קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

עוני, קשישים וניצולי שואה: רדיו ת"א תשיק תכנית חברתית בהגשת אודי סגל

"חברה בעם" בה ייקח חלק גם נשיא הקרן לידידות הרב יחיאל אקשטיין, תשודר מדי שישי ותיתן במה לנושאים המורכבים עמה מתמודדת החברה הישראלית
 |  1
עוני, קשישים וניצולי שואה: רדיו ת"א תשיק תכנית חברתית בהגשת אודי סגל
אודי סגל והרב יחיאל אקשטיין, עם תכנית חברתית חדשה ברדיו תל אביב, צילום: יח"צ
רדיו תל אביב יעלה השבוע הקרוב תכנית אקטואליה חדשה שתעסוק באתגרים עמם מתמודדת החברה בישראל, ביניהם מצוקת העוני, הזנחת קשישים, קליטת עלייה, חינוך, הפקרת ניצולי שואה ושילוב החלש והנכה בחברה.
התכנית תיקרא 'חברה בעם' ותשודר בימי שישי ב-12:00, בהגשתו של העיתונאי אודי סגל מ'חדשות 2', שכבר מגיש בתחנה את התכנית 'גומרים הולכים', שמשודרת בלייב שעתיים לפני כן. אל סגל יצטרף מדי פעם נשיא הקרן לידידות, הרב יחיאל אקשטיין, שיביא מעדות אישית את הנעשה בחזית החברתית בישראל.

"למרות שבעבודתי העיתונאית אני עוסק שנים ארוכות בסיקור המדיני, אני מודה על ההזדמנות שניתנה לי לעסוק בנושאי הליבה הכואבים ביותר בחברה הישראלית לצידו של אחד האנשים הפעילים ביותר בתחום, הרב אקשטיין, וכמו גם אישים בעלי רקורד של עשייה בתחום החברתי", מסר סגל.

הרב אקשטיין הוסיף כי "אני שמח וגאה להיות שותף לתכנית שתעסוק כל כולה באתגרים החברתיים עמם מתמודדת החברה הישראלית. אני מודה להנהלת רדיו תל אביב ולאודי סגל על הרצון להעניק במה ציבורית מרכזית שכזו לאוכלוסיות ולסוגיות אשר נמצאות לעתים בשולי החדשות אך אינן נופלות בחשיבותן לציבור מהנושאים הביטחוניים והפוליטיים. יחד אנחנו נעניק קול לאותם אנשים העסוקים במאבק הקיומי הסיזיפי ואינם מסוגלים לצאת ולזעוק את זעקתם".

מנכ"ל רדיו תל אביב אבי משולם אמר כי לתחנה "ניתנה זכות גדולה להשתמש בשעת שידור יוקרתית ומשמעותית לקידום מטרות חברתיות ולסיוע לחלשים. אני מודה לאודי סגל ולרב יחיאל אקשטיין שנרתמו למהלך ומשוכנע כי התכנית משקפת הלך רוח אותנטי באזור הזיכיון של הרדיו".הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש
1 תגובות
1.
לשלם על שעה ברדיו
נו, מתי הרשות השנייה תבדוק כמה כסף החליף כאן ידיים? נקווה שלפחות הפעם ה"מומחה" לא יתברר בסופו של דבר כנוכל, כפי שהיה עם ענבל אור בתחנה המתחרה. זה יפה שנרתמים למטרה חברתית, אבל זה נשמע כמו עוד קומבינה של "תשלם ותקבל שעה ברדיו".
אוזנים אטומות לרווחה | 03/05/2016 16:04
יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
גרפיקאי חסוי המרכז שלח קו”ח
מעצב Hooligans המרכז שלח קו”ח
יועצ/ת תקשורת לוגוס אסטרט... המרכז שלח קו”ח

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה