מדיה

גם בלי שת"פ מצד גופי השידור: 13 מועמדויות לפרס הטלוויזיה ל'שטיסל' ו'פאודה'

חלק מגופי השידור סירבו לקחת חלק בתחרות בשל אי הסכמה לגבי סיווג קטגוריות התכניות. באקדמיה החליטו להגיש תכניות בצורה עצמאית - ולבטל את דמי הרישום. הנה הרשימה המלאה של המועמדים
אלכסנדר כץ | 
צוות הסדרה פאודה (צילום יח"צ)
שטיסל ופאודה עם מועמדות ב-13 קטגוריות כל אחת, 10 ללהרוג את סבתא, החדש של עומרי גורדון וכפולים עם חמישה, אלישע והתסריטאי עם ארבעה – וזו רק חלק מרשימת התכניות שיתמודדו על פרס האקדמיה לטלוויזיה. האקדמיה פרסמה היום (יום א') את רשימת התכניות. התחרות מתקיימת הפעם ללא שיתוף פעולה של חלק מגופי השידור בשל הגדרת קטגוריות לתכניות השונות, מה שהוביל את האקדמיה לשנות את התנהלותה, להפסיק לגבות כסף עבור ההשתתפות, ולכלול בתחרות תכניות שלא הוגשו על ידי גופי השידור עצמם.
התכניות שעלו לשלב הגמר הן כאלה ששודרו בין נובמבר 2014 לדצמבר 2015. האקדמיה העמידה לתחרות יותר מ-250 תכניות מול כ-100 שנרשמו בשנים קודמות. סבב ההצבעות השני יתחיל ב-16 במאי 2016 וההכרזה על הזוכים תעשה בתחילת חודש יוני בתל אביב. .
גם השנה לא ישודר הטקס בטלוויזיה בשל סירוב גופי השידור, ובאקדמיה טוענים כי הם ינסו לשדרו באחד מאתרי האינטרנט המובילים. ההפסד הכספי מההחלטה לא לגבות תשלום עבור דמי הרישום, הוביל את האקדמיה לגיוס תרומות.
השנה יוענק פרס מפעל חיים למפיקה טמירה ירדני על פועלה בתחום הטלוויזיה. ירדני חתומה בין היתר על כוכב נולד והכוכב הבא, לצד שורה ארוכה של תכניות לאורך 20 השנים האחרונות.
והנה הרשימה המלאה:

 

סדרת דרמה

בתולות
התסריטאי
פאודה
שטיסל / עונה 2


שטיסל, עונה 2 (צילום: יח"צ)?
 

סדרה קומית

בנות הזהב / עונה 4
החדש של עומרי גורדון
השוטר הטוב
להרוג את הסבתא
 

סדרת תעודה

אבודים / עונה 7
חגיגה לעיניים
לוד - בין ייאוש לתקווה / עונה 2
מגש הכסף



'אבודים' (צילום מסך: 'רשת', ערוץ 2)?

תכנית דוקו-ריאליטי

בייבי בום / עונה 3
גולשי ספות / עונה 2
המתנחל- עונת הבחירות
יצאת צדיק עם חיים הכט / עונה 5
 

תכנית מציאות (ריאליטי)

אקס פקטור / עונה 2
בית ספר למוסיקה / עונה 3
הישרדות / עונה 7
מאסטר שף / עונה 5
 

שעשועון

לעוף על המיליון
נוקאאוט
שוברי קופות
תראו מי שואל
 

תכנית סאטירה ומערכונים

אנחנו במפה
ארץ נהדרת / עונה 12
גב האומה - עונה 2, עונה 3
הכל שפיט


'ארץ נהדרת 12' (צילום מסך: קשת, ערוץ 2)?

תכנית אירוח

מה אתם אומרים
סיפורה של מדינה
פרשת השבוע עם גיא זו-ארץ
שי בשידור עם שי שטרן
 

תכנית בידור

היום בלילה עם גורי אלפי
המופע של רד ודביר
מה נסגר עם רועי בר נתן
מלחמת המינים
?

תכנית ראיונות

אנשים / עונה 5
חוצה ישראל עם קובי מידן / עונה 5
מקבלים שבת עם דב אלבוים
שיחת נפש
 

תכנית תרבות

אומרים שהיה פה / עונה 3
טלסינמה
פסקול ישראלי עם יואב קוטנר
תמונה חדה עם דרור קרן / עונה 2
 

מגזין פנאי

הבילויים
חדשות הבידור / עונה 6
ערב טוב עם גיא פינס
 

תכנית תחקירים

המערכת עם מיקי חיימוביץ' / עונה 2
המקור עם רביב דרוקר וברוך קרא
מבט שני
עובדה / עונה 21
 

מהדורת חדשות

אולפן שישי
היום שהיה
המגזין עם אושרת קוטלר
חדשות 10 עם תמר איש שלום
?

תכנית אקטואליה

אורלי וגיא
המוסף
הצינור עם גיא לרר
לונדון את קירשנבאום
 

תכנית כלכלה

הכל כלול
לילה כלכלי עם גדי סוקניק
סוגרים חשבון
תכנית חיסכון
 

סדרה קומית לילדים ונוער

אלישע
הפיג'מות / עונה 9
מריו
שבט צוצלת / עונה 2
 

סדרת דרמה לילדים ונוער

ג'ינג'י
גאליס / עונה 5
החממה / עונה 3
שוברי גלים / עונה 2
 

מגזין לילדים ונוער

גלילאו
החפרנים / עונה 2
המהדורה / עונה 10
שוסטר ושוסטר
?

תכנית בידור לילדים ונוער

הצחוקייה סופרסטארז / עונה4
חבורת הספסל האחורי
נדחפים
נוי והדר
 

סדרה לגיל הרך

בחצר של פופיק / עונה 7
דן ומוזלי / עונה 2
יובל המבולבל- מר עגבנייה
יורם החכם בממלכת המספרים
שרגא בישגדא / עונה 5
 

תכנית לייף-סטייל

אחד על אחד עם אהרוני
בא לחדש לכם / עונה 5
בשביל ישראל / עונה 4
חיים בריא עם פרופ' רפי קרסו
 

תכנית ספורט

אולפן ליגת האלופות
חדשות הספורט
יציע העיתונות
ריאדה אל חמיס
 

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה

אניה בוקשטיין - כפולים
ג'וי ריגר - ג'וני ואבירי הגליל
מגי אזרזר - בתולות
נטע ריסקין - שטיסל / עונה 2
?

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה

דבל'ה גליקמן - שטיסל / עונה 2
יוסף סוויד - התסריטאי
ליאור רז - פאודה
מיכאל אלוני - שטיסל / עונה 2
 

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית

מירי אלוני - להרוג את הסבתא
נטע ריסקין - החדש של עומרי גורדון
רבקה מיכאלי - איפה אתה חי?
רותם אבוהב - לה פמיליה
 

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית

אודי כגן - החדש של עומרי גורדון
יובל סמו - השוטר הטוב
מוני מושונוב - שחקן זר
רמי הויברגר - להרוג את הסבתא
 

השחקנית הטובה ביותר בסדרה לילדים ונוער

אורנה בנאי - משפחה שולטת / עונה 2
אליאנה תדהר - גאליס / עונה 5
ג'וי ריגר-  החממה / עונה 3
ירדן בר כוכבא - דן ומוזלי / עונה 2
 

השחקן הטוב ביותר בסדרה לילדים ונוער

אודי כגן - אלישע
יובל סמו - אלישע
מוני מושונוב - שרגא בישגדא / עונה 5
נוה צור - גאליס / עונה 5
?

בימוי בסדרת דרמה

אדם סנדרסון - בתולות
אלון זינגמן- שטיסל / עונה2
אסף ברנשטיין - פאודה
עודד רסקין - כפולים
 

בימוי בסדרה קומית

איתן צור, תומר אבירם - השוטר הטוב
דוד אופק, ליאור שפר - להרוג את הסבתא
ירון שילון - איפה אתה חי?
רועי פלורנטין - החדש של עומרי גורדון
 

בימוי בסדרה לילדים ונוער

אופיר לובל - אלישע
אריאל בנבג'י - מריו
בובי לקס - דן ומוזלי / עונה 2
מרקו כרמל - שוברי גלים / עונה 2
עודד לוטן, רינה הורן - החממה/ עונה 3
 

תסריט בסדרת דרמה

דני רוזנברג, תום שובל - ג'וני ואבירי הגליל
יהונתן אינדורסקי, אורי אלון - שטיסל / עונה 2
משה זונדר, מיכל אבירם, אסף בייזר, ליאורה קמינסקי, ליאור רז, אבי יששכרוף - פאודה
סייד קשוע - התסריטאי
 

תסריט בסדרה קומית

אסף שלמון, עמליה רוזנבלום, עידו רוזנבלום - החדש של עומרי גורדון
ארז אבירם, תומר אבירם, עמית ליאור - השוטר הטוב
יוסי מדמוני, עוזי וויל, ארז קואל - להרוג את הסבתא
רון פלדמן, ענת אורן - רון
 

תסריט בסדרה לילדים ונוער

אסף בייזר, אלעד חן - אלישע
אריק שגב - שבט צוצלת / עונה 2
גיורא חמיצר - החממה/ עונה 3
שחר סיטנר, אור ישראלי - דן ומוזלי / עונה 2
 

צילום

אורי אקרמן - התסריטאי
אסף סודרי - להרוג את הסבתא
ניתאי נצר - פאודה
רואי רוט - שטיסל / עונה 2
 

עריכת תמונה

אור בן דוד - כפולים
אריק להב ליבוביץ' - להרוג את הסבתא
גלעד אריאל, אתי לי-און זינגמן - שטיסל / עונה 2
עמרי צלמונה, דני רפיח - פאודה
 

ניהול אומנותי

איתן לוי - פאודה
בתיה פיק מיכאל פיק - דן ומוזלי/ עונה 2
יואל הרצברג - להרוג את הסבתא
שמרי גל - שטיסל / עונה 2
 

עיצוב תלבושות

אופיר חזן - ג'וני ואבירי הגליל
חוה לוי רוזלסקי - שטיסל / עונה2
חן כרמי - פאודה
ירון אריה - להרוג את הסבתא
?

מוזיקה מקורית

אבי בללי - לוד בין ייאוש לתקווה/ עונה 2
אבי בללי - שטיסל / עונה 2
באלדי אולייר, ברק אולייר - להרוג את הסבתא
גלעד בן עמרם - פאודה
 

עיצוב פסקול

אופיר לוקיי אליאסף - לוד בין ייאוש לתקווה / עונה 2
יוסי אפלבאום - שטיסל / עונה 2
יוסי אפלבאום, מיכל גדעון, עידן ראבד - פאודה
רונן נגל - בתולות
 

הקלטה

איתי אלוהב - בתולות
אלי ביין - כפולים
עודד יוסף רינגל - פאודה
עודד יוסף רינגל - שטיסל / עונה 2
 

איפור

אתי בן נון - שטיסל / עונה 2
ליאת שיינין - ארץ נהדרת / עונה 12
מאיה גרסטל - בתולות
מאיה גרסטל - פאודה
 

ספיישל אפקטס

אדם פיינברג - מגש הכסף
מירון אוסלנדר - פאודה
עומרי גרוסמן - כפולים
פיני קלוויר, מיקי עמרם, יונתן סבח, ישינסקי סטודיו - אחת אפס אפס
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה