מדיה

כאילו אין טרור: הרשת סוערת עם הדחת שי חי מ'האח הגדול', 10,000 התנתקו מערוץ 26

עפ"י בדיקת Vigo עבור אייס, בסופ"ש נרשמו 21 אלף שיחות על המתמודד המודח, פי 3.5 מכל אירועי האקטואליה הבולטים יחדיו. 62% מהגולשים בעד שי חי, כ-150 תלונות התקבלו ברשות ה-2 בעקבות התנהגותו
אלכסנדר כץ |  39
שי חי, תניה גרבר ואיציק כרסנטי, שעזבו את בית 'האח הגדול' (צילום צילום מסך: קשת, ערוץ 2)
בתולדות האח הגדול ותכנית הריאליטי בישראל, לא זכור סוף שבוע סוער כל כך כפי שהיה בשישי-שבת האחרונים. ההחלטה להדיח את המתמודד הבולט של העונה שי חי, והפרישה של ארוסתו תניה גרבר ואיציק כרסנטי, הובילה למלחמת התשה בין הפקת התכנית והזכיינית קשת למעריצים של שי חי, כולל הפגנה מול אולפני נווה אילן, עצומה הקוראת לביטול העונה, והתנתקות רבתי מערוץ 26 המשדר 24/7 את אירועי בית האח הגדול.
שי חי הוא חלומה של כל הפקה, והוא הפך למתמודד המוביל העונה וכנראה שגם הבולט בתולדות 'האח' הישראלי. אמנם הוא עבר על חוקי הבית לאחר שבעט במיצג של אור סיונוב (וקיבל אזהרה שנייה והרחקה מהבית, כחלק מחוקי הפורמט, א"כ), אבל בהפקת 'האח' וב'קשת' לבטח היו רוצים לראות אותו נשאר, למרות התנהלותו השנויה במחלוקת והביקורת שהוא ספג בשיח הציבורי.

 

אלפי בקשות להתנתק, רק 100 אלף ש' נזק כלכלי

 

בניגוד לפרסומים בסוף השבוע שטענו כי במוקדי HOT ו-yes התקבלו כ-50 אלף בקשות להתנתק מערוץ 26, הנתון האמיתי נמוך הרבה יותר, אבל עדיין גבוה ביחס לאירועי עבר. על פי נתונים שהגיעו לידי אייס, מספר המבקשים להתנתק מערוץ בית האח הגדול עומד על כ-10,000 ב-2 הפלטפורמות, מספר שיא של בקשות להתנתקות מאז ומתמיד מהערוץ ובשירותים אחרים ש-2 הפלטפורמות הרב-ערוציות מספקות. ועדיין, מדובר על אחוז קטן ביחס למספר המנויים הכללי - כאשר הערכות גורסות כי ב-2 הפלטפורמות יש כ-180 אלף מנויים, כ-100 אלף ב-HOT והיתר ב-yes.  
לעונה נותרו עד כה 3 שבועות, כך שמדובר על הפסד כספי של כ-10 שקלים ללקוח ואולי קצת יותר, ובסך הכל כ-100 אלף שקלים ל-4 גורמים: בעלת הפורמט הבינ"ל אנדמול, הזכיינית המשדרת קשת, והפלטפורמות HOT ו-yes, סכום זניח במיוחד מסך ההכנסות של העונה הנוכחית.
ועדיין, אי אפשר להתעלם מהנזק התדמיתי שאירועי סוף השבוע האחרון עשויים להותיר ב'האח הגדול'. מאז שישי בבוקר וב-48 השעות האחרונות נרשמו לא פחות מ-21 אלף שיחות ברשתות החברתיות בנושא שי חי ו'האח הגדול', כך עולה מבדיקת חברת הניטור Vigo עבור אייס. מדובר בנתון יוצא דופן עבור תכנית טלוויזיה, כאשר רק לשם השוואה - גל הטרור, איום החמאס (בעקבות ירי הרקטות על ישראל בסוף השבוע) ומערכת הבחירות בארה"ב, הניבו יחדיו רק 6,000 שיחות באותו פרק זמן.
שי חי זוכה לאהדה רבה ברשתות החברתיות. 62% מהגולשים בעדו, רובם ממשיכים לאהוד אותו ומבקשים שיזכה גם אחרי הפרישה מהתכנית: 15% מהגולשים מאשימים את ההפקה בהתערבות נגד שי חי וקוראים לה להחזיר אותו לתכנית או שיפסיקו לצפות ויתנתקו מהערוץ. שאר הגולשים מפרגנים ללא איומים, ומכנים את המתמודד בתארי גבורה כגון "מלך", "גבר", "יפה" ועוד.
קבלו עוד נתון מדהים: ברשת נרשם בסוף השבוע פוסט על שי חי כל 8 שניות (!!!) והוא הפך לאישיות המדוברת ביותר בישראל בפער ניכר על פני ראש הממשלה בנימין נתניהו (4,000 פעמים), דונלד טראמפ (1,700), א"ל אופק בוכריס (900), אייל גולן (800) ובר רפאלי (200).
ובכלל, מתחילת העונה משך שי חי את מרבית העניין ב'האח הגדול'. ב-3.5 החודשים האחרונים מאז החלה העונה השביעית, הוא זכה ליותר מ-200 אלף אזכורים במדיה החברתית – פי 1.5 מ'האח הגדול' עצמה. שי חי שמר על 60% אהדה לאורך כל העונה, גם כאשר היו גולשים שראו בהתנהלותו כוחנית ולא מוסרית. כמעט בכל יום אוזכר שי חי ברשתות החברתיות יותר מפי 10 מאשר המתמודדים האחרים, וזכה לאחוזי אהדה גבוהים מהם.
'האח הגדול' היא התכנית הכי מדוברת בטלוויזיה הישראלית בפער ניכר, וזוכה ל-8,000 אזכורים בשבוע רגיל. פרק הגמר של הישרדות הניב לשם השוואה 7,000 אזכורים.
"האח הגדול מוכיחה את הקשר החזק שבין תכניות הריאליטי והרשתות החברתיות", אומר רביב טל, מנכ"ל Vigo, שנותן דוגמא מסקר שנערך בערוץ SKY הבריטי, אשר מצא כי יותר ממחצית מהצעירים בגילאי 18-34 גולשים ברשתות החברתיות באמצעות הסמארטפון או הטאבלט במקביל או בסמוך לצפייה בריאליטי. לדבריו, "גולשים אלה מצפים להיות חלק מחוויה גדולה יותר וטוענים כי בדרך זו הם נהנים יותר מהשידור שעל המרקע. על אף האיומים על התערבותה של ההפקה 'קשת' נהנית משיח בלתי פוסק על התכנית ועל המתמודדים שבוודאי יבוא לידי ביטוי ברייטינג של הפרקים הקרובים".
הרייטינג של התכנית אמש, שסיקרה את אירועי "הבית" ב-3 הימים האחרונים, היה גבוה במיוחד, אבל לא הניב שיא עונתי. הפרק אתמול התמקד בעיקר באירועים האלימים של חמישי בלילה, שהובילו להחלטה להדיח את שי חי (ובמקביל לבקשתו לפרוש מהתכנית, א"כ), ולהחלטה של תניה ואיציק לסיים את דרכם גם כן. התכנית קיבלה 36.9%, עם יותר מ-1.1 מיליון צופים.

 

היקף תלונות חריג ברשות השנייהלצד האהדה המטורפת ברשת, יש גם ביקורת קשה על שי חי, האיש, האישיות וההתנהגות. מאז מוצ"ש ועד הבוקר, התקבלו כ-150 תלונות (נכון לשעה 15:00, א"כ) אצל נציב תלונות הציבור ברשות השנייה, דוד רגב, הרגולטור המפקח על שידורי הערוצים המסחריים. המספר הרב של התלונות בפרק זמן כל כך קצר, נגעו בין היתר באלימות של שי חי כלפי היצירה של סיונוב והתנהגותו הפוגענית לאורך כל העונה; התנועה המגונה שהוא עשה למצלמה לצופים בבית; עזיבתו העצמאית את הבית במקום שהוא יודח תוך אמירה נגד מעשיו האלימים; והדוגמא הרעה שהוא נותן לילדים ובני נוער בכלל ובפרט קהל של בני נוער שהריע לו עם עזיבתו את הבית.
לדברי רגב, "היקף התלונות החריג מעיד על הסערה שחוללה פרשת שי חי. בתלונות זעמו הצופים בין היתר על חלק מהתכנים האלימים פיזית ומילולית שהוצגו בפרק. העברנו את התלונות לבדיקת הגורמים המקצועיים ברשות ולהתייחסות הזכיינית".

אחת התלונות לרשות, יצאה נגד אותה תנועה מגונה: "הבושה הגדולה בתולדות הטלוויזיה בישראל. שי חי, שעליו אני לא מתכוון לבזבז מילה, נעמד מול בית האח הגדול ועושה תנועה מגונה מול הבית. הקהל של בני נוער מריע לו, ושי צועד עם חיוך ניצחון לעבר מרכז הבמה. המנחה, שהיה פעם התקווה הגדולה של המדיה בישראל, שותק לא מגיב, ובמקום לזרוק אותו מיד הוא מראיין אותו הכול למען רייטינג. גם 'האח הגדול' אומר לו לפני שיצא, 'בצער רב אני מאפשר לך לצאת מהבית על פי בקשתך', כאשר בהודעה לעיתונות טענה קשת שגם אם שי לא היה מבקש לצאת הוא היה עף מהתכנית בגלל האלימות שלו. האם ה'רייטינג בכל מחיר' היא הפרה הקדושה האחרונה בישראל, האם לא הגיע זמן שגם הפרה הקדושה הזאת תעלם מחיינו?!!!".
בתלונה האחרת נטען כי "יורם זק (עורך 'האח הגדול', א"כ) מעודד אלימות - היום בשידור 'האח הגדול', הצטער על כך ששי חי החליט לעזוב את התכנית. הוא אפילו לא ננזף על כך שהתנהג באלימות. ערוץ 2 נתן במה לבריונות ואלימות ועוד הזמין אותו לשידור החי כשילדים רבים מריעים ומוחים לו כפיים - איך יתכן שמועבר מסר של אלימות והסכמה וחיזוקים של הערוץ?". צופה אחר ציין כי הוא מקווה ש"ערוץ 2 יגיש כנגדו תלונה במשטרה על תקיפת אור ויצירת האומנות שלה".
תגובות לכתבה(39):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 31.
  האח
  ahoo 05/04/2016 11:47
  הגב לתגובה זו
  0 0
  תוכנית עלובה רדודה מרחמת על האנשים שם ...... רק אחד יוצא מרוצה ארז טל מרוויח על חשבון הרס של דור שלם
  סגור
 • 30.
  הכתבה על אחוז הרייטיג עם פרישתו של חי וחברתו מ"האח הגדול"
  רחלי 23/03/2016 23:53
  הגב לתגובה זו
  0 1
  בושה להפקה ולעורכי התוכנית שבחרו את שי חי ככוכב התוכנית שאלמלא נוכחותו "הבית" יקרוס... והתוכנית תרד ברייטינג שלה... שי חי ,מהמעט שצפיתי בו ובכולם, גבר צעיר ואלים דגם דפוק של צעיר שלכאורה שרמנטי , אבל ביסודו , תוקפן, נוטר איבה, גס רוח ,שנהנה להשמיץ ולהתקיף גברים שמולו ובעיקר נשים שלא לטעמו...שחצן, פרובוקטור, שאת ילדותו הקשה וגידולו שלא צלח בבית הוריו..., משליך על הנשים שלידו, מולו, או במיטתו...וכנראה גם על ילדיו...! אם זוהי הבחירה של ההפקה לכוכב תוכנית...כוכב עם פה גדול, קעקועים מכוערים , חסר תרבות אנושית עם קצת חמלה, אז בושה גם לערוץ 2 שהתוכנית היא תחת כנפיה. ואוי לצעירים שבקהל, ששי חי הפך לאלילם. ואוי לאשה שתיפול ברשתו..., סיכויים לקשר נורמלי ולא פוגעני, לא מובטח לה! וכדאי להזהירה וכמה שיותר מהר...!
  סגור
 • 29.
  מה עם ההתנהגות של ברק?
  ערן 18/03/2016 17:41
  הגב לתגובה זו
  0 0
  איך זה שלא הזהירו (או לא העיפו אותו) את ברק על האמירות שלו כגון "אני אשרוף אותו" "אני אתן לו לשתות אקונומיקה" וכד', והוא עוד חזר על האמירות האלה לא פעם אחת. זה גם רעיונות טובים עבור בני הנוער שצופים? ליורם זק: ביזיון!
  סגור
 • 28.
  איך אור המסיתה מחרימה מקללת ממרידה תחנך נוער . ??? בושה וחרפה. אסור לה חעבוד עם נוער (ל"ת)
  עינת 14/03/2016 09:02
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סגור
 • 27.
  מעל 40000 התנתקו. 37% רייטינג. שיחי המנצח העונה (ל"ת)
  עינת 14/03/2016 09:00
  הגב לתגובה זו
  2 1
  סגור
 • 26.
  בושה למדינת ישראל
  עצוב 14/03/2016 08:14
  הגב לתגובה זו
  1 2
  ראיתי לאחרונה את הפרקים שמעתי שי חי...במילה אחת בושה! שיש מישהו כזה בתוכנית..אוי אוי אוי .. שי... איו יותר תחתית מזה...
  סגור
 • 25.
  חבל שההפקה יצרה מצג שווא
  צופה הדוק 14/03/2016 01:22
  הגב לתגובה זו
  2 0
  הראתה בעיקר צד אחד של המטבע, והצניעה את האלימות, הקללות וההסתה שנקטו הדיירים נגד שי חי ונגד כל מי שהעז להתחבר אליו. אני לא נכנס למניעים לכך, מאחר שהוא כבר לא בתכנית וזה כבר לא רלוונטי. רק חייב לציין שאם היו משדרים את שני צידיה של האלימות שהתרחשה שם - הצופים היו משלשים את כמות התלונות לרשות השנייה.
  סגור
 • 24.
  אכזבה מרה...
  ג'קי 13/03/2016 22:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  היות ויש כ"כ הרבה תומכים בשי חי זה מאכזב ומדכא .זה מראה עד כמה החברה שלנו אוהבת אלימות וכוחנות .חבל שהדור הצעיר הזה משפיע לרעה על תכנית טלוויזיה למען רייטינג. אכן, דור הולך ופוחת בכל המובנים.
  סגור
 • 23.
  דיי
  צדק 13/03/2016 21:48
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אולי הדרך זה פשוט להוציא את כל הסיפור הזה מהתודעה שלנו חלאסס נמאסס כבר כל היום כותרות "שי חי" הבנוווו זה חופררר תשחררו יש עוד דברים בעולם חוץ מאדם נחמד וכריזמטי שלא שולט בעצמו וחייב טיפול לטובתו ולטובת הסביבה!!!!!!
  סגור
 • 22.
  שי פח
  מוטי משה 13/03/2016 21:31
  הגב לתגובה זו
  3 1
  איש חסר בושה מגעיל ובושה לחינך בני נוער
  סגור
 • טען עוד
 • 21.
  תהגקו קודם את ההתנהגות של הדיירים שעדיין בבית
  דנית 13/03/2016 20:43
  הגב לתגובה זו
  7 0
  אלימות פיזית ומילולית מצד כל הדיירים ראו סרטונים קללות חרם ואלימות קל לשפוט שהקינאה מרחפת
  סגור
 • 20.
  תהגקו קודם את ההתנהגות של הדיירים שעדיין בבית
  דנית 13/03/2016 20:42
  הגב לתגובה זו
  5 0
  אלימות פיזית ומילולית מצד כל הדיירים ראו סרטונים קללות חרם ואלימות קל לשפוט שהקינאה מרחפת
  סגור
 • 19.
  איך רואים דאתה מנסה לבלוםהמפולת שקורת בעקבות שי חי.. תעזטב לא יצליח לך.. שי חי המנצח בשבילנו (ל"ת)
  יוסי 13/03/2016 16:33
  הגב לתגובה זו
  6 1
  סגור
 • 18.
  מבחינתי העונה נגמרה (ל"ת)
  שיחי המלך והמנצח 13/03/2016 15:51
  הגב לתגובה זו
  11 5
  סגור
 • לך תרשם לאתרי BDSM + SNUFF זה חלק מהתרבות שלך עוכר תרבות (ל"ת)
  סבא אליעזר 13/03/2016 16:09
  הגב לתגובה זו
  2 2
  סגור
 • 17.
  יורם זק
  מזר שולמית 13/03/2016 15:50
  הגב לתגובה זו
  6 1
  על מה אתה מצטער יורם זק?על זה שכביכול שיחי רצה לעזוב את הבית--היית צריך להודיע לו שהוא מודח על אלימות ובריונות-תתביש לך-רוב המצביעים שלו הם בני נוער שמתלהבים מהקעקועים שלו ובשל הבריונות שלו-ההפקה היתה אמורה לקחת צד לצד המושפלים והקורבנות האמיתיים שסבלו ממנו כל העונה-ויורם זק מצטער על צאתו מבית האח הגדו--תתביש יורם זק והלואי שתםגוש בחייךטיפוס נתעב בלי חמלה כמו שיחי
  סגור
 • שולמית טוב שיש עדיין שפויים כמוך...נותנים תקווה למדינה משופרת (ל"ת)
  סבא אליעזר 13/03/2016 16:08
  הגב לתגובה זו
  3 1
  סגור
 • 16.
  כאילו אין גל טרור: הרשת סוערת עם הדחת שי חי מ'האח הגדול', 10,000 התנתקו מערוץ 26
  יוסי 13/03/2016 15:45
  הגב לתגובה זו
  4 2
  בריון אלים וגס רוח, צריך דחוף טיפול...... טוב שהלך....
  סגור
 • 15.
  שי חי איך האח הגדול לא העיף אותו בשבוע הריאשון ? (ל"ת)
  לוי 13/03/2016 15:23
  הגב לתגובה זו
  6 4
  סגור
 • 14.
  שי חי גמר לגמר
  יוסייובי לוי 13/03/2016 15:22
  הגב לתגובה זו
  6 5
  אתמול היה הגמר המנצח הראוי ניצח!!! כל שישיית הזירו שנשארו אפסים מושתנים רוע בהתגלמותו באדיבות המכשפה אור
  סגור
 • חתיכת טיפש .וזה מה שאתה רוצה שכל הנוער ילמד?.!!! אלימות (ל"ת)
  סבא אליעזר 13/03/2016 16:06
  הגב לתגובה זו
  5 4
  סגור
 • 13.
  הפקה
  א.א.א. 13/03/2016 15:19
  הגב לתגובה זו
  5 1
  יורם זק תתפטר
  סגור
 • 12.
  האח הגדול יכול לסגור את העונה
  התותח 13/03/2016 15:18
  הגב לתגובה זו
  9 5
  שי חי מלך ותותח ועשה את כל העונה הזאת.כל שאר המתמודדים לא מעניינים ובטח לא אור המכשפה.האח הגדול יכול לסגור את העונה ולהתרפל כי העונה כבר לא מעניינתאין סיכוי שאראה את חבורת הזבל הזאת.האח הגדול היה צריך להיות יצירתי ולהשאיר אותו בכל מחיר.שי חי המנצח של העונה ומגיע לו את הבית.
  סגור
 • 11.
  שי חי המנצח של העונה ואור הסיטה נגדו
  אבי 13/03/2016 15:17
  הגב לתגובה זו
  8 6
  אור היא הגורם למה שקורה בבית והיא זו שצריכה ללכת שי חי אדם אמיתי ולא צבוע כמו השאר ...
  סגור
 • 10.
  שיחי המנצח הגדול. לסגור את הבית מהמחרימים (ל"ת)
  שיחי המנצח הגדול. 13/03/2016 14:50
  הגב לתגובה זו
  11 8
  סגור
 • 9.
  שי חי הגיבור היה קרבן להתעללות ממושכת
  שיר 13/03/2016 14:20
  הגב לתגובה זו
  18 10
  הצופים הטיפשים של ערוץ 2 לא יודעים או מתעלמים ביודעין מהאלימות שהופנתה כלפיו. חרם, הרעבה, יריקות, איחולי מוות לו ולבני משפחתו, ועוד ועוד. הפקת התכנית שניסתה לשווא ליצור לו יריב, הסתירה את הקטעים האלימים של דיירי הבית כלפיו. בסוף זה התפוצץ להפקה בפרצוף. שי חי ניצח את השיטה. ניצח את תאבת הרייטינג של קשת וקברניטי התכנית. שי חי לימד אותם לקח שלא ישכחו לעולם. לכל המקטרגים הצבועים והמתחסדים - שי חי הוא בהחלט מודל לחיקוי. הוא גיבור. אדם איכותי שידע להתגונן ולשרוד כנגד כל הסיכויים, וגם להיות אדם ריבוני שלא נגרר ויהי מה. את תנועת היד שלו כלפי המסך הוא עשה בשם כולנו. בשם כל מי שנקעה נפשו מהניצול הציני, מהרדידות והגסות שהבית שיקף. כל הכבוד לשי חי - הוא אלף דרגות מעל השאר.
  סגור
 • 8.
  כל מי שיקח את שי חי חם וטרי - יעשה מליונים איתו (ל"ת)
  צופה 13/03/2016 14:16
  הגב לתגובה זו
  10 7
  סגור
 • 7.
  פעולתו של שי חי כנגד קרטון - הגנה עצמית..
  צופה 13/03/2016 14:14
  הגב לתגובה זו
  15 8
  פרופורציות אנשים.. הבן אדם - כפרובוקציה על מה שעשו לו בעט בחתיכת קרטון של הסופר.... לקרוא לדבר הזה מיצג אומנותי..? אולי גם תשלחו את זה ללובר..? אפילו האומן 17 הודה לשי חי שבעט בקרטון שהשפיל אותו. אם זו אלימות... שכך תראה כל האלימות במדינה...
  סגור
 • חתיכת אידיוט,כבוד לאחרים זה מינימום נדרש (ל"ת)
  סבא אליעזר 13/03/2016 15:44
  הגב לתגובה זו
  6 4
  סגור
 • 6.
  אפשר שהאלימות היא ביטוי מאחד
  בלי שי חי בית משעמם 13/03/2016 13:32
  הגב לתגובה זו
  4 6
  ראו את טראמפ בארהב. העם מחפש לו גיבורים והוא מצא את שי חי. אין מה לעשות האיש נוגע בלבבות וראוי שההפקות יקחו אותו .הראשון שיזכה בו יעשה מיליונים.טוב וראןי ששי חי כבר יקים לעצמו חברת הפקות עצמאית
  סגור
 • אין פלא ששונאים יהודונים כמוך ויש אנטישמיות (ל"ת)
  סבא אליעזר 13/03/2016 15:45
  הגב לתגובה זו
  3 2
  סגור
 • 5.
  שי חי דומה לשליט הגרמני
  בושה וחרפה 13/03/2016 13:22
  הגב לתגובה זו
  14 14
  רק חסר לו שפם קטן...
  סגור
 • ויש לו עדת מעריצים נבובים חסרי תרבות (ל"ת)
  סבא אליעזר 13/03/2016 15:45
  הגב לתגובה זו
  5 3
  סגור
 • 4.
  שיחי עשה את העונה,מלך היה בבית ומלך נשאר בחוץ.
  עדי 13/03/2016 13:19
  הגב לתגובה זו
  20 10
  אוהבים אותך שיחי, נישארו בבית אנשים רעים,רשעים,עלובים ומשעממים, לא הראו את האלימות שלהם,את הקללות ותנועות הגנאי, רצו לעשות עליך כסף,טוב שיצאת ,הפקה עלובה ושקרית, הם היו מתים ששיחי המהמם ישאר, דפק להם את העונה ובצדק.
  סגור
 • תכתיר לך את נסראללה...יהודים כמוך הורסים את המדינה (ל"ת)
  סבא אליעזר 13/03/2016 15:47
  הגב לתגובה זו
  4 5
  סגור
 • 3.
  ההפקה הסתירה את ביטויי האלימות והחרם של הדיירים כלפיו
  כל האמת לפרצוץ 13/03/2016 12:57
  הגב לתגובה זו
  23 9
  וטוב שהוא עזב יצא בכבוד
  סגור
 • 2.
  שי חי הכוכב הבלתי מעורער של כל הריאליטי
  נירית 13/03/2016 12:55
  הגב לתגובה זו
  16 11
  הצליח לסחוץ מאות אלפים של אוהדים
  סגור
 • 1.
  שי חי - פשוט מלך!
  טל 13/03/2016 12:44
  הגב לתגובה זו
  19 9
  לכל היפה נפש ובמיוחד למשפחות והחברים של המתמודדים שלכאורה מאשימים את "שי-חי" באלימות כאחד שרואה את התוכנית אני חייב לציין שאומנם "שי-חי" אכן התנהג לא יפה. אבל בסולם האנשים הוא בין האחרונים. לאורך כל העונה ראינו את ברק, אור ואף את דודו מקללים ומתנהגים בצורה אלימה מול כלפי דיירים אחרים. ניתן לצפות בהרבה מריבות מול פלורי שלא נשארה חייבת, רינת וכמובן איך לא - אור שבוחשת ובוחשת כל הזמן ... מגיע רק ל "שי מיקה" לזכות!
  סגור
 • מגעיל אחד כמו שי חי, הוא היחידי השהתלעם ואיים באלימות פיסית
  סבא אליעזר 13/03/2016 15:50
  הגב לתגובה זו
  6 5
  להיות כל כך הרבה זמן במקום סגור עם אנשים שלא אתה בחרת זה כור היתוך לא פשוט ומלא לחצים, אבל מכאן ועד אלימות פיסית או איום באלימות פיסית זו שפתם של נבובים פרימיטיבים, דבר אחד אתה צודק, מיקה היחידה שלא נטלה חלק באלימות כלשהיא
  סגור