קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות
פרסום ראשון

מודה ועוזב: סמנכ"ל השיווק והפרסום של 'המבשר' חיים קליגר - הודיע על פרישה

קליגר הגיע למבשר עוד בשלב ההקמה, כששוק העיתונות החרדי נשלט על ידי 2 עיתונים - 'יתד נאמן' ו'המודיע'. צפוי להשתלב במיזם בתחום התקשורת
 |  0
מודה ועוזב: סמנכ"ל השיווק והפרסום של 'המבשר' חיים קליגר - הודיע על פרישה
המבשר, צילום: צילום מסך
חיים קליגר, סמנכ"ל השיווק והפרסום של היומון החרדי המבשר, עוזב את העיתון - כך נודע לאייס. בכך חותם קליגר כ-6 שנים ב'המבשר', עוד מתקופת ההקמה של העיתון. על פי הערכות, קליגר צפוי להשתלב במיזם בתחום התקשורת, שיהיה לו ממשק לתחום הפרסום.

לקליגר היה משרד ייעוץ תקשורתי בשם 'נכון ונבון - חיים קלינגר שירותי ייעוץ ותדמית'. הוא הצטרף ל'המבשר' - עיתון כללי המשויך לזרם החסידי, כאשר שוק הפרינט החרדי נשלט על ידי 2 עיתונים ותיקים וחזקים מאד - יתד נאמן והמודיע. מאז הצליח יחד עם אנשי העיתון, לשנות את המשווה.

על פי סקר TGI למגזר החרדי, שפורסם בחודש פברואר השנה , עולה כי 'המבשר', נהנה מחשיפה של 10.5%, מול 26.6% של יתד נאמן המזוהה עם הזרם הליטאי, והמודיע, המזוהה עם קהילת גור, שרשמה חשיפה של 15.8%. באותו סקר עלה גם כי היומון החרדי-ליטאי הפלס, הושק לפני שנה וחצי, ומזוהה עם הרב שמואל אוירבך, רשם 9.9%.

חיים קליגר (יח"צ)
חיים קליגר (יח"צ)


בהודעה שהופצה הבוקר למשרדי הפרסום, כתבו קליגר והבעלים של העיתון משה פרוש: "אחרי כמעט 6 שנים של עבודה משותפת מיום הקמת 'המבשר' ואף כמה חודשים קודם לכן, חיים קליגר החליט לסיים את עבודתו בעיתון. זהו סיום של פרק אך לא פרידה, השותפות והאמונה בדרך היו ויהיו גם בהמשך. האתגר בהוצאת עיתון יומי חדש אינה פשוטה כלל ועיקר, 6 שנים של עבודה מאתגרת הביאו אותנו ב"ה למקום בו אנו עומדים בחסדי שמים בזכות עבודה משותפת ובזכות הירתמות שלכם לעמוד לימיננו תמיד ובכל עת".

"על כך אנו רוצים להודות לכם ולקוות שתמשיכו להיות שותפים לדרך המשותפת שלנו", נכתב באותה הודעה. "סיום פרק זה הינו מבחינתנו חוליה נוספת באתגרים עימם אנו מתמודדים, אנו בטוחים כי נמשיך בעז"ה לעמוד בהם. אנו שמחים כי צעד זה נעשה גם הוא מתוך הערכה הדדית ובחברות".

קליגר אישר את הפרטים לאייס: "החיים המקצועיים מאתגרים אותי, אחרי כמעט 6 שנים בהם עמדתי באתגר של הוצאת עיתון יומי אני מרגיש שאני יכול להתפנות בעז"ה אל האתגר המרתק הבא".
הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
ביצועיסט פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת משרד פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה