קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

אחרי ההישג מול 'קשת': דירקטוריון תלי בחר מנכ"לית חדשה - אופירה לובניצקי

מנהלת הכספים לשעבר של אולפני הרצליה, תחליף כעת את אבי שמש, ששימש כמ"מ החברה המטפלת בתמלוגי היוצרים בקולנוע ובטלוויזיה
 |  0
אחרי ההישג מול 'קשת': דירקטוריון תלי בחר מנכ"לית חדשה - אופירה לובניצקי
אופירה לובניצקי, צילום: יח"צ
אופירה לובניצקי מונתה למנכ"לית החדשה של תלי - חברת התמלוגים של יוצרי הקולנוע והטלוויזיה. לובניצקי נכנסת לתפקידה בימים אלו לאחר שנבחרה על ידי ועדת איתור של דירקטוריון החברה, מתוך עשרות מועמדים.

לובניצקי מחליפה את אבי שמש, שכיהן בחודשים האחרונים בתפקיד כמנכ"ל זמני והובל בחצי השנה האחרונה את מאבק החברה להסדרת פעילותה מול הרשות להגבלים עסקיים, כאשר רק לאחרונה נחתם הסכם עם הזכיינית קשת. שמש צפוי להמשיך למלא תפקיד פעיל בנושא זה גם בחודשים הבאים.

לובניצקי כיהנה בעבר, בין השאר, כמנהלת האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל וכמנהלת הכספים של אולפני הרצליה, והיא בעלת תארים בכלכלה, מנהל עסקים ומשפטים.

לובניצקי מסרה כי "חברי תלי הם היוצרים המרכזיים של היצירה הטלוויזיונית והקולנועית הישראלית, הם משקיעים בה את כישרונם; זמנם ואהבתם, ומכוננים את החוויה היומיומית של כולנו. אני שמחה מאד להצטרף לגוף שמייצג אנשים כאלו ומלאת מוטיבציה לרתום את ניסיוני וידיעותיי לטובת מטרות החברה: הגברת המודעות לזכויות היוצרים של הבמאים והתסריטאים ומימוש הזכויות הללו הלכה למעשה".

שמש הוסיף כי "14 שנה לאחר שהוקמה, תלי יצרה מציאות חדשה והביאה לשינוי משמעותי בחייהם המקצועיים של תסריטאים ובמאים בישראל וביכולת שלהם לממש את זכויות היוצרים שלהם. אני בטוח שהחברה תוסדר בקרוב ותתפנה לאתגרים הבאים שלה, ובהם הגנה על זכויות היוצרים בעולם של תקשורת משתנה וחוצת גבולות. עבודה רבה מחכה לאופירה ולעובדי תלי ואני מאחל לה ולעובדים הצלחה".
הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
תקציבאי גיתם / BBDO המרכז שלח קו”ח
ארט True Advert... המרכז שלח קו”ח

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה