מדיה

'לונדון וקירשנבאום' חוזרת היום ללוח: בערוץ 10 טרם החליטו כיצד תיראה בעתיד

בערוץ ימתינו לסיום החגים ואז יתכנסו לגבש את הקונספט של התכנית שבמידה רבה התבססה על אופיים וניסיונם של מגישיה – מוטי קירשנבאום ז"ל וירון לונדון
אלכסנדר כץ |  2
מוטי קירשנבאום וירון לונדון (צילום יוסי צבקר)
יומיים לאחר הלווייתו של מוטי קירשנבאום ז"ל, חוזרת הערב (יום ג') התכנית לונדון וקירשנבאום, על פי לוח השידורים הרגיל של ערוץ 10, שם שובצה גם בחול המועד סוכות. את התכנית יגיש ירון לונדון לבדו, שיתייחס להסתלקותו בטרם עת של שותפו להגשה ב-13 השנים האחרונות.
התכנית לונדון וקירשנבאום הפכה לעוגן חשוב בלוח השידורים של ערוץ 10, והניבה נתוני צפייה נאים לרצועת השידור שלה – בין 18:00 ל-19:00. בעבר קיבלו השניים פניות להעביר את התכנית לערוץ 2, וגורמים ברשות השידור נהגו לתת את התכנית הזאת כדוגמא לשידור ציבורי אמיתי.
בשלב זה ימתינו לסיום חול המועד סוכות ושמחת תורה (בשל החג, השבעה במקרה הנוכחי קוצרה על פי ההלכה לכמה שעות בלבד, מרגע הקבורה ועד לכניסת החג באותו יום, א"כ), ולאחר מכן יתחילו בדיונים על הזהות החדשה של התכנית וגיבוש הקונספט שלה שהתבסס בצורה משמעותית על אופיים וניסיונם של קירשנבאום ולונדון.
הסוגיות שעל הפרק יהיו האם להמשיך בהגשה זוגית, מי יהיה הפרטנר הקבוע החדש של לונדון, האם טאלנט מבחוץ או מתוך הערוץ, או שמה מגישים מתחלפים מהקאדר הקיים של חברת החדשות, האם לונדון יגיש אותה לבדו, האם הוא בכלל רוצה להמשיך להגיש את אותה תכנית.
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  בינינו, לונדון הוא המעניין בין השניים. אם יש סיבה
  דוד 01/10/2015 11:05
  הגב לתגובה זו
  0 1
  שבגינה נמנעתי תקופות ארוכות מצפיה בתוכנית הרי שהיא לא הייתה לונדון.
  סגור
 • 1.
  מחליף שי שטרן. (ל"ת)
  גיך 01/10/2015 08:53
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור