיוורים בנתניה. זהבי לא קיבל בזמנו את מבוקשו.בעקבות כך הגיש זהבי לפני 4 חודשים תביעה נגד ערוץ 10, דרש 60 אלף שקלים פיצויים וגם ופרסום התנצלות. בתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בתל אביב, טען עו"ד שלומי ויינברג להוצאת לשון הרע נגד מרשו זהבי, והתנהלות רשלנית באותה פרשה. "(הערוץ) ביזה אותו בפומבי בשידור פופולארי בפני קהל צופים רחב, תוך ביצוע עוולות חמורות של התחזות לאחר, איומים והטרדה", נכתב בכתב התביעה.

עוד צוין כי לאחר השיחה בה "חש מאוים ומוטרד מהדברים", החליט זהבי "מתוך חשש שיש מאן דהוא שמעוניין להרע לו", להתקין מצלמה נסתרת שתתעד את חזית הכניסה לביתו. "למרבה החומרה", טוען זהבי בתביעה, "הנתבע לא טרח להודיע לתובע אף לא בהמשך, כי מדובר ב'מתיחה' בטעם רע במיוחד".

נתן זהבי אמר לאייס: "גם אני הבנתי שתשודר הערב התנצלות, וגם אני מתוח לדעת איך היא תראה. במסגרת ההסכם אני לא יכול להתייחס לפרטי ההסכם". מערוץ 10 לא נמסרה תגובה.
הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
ביצועיסט פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת משרד פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה