מדיה

אחרי יותר מ-4 שנים בתפקיד: המשנה לעורך 'ידיעות' אלון גולשטיין עוזב את העיתון

גולדשטיין, שעבד גם במעריב, ערך את '24 שעות' ובמקביל לתפקידו הבכיר ב'ידיעות', שימש במשך תקופה קצרה במשנה לעורך ynet, בניסיון לבצע את איחוד המערכות
אלכסנדר כץ | 
בניין ידיעות אחרונות (צילום: אייס) (צילום אייס)
אלון גולדשטיין, המשנה לעורך ידיעות אחרונות, הודיע על עזיבה. גולדשטיין הודיע על כך לעורך הראשי רון ירון, שאת מקומו תפס כאשר ירון מונה לעורך הראשי ב-2011.
לגולדשטיין ניסיון עשיר בתחום העיתונות, וכתב וערך שנים רבות בידיעות אחרונות ומעריב. בין היתר היה עורך מוסף 24 שעות של מעריב, ובמארס 2011 מונה למשנה לעורך הראשי. ב-2014 מונה במקביל תפקידו בעיתון, גם למשנה לעורך ynet, ערן טיפנברון, במקומה של הדס להב שמונתה לסגן של ירון. המטרה הייתה שגולדשטיין יתחיל להוביל את הליך הסינרגיה בין האתר לעיתון כחלק מהמהלך הגדול יותר של איחוד מערכות והעברת כל חטיבות הקבוצה לבניין אחד בראשון לציון.
לאחר חצי שנה הוא עזב את ynet וחזר לעיסוק מלא בידיעות אחרונות, אולם כתב לעובדי הקבוצה במייל כי "בחודשים הקרובים אתלבש על פרויקט מאתגר שקשור גם בעתיד האתר, כך שאבוא מדי פעם להתייעץ ולהסתובב לכם בין הרגליים". הוא גם ביקש באותה עת מעובדי ynet "להמשיך להציע רעיונות ויוזמות לשת"פים בין המערכות, כפי שחלקכם הגדול החל לעשות בתקופה האחרונה".
לעובדים כתב אמש גולדשטיין כי "המקום הזה היה לי בית חם במשך הרבה שנים. כאן הכרתי את אשתי, כאן גדלו בנותיי, כאן עשיתי חברים לכל החיים. אבל הגיע הזמן עבורי לשנות קצת ולהמשיך הלאה". לדבריו, "דעו כי המקצוענות והאנושיות שלכם הן שעושות את ידיעות אחרונות למקום המדהים שהוא. הן המנוע של הבית הזה. אעבור כמובן גם לפרידות אישיות יותר, אבל בהזדמנות הזאת רציתי לומר תודה גדולה לרון, שהוא עבורי הרבה יותר מבוס ועמית. הוא חבר אמת".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה