מדיה

הפלמ"חניקים נגד 'גנדי': שכרו את יועץ התקשורת עופר רוזנבאום

עמותת דור הפלמ"ח נאבקת בכוונת הממשלה לקרוא לחאן שער הגיא על שם השר שנרצח, בטענה כי מעולם לא לחם שם ב-48'. תחקיר 'עובדה' מעניק רוח גבית למאבק התקשורתי
אלכסנדר כץ |  1
רחבעם זאבי "גנדי" (צילום ארכיון צה"ל)
עמותת דור הפלמ"ח שכרה משרד יחסי ציבור כחלק ממאבקה בכוונה לקרוא לחאן שאר הגיא בשמו של האלוף המיל' והשר לשעבר רחבעם זאבי, שנרצח ב-2001 בידי מחבלים. לאייס נודע כי מדובר ביועץ התקשורת עופר רוזנבאום שעובד עם העמותה בשבועות האחרונים, בשיתוף עם רונן צור.
כזכור, העמותה בראשה עומד האלוף במיל' שייקה גביש, נאבקת בהחלטת הממשלה להנציח את שמו של האלוף במיל' והשר רחבעם גנדי זאבי, בחאן שאר הגיא, המקום בו לחם הפלמ"ח בקרבות תש"ח ושחרור ירושלים. שכירת שירותיו של יועץ תקשורת ומשברים אמורה להעביר את המאבק לזירה התקשורתית. ביום חמישי האחרון נפגשו אנשי העמותה עם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין
המאבק נגד כוונת הממשלה לקרוא למקום "מרכז מורשת גנדי" החל עוד לפני שידורו של תחקיר "הסודות של גנדי" שערך עמרי אסנהיים בתכנית עובדה, שחשף טענות של נשים כי זאבי הטריד אותן מינית לכאורה, וכי היה פגם בהתנהלותו האישית. פרסום התחקיר הדבר העניק רוח גבית להתנגדות של לוחמי הפלמ"ח, שטענו כי לזאבי אין קשר ללחימה שהייתה במקום בקרבות 1948, ולכן אין סיבה לקרוא במקום על שמו.
בשנים האחרונות ניהל עופר רוזנבאום מספר מאבקים ציבוריים מרכזיים ובהם מחאת הסרדינים, מחאת העקבים של דיילות אל על והמאבק נגד פעילות ארגוני BDS בארה"ב. לפני כשנה פתח את משרד רוזנבאום תקשורת כחלק מקבוצת החברות של רונן צור. את התיק מנהלת יועצת התקשורת חן דדוש.
עופר רוזנבאום אישר את הפרטים.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  עופר הזה מפוטר סדרתי (ל"ת)
  נו באמת 29/11/2016 20:37
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור